Отговори
# 615
  • Мнения: 716
Тази нашата продукция много бедна обаче...
Погледнах профила на Таро, ми той си е с неговите дрехи. Дори има едно якенце, много грозно спортно червено, ама от букле 😂 и във един от епизодите беше с него. Онур бей няма пари за дрехи ли? Тя и Сейроша, вярно, че се изнесе набързо от имението, ама и тя с това дълго черно палто хич не ми харесва. Като избяга беше с готино яке, защо с него не се подвизава...https://

# 616
# 617
  • Мнения: 183
Интересно какво чувство е породило нуждата на Ферит да отиде на гроба на брат си? Да си помълчи или да сподели, да се почувства смирен..
Заради невинната душичка, която си е заминала, е според мен. "Поверява" я на брат си, чувство на безпомощност и вина.

# 618
  • София
  • Мнения: 30 272
Интересно какво чувство е породило нуждата на Ферит да отиде на гроба на брат си? Да си помълчи или да сподели, да се почувства смирен..
Заради невинната душичка, която си е заминала, е според мен. "Поверява" я на брат си, чувство на безпомощност и вина.
Ако се окаже негово детето. Според мен е по-скоро от чувство на безисходица.

# 619
  • Мнения: 183
Дано сцената на гробището да е преди да знае резултатите и после да се окаже, че не е негово, но заради едната драма .... може всичко.

# 620
  • София
  • Мнения: 30 272
Дано сцената на гробището да е преди да знае резултатите и после да се окаже, че не е негово, но заради едната драма .... може всичко.
Когато и да е сцената, ще е изключително натоварваща. Драма, драма и трагедии. Малко романтика, любов, пък дори и не между Сейфер, а заиграване с Акън, ревност. Нещо по-ведро ми се ще вече.

# 621
  • Мнения: 2 346
И Българките откачиха вече 😂😂😂
https://vm.tiktok.com/ZGeShhuSe/

Много драма,сълзи и сополи ще има в петъчния епизод… аз от сега се нагласям 😁

Да си го постна пак ❤
Мерт дали осъзнава колко е красив и секси??? 😁😁🫠🫠🫠

Последна редакция: ср, 14 фев 2024, 23:37 от Kirilovaa98

# 622
  • Мнения: 2 575
Честити празници на виното и любовта.

# 623
  • Мнения: 1 198
Малко среднощно писане, но това е моето време.

Пак се връщам на състоянието на Ферит в болницата.
Самотен, разтревожен, разбит и разплакан се обажда на Сейран да излее мъката си по любовницата и детето й с която й причиниха всичките злини, които преживя по време на брака си с Ферит.

Към Сейран, Ферит има странна връзка и отношение, докато доверието му е голямо към Пелин, както тревогата да не й се случи нещо лошо и тогава защитата е на макс, независимо къде и по кое време се намира. Дори в последният епизод караше колата като луд, когато Сертер я отвлече, без да се съобразява, че Сейран е с него и много уплашена. При такива моменти просто полудява, а самата Пелин знае тази му слабост и при удобен за нея случай умело я използва. Дори пред очите на жена си се бие със Сертер и крещи, че детето е негово и  вярва на Пелин безпрекословно. Това заяви и на дядо си, който го нарече глупак.

Докато Сейран се превръща в една необходимост за утеха и спокойствие  на гнева му и сигурност в семейството.Тя излъчва любов, чистота, доброта и състрадание с присъствието си. Тя е различна от момичетата от неговото обкръжение, както сам го каза. От самото начало с нея, Ферит започна да опознава себе си, да се променя, откри таланта си. Тя внесе нещо ново не само за него, но промени и семейството му. Тук много подхожда едно заглавие на една книга от Джек Лондон за Сейран: "Малката стопанка на големият дом".
Малка, но с голям характер и доказа себе си в едно друго общество. Sparkling Heart

Последна редакция: чт, 15 фев 2024, 03:11 от Катерина49

# 624
  • Мнения: 1 136
Добро утро! 🍀

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 215
Добро утро!

# 626
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 957
Чакаме резюме и снимки от новия епизод… Simple Smile

# 627
  • София
  • Мнения: 2 060
Аз мисля, че ако Сейран седне да се жалва на Ферит, както го прави рибата, той също ще скочи да я защитава. Просто тя е силен човек, който не се моли за помощ, освен ако не е крайно наложително. Ако не се беше ядосала и за баща си нямаше да каже как я биеше.
За мен най-грозно беше зарязването в къщичката. И то не толкова самото зарязване, а самодоволната му и спокойна физиономия вечерта на събитието, без да се поинтересува тя дали е успяла да се оправи по някакъв начин. Окей, ядосал си се, знаеш, че тя е оправна и ще го измисли, но поне се поинтересувай по някакъв начин.
Прекалиха много сценаристите, добре, че си спестих няколко серии и сега чакам с нетърпение утре Simple Smile

# 628
# 629
  • Мнения: 739
Здравейте в четвъртък - ден за изненади и новини. Миналата седмица четвъртъка мина тихо и спокойно , дано този се случи нещо интересно.
За първи път от началото на сериала не съм сигурна дали ще гледам онлайн . Не ми се гледат умиращи , гробища и страданието на Феро. По вероятно е да ви чета и после , ако има нещо по-интересно да погледна.
Съгласна съм  , че  Сейран е утеха за Ферит. Тя оправя "нещата" , замита след него, лъже заради него,гушка го, целува го ,обгрижва го. Но тя заслужава повече !  Заслужава любов , доверие, разбиране,преданост. Защо е нужно да е като Пело - хленчеща , за да получи вниманието и грижите на Ферит. Дори ,когато и помагаше , не съм видяла толкова силни емоции , както при случаите с Пелин. Не знам как я възприема , като приятелка ли , като бивша любима ли ,  но поведението му не говори за нищо "бившо". Напротив ! Държи се собственически , все  едно му е съпруга- държи `и сметка , изисква  подчинение, не приема ,че може да е имало друг. Ще кажа нещо по-силно - той направо си я ревнува от Сертер. Всичко това под прикритието - грижа за сина , за който не знае  , дали наистина е негов. Ех , да влагаше и толкова емоции относно Сейран.
Мисля , че той твърде рано  прие Сейро за даденост. Дано това не му изиграе лоша шега.
Ако не знаех края на реалната история, никога не бих повярвала , че тези двамата имат бъдеще заедно.
Не знам как ще извъртят събитията , но или Пело трябва да изчезне завинаги и безвъзвратно или Сейро да се пречупи ,защото Пипи   винаги ще е третият във връзката, вечното присъствие.

Общи условия

Активация на акаунт