Рицарки на бялото кантраче - 5.02.-11.02.

  • 14 512
  • 418
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 348
Ами аз демонстративно си бода от разните храни и казвам, че се храня, но здравословно
а така де
ехооо видях ва, не се криите

# 16
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ами аз да кажа-преди много време свалих 18кг за една година и нямах почти никакви стрии-съвсем слаби белезникави линии, нито нацепване или висене, може би щото не е толкова рязко сваляне отслабването
Сега 15тото кило боря-8месец, пак никакви изменения, корема ми се прибира, отстрани на паласките се забелязват тия белезникавите стрии-не се мажа, щото и аз чакам бременните стрии и тогава да се заемам

# 17
  • София
  • Мнения: 1 642
Тонче както виждаш мен на кг хич ме няма, демек са се заковали гадовете и не мърдат. Обаче от обиколката на талията съм махнала 6-7 см, имам чувството че само оттам свалям -незнам защо. Даже взех, че си сложих ластичен колан снощи като се видях на кво мязам. ooooh!

# 18
  • Мнения: 4 806
Попинс, нищо успокоително по повод търбуха не мога да споделя. Виси си, гадът, и това е.  Mr. Green

Надявам се на спорта - е, мазнинките намаляват, но кожата не ще да се прибира. Приемам го за мил спомен от бременността  Hug  Не очаквам да се прибере цялостно - и аз имам значително количество стрии по корема.

# 19
  • София
  • Мнения: 8 348
с кремове против стрии не се мажа
пия витавин а и е
и разчитам на тоалетното мляко

А Тони - млада си още затова
и късметлиика

# 20
  • София
  • Мнения: 1 642
Ох, аз стриите някак си прежалих, свикнах си с тях и не ми пречат. Обаче кожата много ме мъчи, пък моите приятелки - то пък за късмет все са слаби - нямати следа по коремите, че са раждали. Как става таз работа  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 8 348
ами с късмет
не ги ли мразиш потайно

# 22
  • Мнения: 4 806
Попинс, как става ли? Ами просто са се сдобили с благоприятни гени.

Ний като сме, с друго ще компенсираме. Например с това, че може да си имаме други предимства - ще трябва да избиваме външни несъвършества с душевна красота.  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 642
Мими честно казано не ми пука за тях. Когато ми се появиха първите падна голям рев, а мъжа ми, като всеки мъж, нали е тактичен само ме прегърна и ми каза "Не се безпокой, ти си знаеше, че ще ти излязат, и още ще ти излязат". Друг би го убил  #2gunfire, ама аз си го познавам и знам, че беше искрен и искаше да ме успокои и успя, щом той е спокоен и аз съм спокойна. После гинеколога ми ми каза, че няма защо да се срамувам от белези, които показват, че съм дарила живот. Така просто погледнах на стриите с друго око и хич не ме срам от тях. Никога не съм ползвала цял бански например.

# 24
  • Мнения: 2 487
   Аз само на гърба нямам стрии , пък може и там да имам  newsm78 Mr. Green , ама нъл немоя да ги видя  Twisted Evil

   Това е положението  Sad Който на три пъти сваля по двайсетина кила и после пак ги качва , какво друго да очакваш. И не мисля ,че има лек за стрии , само профилактика. Пък на времето , така и не се намери някой да ми каже да се мажа с нещо по време на бременностите , можеше и да отърва малко кожа  Mr. Green

    А  корема ми провисва и не се и надявам много да се прибере на тия години. За по- младичките има надежда  Laughing

# 25
  • Мнения: 13 768
Писах, писах и всичко се затри #Cussing out Почвам наново ooooh!

Пак съм изпуснала празници, рожденници, хвалби Sad Почвам ви по старшинство Mr. Green

Асса, най-сърдечни поздравления за твоя Рожден ден! Пожелавам ти много усмивки, любов и щастие!  И остани и занапред душата на тази темичка!   

Казват, че орхидеята е твоето зодиакално цвете! Затова с много труд Mr. Green и любов отгледах едно за теб, в знак на искрените ми приятелски чувства!

Майче, честит ти рожденик!

Голям мъж си имаш вече!  Нека е щастлив!

Ванче, честито и на теб десетгодишна госпожица!

Да ви порасне умница и красавица!

Мариета, честито и на теб, макар да не разбрах, какво ти честитят Heart Eyes

Това е! Кой получил поздравления, получил Mr. Green Другите да се сърдят на сървъра - не ми дава да прочета всичко Crossing Arms

Мими, специално за теб! Прочетох, че настойка от корените на джинджифил била много полезна при ревматоиден артрит!

И мойто коремче увисва Cry Преди може и да беше кръгличко, но беше твърдичко, а сега Sick

Малееее, 7 нови отговора докато се мотахте Mr. Green Е, не мога да ви насмогна ooooh!

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 17:27 от бяла птица

# 26
  • София
  • Мнения: 8 348
отдушевно ти благодаря птиче
ще прочета и ще пробвам

винаги в тоя ред ги правя

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ей, тоз сървър ми скъса нервите днеска Twisted Evil! Почвам пак, дано не ме изплюе за пореден път...
Ванче, да ти е жива и здрава принцесата - да расте умна, красива и здрава!


Пиле, с татито днес видяхме мишката - затова ми честитят...а току що казахме на Калоян - прие го много добре, твърди,че иска и че ще е момиче. След малко се разплака - не искал да ме режат и да ходя в болница. Обясних му доколкото мога откъде излизат бебетата Blush - май се успокои. Е, нали и количка му подарих по случай случката, сега бръмчи с нея и отвреме навреме ми хвърля по един поглед - сигурно чака бебето да излезе  hahaha.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 642
Мариетке Joy умрях си просто с това дето Калоян те поглеждал -сигурно чака бебето да се роди. Той ако от сега зачака, горкия просто, като знам колко търпеливи са децата Joy

И моето коремче доскоро беше кръгличко, а сега - елате да ме видите, като пихтия едно такова. Sad

# 29
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А, забравих - сдобих се с нов пръстен - в розова кутийка. Бе и аз бях опаковала теста в розова кутийка, ама де да видим Mr. Green. Ма няма го връщаме - живо и здраво да дойде Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт