Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 92

  • 17 561
  • 316
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 195
Прографа потиска имунната система , за да не атакува ембриона. Доколкото знам и в Турция го изписват. Чела съм и чуждестранни изследвания, че шанса за бременност с него е по-голям.

# 76
  • Мнения: 509
Никъде не го изписват при инвитро той е за отхвърляне на органи / помага
Но няма доказани ползи от него
Дава се и при автоимунни заболявания
Както знаете там при повечето при активна форма е забранено забременяване
Прографа потиска имунната система , за да не атакува ембриона. Доколкото знам и в Турция го изписват. Чела съм и чуждестранни изследвания, че шанса за бременност с него е по-голям.

# 77
  • Мнения: 195
Информирайте се преди да пишете и да съветвате хората да не си следват терапията. В Турция го изписват, може и в темата за там да питате, Tacrolimus е името на активното вещество, може да прочетете в гугъл какво пише.

# 78
  • Мнения: 509
Чела съм и също съм питала а и съм била пациент в Турция
Информирайте се преди да пишете и да съветвате хората да не си следват терапията. В Турция го изписват, може и в темата за там да питате, Tacrolimus е името на активното вещество, може да прочетете в гугъл какво пише.

# 79
  • Мнения: 77
Какво ви казаха за резултатите? И аз чакам моите от изследването.


Момичета какво значи това

# 80
  • Мнения: 9
Здравейте, вчера ми беше пети ден след пункция, ембриолозите ми звъннаха и ми казаха, че ембрионът е забравил развитието си с половин ден и ще го изчакат до 6-ти ден, дали ще достигне стадий бластоцист, за да го изследват. Днес, обаче, на 6-ти ден ми се обадиха и ми казаха, че има развитие от вчера до днес и вече е късна морула, но ще изчакат до утре (7-ми ден), за да видят дали ще стигне стадий бластоцист. Някоя от вас имала ли е подобен случай? Седми ден не е ли много късно? Аз не тая големи надежди, тъй като мисля, че дори и утре да е бластоцист, с това забавено развитие, резултатът от генетичния тест няма да е добър. Вие как мислите?

# 81
  • Мнения: 1 488
Не знам за ПИД, но 7 ден е ок.

# 82
  • Мнения: 509
От опита които имам забави ли ембрион нито е здрав нито е потенциал
Здравейте, вчера ми беше пети ден след пункция, ембриолозите ми звъннаха и ми казаха, че ембрионът е забравил развитието си с половин ден и ще го изчакат до 6-ти ден, дали ще достигне стадий бластоцист, за да го изследват. Днес, обаче, на 6-ти ден ми се обадиха и ми казаха, че има развитие от вчера до днес и вече е късна морула, но ще изчакат до утре (7-ми ден), за да видят дали ще стигне стадий бластоцист. Някоя от вас имала ли е подобен случай? Седми ден не е ли много късно? Аз не тая големи надежди, тъй като мисля, че дори и утре да е бластоцист, с това забавено развитие, резултатът от генетичния тест няма да е добър. Вие как мислите?

# 83
  • Мнения: 110
Какво ви казаха за резултатите? И аз чакам моите от изследването. Че неуспехите ми се дължат на това че ми е висок имунитета и организма ми атакува ембриона като чуждо тяло и го изхвърля.И на мен поради тази причина ми е изписан Програф.Аз го пия утре ми е теста


Момичета какво значи това

# 84
  • Мнения: 1 488
Чела съм успешни истории със 7дневни ембриони.

# 85
  • Мнения: 943
Как мога да си запазя час за д-р Цветков или д-р Персенска ? Вече колко пъти звъня, постоянно телефона дава, че е зает от двама абонати.

# 86
  • Мнения: 1 488
Как мога да си запазя час за д-р Цветков или д-р Персенска ? Вече колко пъти звъня, постоянно телефона дава, че е зает от двама абонати.

Звънете на регистратурата.

# 87
  • Мнения: 509
Само онлайн е записването
Ако искате ми пишете 
Как мога да си запазя час за д-р Цветков или д-р Персенска ? Вече колко пъти звъня, постоянно телефона дава, че е зает от двама абонати.

# 88
  • Мнения: 3 259
Как мога да си запазя час за д-р Цветков или д-р Персенска ? Вече колко пъти звъня, постоянно телефона дава, че е зает от двама абонати.

или оставете гласово съобщение, ще ви звъннат

# 89
  • Мнения: 1 844
Почти никога не мога да се свържа с регистратурата , винаги дава заето . Оставям гласово съобщение и до 30мин или 1 час ми връщат обаждане .

Общи условия

Активация на акаунт