Отговори
# 75
  • Мнения: 1 840
еха,оле...
Седя си аз и си чакам да ми се изпише,че има нови отговори по темата,а то Вие вече на 40-я етаж и то на 5-та страница
Ще проспя цялата тема,уф..
Диди,отново си се погрижила.Благодаря
Много е хубава новата тема
За това какво ни очаква-нерви,нерви и пак нерви
Аз вече се чувствам някак тревожно и без настроение от този сериал
Много хубава Афра във фотосесията,облечена в любимите ми цветове
На нея всичко и отива,но тези цветове я правят женствена и някак приказна

# 76
  • Мнения: 9 710
Лека вечер отивам да си гледам Сойсаланови

# 77
# 78
  • Мнения: 1 198
Пелин ни пили нервите в сериала, друга особа в темата.
Няма отърваване и от двете.
До кога ще се наиграят не е ясно. Много са упорити и дразнещи, но не ги интересува мнението на другите. Вдъхновяват се от себе си  и действат без спиране.

# 79
  • Мнения: 1 189
сега гледам, че Фуат участва със Саджиде и Сафет старши на  в един сериал.
Скрит текст:

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 215
Буче не знам как още й се участва в сериала? Пелин е тотално дъно  😅😅
Защо да не участва,  взема си една прилична заплата, а това че ни лази по нервите и едвам я дишаме не не нейн проблем. Heart Eyes
Мерси за парите, като хората коментират колко е некадърна😅😅😀
Напълно съм съгласна, че Бучето е може би най-некадърната артистка в Турската киноиндустрия, затова спрях да се ядосвам и да си хабя нервите с нейното безлично присъствие на екрана.
За мен тя е една статитстка и може би най-успешната и роля ще бъде да изииграе "борче".
Хубава  и спокойна вечер.

# 81
  • Мнения: 8 668
Има летни сериали все има шанс 🤣
Разбрахме че сектора обича дървета няма да е първата сладка муцуна без емоция.

Оф, големи разбирачи станахте на актьорлък. Всички сте и филмови критици... хората учат за това, бе.

# 82
  • Мнения: 1 136
Мерт от сета днес 🫶



# 83
  • Мнения: 4 745
Тая явно не се е научила.

# 84
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 957
То и Ивайло Захариев е завършил НАТФИЗ, че преди това и в гимназията е учил “Актьорско майсторство”, ама…. няма такова рецитиране.

# 85
  • Мнения: 235
Някои СайФер си измислят  свой сценарий ,в който Ферит не е чапкънин, обичащ жените ,а принц,който ще обича само Сейран,а Пелин е......... излишната в техния сценарий
В ревността си  феновете принудиха сценаристите да направят Пелин -лоша,коварна ,луда и невярна ,/коренно различна  от началния образ/ за да  напусне  живота на Ферит,а пропускат ,че около Ферит ще има винаги поне 3 жени и  на мястото на Пелин ще вкарат друг персонаж.
Разбира ,се ако се спазва оригинален сценарии и  героя е чапкънин

Не ми се мисли ,ако вкарат някоя по добра като визия и  с  добра актьорска  игра/поне колкото Акън/ ,дали ще я заобичат?

Последна редакция: вт, 06 фев 2024, 22:26 от seungri

# 86
  • Мнения: 2 346
Aйййй усмивчоо 😍😍😍😍

# 87
  • Мнения: 8 477
Добър вечер  Hug  Heart
Диди  мерси за новата ни красива тема  Flowers Tulip    Flowers Tulip  Flowers Tulip
В анкетата гласувах с втората опция.Време е  игрите на Пело да излезнат на яве и от тази серия на татък със сигурност вече трябва да започне да става това. Hands Pray
Пелин дали ще умре дали ще полудее или пък със Сертар и бебето ще потеглят към залеза и ще заживеят щастливо за вечни време хич не ми пука важното е да не бъде вече пречка за щастието на  СейФер.
Хайде  малко по-малко да започнат да се подреждат нещата  г-н сценарист  Hands Pray стига си мъчил сладките СеЙфер ,а и нас  Hands Pray
Аз съм в очакване вече на нещо ето такова   Heart

https://x.com/UmKhalifa1984/status/1754949806319960320?s=20

https://x.com/sparklynpills/status/1754947028218434045?s=20

https://x.com/nazolikk/status/1754022993817133191?s=20







# 88
  • Мнения: 1 198
Усмихва се наш Ферит,  нали ще му се ражда момче слонче.  Баща ще става.

# 89
  • Мнения: 716
Благодяря зя новата тема 🍀

Може да ме линчувате , ама Афра не ми харесва в новата фото сесия. По -скоро косата й много ме дразни. Изпънали са я като метла. Такава е хубава с начупена коса.....

Относно Пелин и Сертер , въобще не очаквяйте Пелин да си тръгне под ръка с него , дори и да е негово детето. Сертер иска детето, не Пелин- това не е Ферит и няма да й цепи басма на таЯ. Той е единствен наследник на фамилията и ще си вземе своето, а Пипито за Феро 😂🤣

Общи условия

Активация на акаунт