🎥 Всичко за филмите: Гледах! Искам да споделя! Ревюта, премиери, новини...LXII 🎬

  • 37 438
  • 565
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 513
Никога няма да ми омръзне екшъна "Дървото на Джошуа" с Долф Лундгрен.

# 91
  • София
  • Мнения: 27 410
Тримата мускетари: Д' Артанян (The Three Musketeers - Part I: D'Artagnan / Les trois mousquetaires: D'Artagnan) (2023)
https://www.imdb.com/title/tt12672536/

Най-новият френски прочит на една от най-екранизираните творби в историята.
Компанията Pathé обяви, че филмът ще е разделен на две части. Първата озаглавена Дартанян и втората Милейди.
Този прочит на безсмъртната творба на Александър Дюма е по-модерен и насочен главно към младото поколение, но на мен ми хареса. Историята е почти като в оригинала с някои промени, но то няма как... Каста е много приятен. Голям бонус, че любимата ми Ева Грийн играе Милейди. А пък Атос е Венсан Касел. Ще припламват искри, хехе...
Препоръчвам!
-
7.0 / 7.5

Последна редакция: пт, 23 фев 2024, 19:25 от Diavolo

# 92
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 378
Готови ли сте за зрелището Дюн 2?
Изслушах доста ревюта на предварително изгледали го
зрители и няма нито един, който да не е възхитен и доволен от видяното.
Отделно засега му гледам и рейтинга в доматите 97%. Със сигурност ще
падне и когато тръгне масово по големите екрани няма да задържи тези ниво,
но все пак тези проценти ми говорят, че наистина Дени Вилньов не само се е
справил на ниво, но даже е и надградил от първата част. Има доста слухове вече,
че ако Дюн 2 събере прилични пари и стане боксофис трошач ще се стигне и до
следващата трета част, аз викам само дано Grinning.



Ето и кратък клип от премиерата в Лондон, видя се изненадата и кой ще играе Алия,
всички бяха с впечатляващи тоалети, но Зендая направи е в отделна нейна си лига.
Скрит текст:

# 93
  • София
  • Мнения: 27 410
Гледах на кино Уроци по немски с Юлиан Вергов.
Изненада ме приятно и препоръчвам. 😊
В темата за Бг филми и сериали съм писал малко повече
https://bg-mam.ma/p/1525954/47667942

Много добър каст, невероятен Вергов и много умела режисура на правещия дебют в киното, Павел Веснаков.
-
7.0 / 7.5



Уф, много слаб киностарт за Уроци по немски. Ама то и самият филм не предполага широко гледане. Филмът е по-скоро фестивален.
За съжаление и Дартанян с много лош старт, а филмчето е свежо, но френски филм без реклама и екранизиращ до болка позната тема, не е изненада изобщо.
Мадам Уеб няма да направи и 400 хил. лв. Супер провал.

Уонка ще чукне 0.900 млн. а Пчеларят 0.800 млн. Е, това са вече бомбички. 😊

# 94
  • Мнения: X
Гледах уикенда The Holdovers по препоръки от темата, feel-good филм от миналата Коледа. Хареса ми всичко - тонът, средата, атмосферата, характерите, взаимоотношенията. Много топъл, уютен и приканващ, чак след 2 часа и половина не ти се иска да свършва. Гореща препоръка и от мен. Напълно възможно е да стане коледен филм-класика. 9,5/10.

# 95
  • София
  • Мнения: 27 410
Пусната е новата анкета! 😊

Последна 4-та част на екшъните и след това минаваме към драмите. След това са трилърите и приключваме първата фаза с черешката на тортата - хорърите.




Ето кои екшъни продължават напред от част 3
1. Мъж под прицел 21
2. Танго и Кеш 20
3. Зов за завръщане 18
4. Дълга целувка за лека нощ 17
5. Бягство от Алкатраз 13
5. Истински лъжи 13
7. Код счупена стрела 12
8. Еър форс едно 11
8. Предградие 13 11
8. Катерачът 11
8. Последният екшън герой 11

Скрит текст:




# 96
  • Галифрей
  • Мнения: 4 385
От новата анкета  не съм гледала нито един филм 😁

# 97
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 910
От новата анкета имам два супер любими филма тук - "Ромео трябва да умре" и "От люлка до гроб" - разкошни са!

# 98
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 070
Да,чудесни са,особено "От люлка до гроб",но истинските класики за мен от текущата анкета са екшън-комедията "Среднощно препускане" с Робърт Де Ниро и Чарлс Гродин;"Без изход" с Кевин Костнър и Джийн Хекман,както и "Военни игри" с Матю Бродерик.

# 99
  • Мнения: 8 348
Не виждам "Убийствен влак" с Брад Пит. Въпреки комедийните моменти си е екшън. И тук няма да ми стигнат гласовете Simple Smile

# 100
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 910
Да,чудесни са,особено "От люлка до гроб",но истинските класики за мен от текущата анкета са екшън-комедията "Среднощно препускане" с Робърт Де Ниро и Чарлс Гродин;"Без изход" с Кевин Костнър и Джийн Хекман,както и "Военни игри" с Матю Бродерик.

Да, така е, просто на мен лично тези два филма са ми много любими, а и никога няма да се съберат актьорите от тях...

# 101
  • Мнения: 9 299
House Of Flying Daggers е за екшън категорията,нали? Напълно го пропуснах,а толкова го харесвам.
Може да мине и за драма,нали?

# 102
  • Галифрей
  • Мнения: 4 385
А “ Ромео трябва да умре” съм го гледала преди много години и ми хареса.

# 103
  • Мнения: 7 294
Аз само един Специален доклад отбелязах.

Чакам и аз Дюн 2, преди това ще си загрея с Дюн 1 по НВО Мах.

# 104
  • Мнения: 2 283
И аз. За времето си беше пророчески. Сега всички получаваме персонализирани реклами, което във фима беше фантастика.

Общи условия

Активация на акаунт