Юнското човече е достатъчно голямо да разпознава гласовете на тате и на мама

  • 12 428
  • 282
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 567
Почерпете се за и мое здравееее! Ударих 30така и аз хехе
 

# 181
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
EEEE, ШОШИ!
ИЗПРЕВАРИ МЕ!!!

Форумът не ми работеше до преди минутки....

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ШОШИ!!!
 ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА!
БЪДИ ОЩЕ ВЕНДЪЖ ЩАСТЛИВА ЮНСКА МАЙКА, СЛЕД КАТО ВЕНДЪЖ ВЕЧЕ СИ ИЗПИТАЛА ТОВА ЩАСТИЕ
!

Намерете нишата в живота, която ще даде на теб и семейството ти най-голремите успехи, най-крепкото здраве и най-щастливите мигове, които да изпълнят ежедневието ви от тук до края на дните ви!

# 182
  • Мнения: 4 519
ШОШИ, ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ!!Пожелавам ти цялото щастие на света и цялата любов, която семейството ти може да ти даде!!
Късмет също искам да ти пожелая, но какъв по-голям късметлия ще си, ако не - роден на двоен празник!
Честит ти троен празник, не прекалявай с виното, но прекалявай с любовта!!  bouquet

# 183
  • София
  • Мнения: 1 635
Честита годишнина Шоши!!!
Пожелавам ти всичко най- хубаво тази година да стане реабност!!!!
Мерси за тортата много е вкусна!!!


Честит празник на всички момичета!!!
И на техните обичани малчовци!!

# 184
  • Мнения: 479
Включвам се само, за да поздравя всички именници и НАШАТА РОЖДЕННИЧКА!!!!

Да сте живи и здрави! Винаги обичани и винаги влюбени!
  hbday baloni bdbaloni baloni baloni baloni baloni baloni

# 185
  • Мнения: 199
честито и от мен.Пожелавам ти здраво бебоче юни месец. newsm59 newsm67  Gift  party023

# 186
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Шоши, честит ти рожден ден! Да си много обичана съпруга и щастлива мама, да си здрава и късметлийка!    bouquet

# 187
  • Мнения: 116
Вие хубави ли сте като моята Краси?третото ни бебе още не знаем какво ще е.Още не сме избрали име,но има време,само ще си дойде.Със сигурност ще бъде много ,много българско.Девойчета раждайте,за да не останем малко,многото деца правят със сигурност семейството щастливо и радостно.Бъдете куржлийки и смели,многото деца са много радости и приятни изживявания.Пийте по едно червено вино за здраве и любов.Обичайте мъжете си,прощавайте им!Не оставайте с по едно дете,това е грях.Чао.
                                                          Д-р Ангелов
                                                          /ветеринарен лекар/
 

# 188
  • Мнения: 2 529
Хубави сме д-р Ангелов и още как  Grinning  Grinning  Grinning

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ, НА ВСИЧКИ ВЛЮБЕНИ, СПЕЦИАЛНО НА ШОШИ  Heart Eyes

Честито и на мадам за здравата девойка   bouquet

На всички, приятно празнуване!  Hug

# 189
  • Мнения: 116
Това снощи беше от мъжът ми  Grinning

LIoness радвам се,че си се сетила за мен.Съответно давам инфо.
В петък Хриси (голямата дъщеря) си дойде за междусрочната ваканция от Виена.В понеделник имахме мноооого работа в офиса.Във вторник дойде новата колежка "нааааааай - сетне".Вчера бях на лекар за да ми вземат кръв и урена за изследвания.И най-вече за антитела,защото съм  с резус фактор отрицателен. Оплаках се на доктора,че не мога да стоя седнала от болка под ребрата в дясно и ми отговори , че плода притиска жлъчката и трябва да лежа за да не я притискам,да пия но шпа,да се следя за гадене и температура.Дано да сте добре и да нямате моите проблеми , защото е нетърпима тази болка.На работа бях непрекъснато и права пишех по клавиатурата.Трябва геройски да издържа и другата седмица , защото всички ще се изнесат на Агра 2007 в Панаира-там имаме щанд.13 палата N5.Колежката цъфна.Чао за сега.  Laughing


Лилибон,надявам се да се оправиш бърза и пак да си на крака !!

# 190
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Краси, не се тревожи за мен, аз съм ОК, на крак съм си и даже не ми се спира на едно място. Simple Smile

Ти се пази, че навехнатото минава, ама бебчо има да натиска жлъчката още няколко месеца. Дано се почувстваш по-добре от лежането и новата колежка бързо да влиза в час, че да не те занимава!

# 191
  • Мнения: 199
Искам да се оплача на вас  и  се надявам да ме  изтърпите.
Днес ходих на ЖК и попитах док за раничката ми отдолу и,че кърви от време на време.А той даже не ме и погледна и ми каза имаш нямаш раничка сега неможе да се лекува.Ама поне да беше ме погледнал .Може да не е от раничката да кървя .Даже и на ехографа не ме погледна да види бебето как е.Направо бесовте ме хванаха сега ще трябва да ходя при друг лекар и да си плащам.Проблем не са парите ама защо трябва да ги давам при условие,че това му е работата. #Cussing outАман от лекари.Направо вече ми се плачи аз се притеснявам всеки ден и ми е некомфортно, а той неблаговоли дори и да ме прегледа. CryВ понеделник трябва да отида при другата лекарка а дотогава.........Какво да правя ми кажете.Дали има опасност за бебето

# 192
  • София
  • Мнения: 15
maslinka, много съжалявам за това че така са се отнесли към теб. За съжаление се оказва, че ако някой не те е пратил при свой познат или не си платил не ти обръщат много внимание. За проблема ти незнам какво да ти отговоря, защото не съм запозната.
Аз по този повод също да се оплача, че вече втори месец не мога да се доредя до лекарката ми за женска консултация, защото започна работа в друга болница, а там графика й е един път седмично по половин ден за работа със здравната каса и съответно си представете каква навалица е. Добре, че миналия месец минах фетална морфология и съм спокойна, но от друга страна се притеснявам, че изпускам разни изследвания - кръв и т.н., които се правят по това време и сигурно са важни.
Иначе бебчо си рита, особено вечер, чудя се как да спя като съм свикнала по корем, и така.
Шоши, честит празник на патерица! Бъди много здрава, щастлива ти и семейството ти!  newsm67

# 193
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Maslinka, наистина аман от лекари, които си гледат работата през пръсти  #Cussing out За твое успокоение наистина потърси друг. Не разбирам от ранички, но поне да знаеш, че наистина е оттам кървенето.

Да ви питам, имате ли още болки в корема като ПМС? Бях чела преди време, че това се получавало от разширяването. Досега ми се е случвало 2-3 пъти да ме боли така за ден-два. Днес пак ме заболя, а не се беше случвало повече от месец. Не искам да се тревожа, ама е гадно.

# 194
  • Мнения: 4 519
svetli, аз имах този проблем с първата ми бременност. В седмия мес. даже ми се наложи да лежа цяла една вечер и да пия но-шпа, защото болката беше станал много силна и постоянна, доста се бях уплашила, но до сутринта бях ОК. Сега май не ми се е случвало, слава богу. Доста е неприятно усещането. Легни, завий си корема с нещо топло и се посъветвай с док. дали да не пиеш нещо.

Общи условия

Активация на акаунт