Подготовка за малкия човек - тема 25

  • 37 194
  • 773
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 218
А към какво перилни прахове и препарати бебешки сте се насочили?
Аз примерно ще си ползвам креватчето и количката от баткото и искам с нещо да ги хигиенизирам, количката доколкото мога ще я изпера, но кревата с нещо искам да го мина.

Основно нещата на Frosch

# 466
  • Мнения: 5 506
Ааз с малката съм пробвала доста прахове. Тя е с атопичен дерматит и имаше алергии, пулмолозите казаха, че Персил сензитив е най - доброто. С него пера и мисля и за малките такъв да използвам.
Количката на малката я бях минала по пластмасовите и металните части с един дезинфектант от дм. Плата изпрах.

# 467
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 079
Аз също ползвах количка и сгъваема кошара от баткото.Свекървата ги изпра на двора,не съм питала с какво,но нямаше проблеми.

# 468
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 856
За пране ползвам Сано сензитив, но свърши ли ми пакета, ще мина на нещо друго. Нещо не се справя с петната по дрехите на вече порасналата ми госпожица. В началото ползвах течен, а от годинката минах на прахообразен, но нещо не съм доволна специално за петната от храна. Иначе,за малки бебета, които не се цапат с домати, мазно и плодове става.
Относно мебелите и количката - каквото се сваля, го изпрах на ръка. Ползвах количка от приятелка, която ми я даде изпрана, аз само си я минах да се освежи. Така процедирах със столчето за кола, шезлонга, активната гимнастика. Мебелите минах с мокра кърпа и после със спирт. Лятната количка, която купихме и започнахме да ползваме, когато детето беше на 3+++, не съм прала, нито чистила с нещо преди ползване.
Кревата, ако е сгъваем, може да се изпере. Ако не, може със спирт да се мине.

# 469
  • Мнения: 7 212
Ааз с малката съм пробвала доста прахове. Тя е с атопичен дерматит и имаше алергии, пулмолозите казаха, че Персил сензитив е най - доброто. С него пера и мисля и за малките такъв да използвам.
Количката на малката я бях минала по пластмасовите и металните части с един дезинфектант от дм. Плата изпрах.
Може ли линк за дм-ския,мерси
Аз пера със Сано в началото после Тео бебе

# 470
  • Мнения: 23
Здравейте, някой има ли сушилня AEG и проблем със свиване на бебешките дрешки? Открихте ли програма, която не ги свива? Или трябва да купувам 3 номера по-големи дрехи, ако искам да я ползвам..

# 471
  • Мнения: 515
Според мен не е от сушилнята, а от дрехите. Някоѝ много се свиват. Други не чак толкова. Проба грешка е положението. Аз бебешките ги суша на “деликатни”(Miele), нищо че са памук.

# 472
  • Мнения: 1 774
Нашата е AEG , на памук и сушене на гардероб + се свиват само на пепко и синсей и някои на reserved.
Зара ,Hm, Next …не да ми мърдали.

# 473
  • София
  • Мнения: 11 783
За прах за пране, само Персил сенситив ползвам, и с баткото и сега. Маха петна от ако и на 30 градуса

# 474
  • Мнения: 5 506
Ааз с малката съм пробвала доста прахове. Тя е с атопичен дерматит и имаше алергии, пулмолозите казаха, че Персил сензитив е най - доброто. С него пера и мисля и за малките такъв да използвам.
Количката на малката я бях минала по пластмасовите и металните части с един дезинфектант от дм. Плата изпрах.
Може ли линк за дм-ския,мерси
Аз пера със Сано в началото после Тео бебе
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/denkmit-dezinfektsirasht-sprey-p … 058172931871.html

Ето с това пръсках пластмасовите.

# 475
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 856
И аз съм на мнение, че не е от сушилнята, а от материята. Бебешкото на Пепко купувах с номер отгоре. Иначе, беше неизползваемо. Синсей купих само 2-3 неща, но не ми хареса качеството. И те се свиха доста. ХМ, Лидл, Кауфланд, Джордж са добре, като Джордж се свиха най-много от посочените, но не и цял размер като Пепко.

# 476
  • Мнения: 5 506
Аз май английските и ХМ харесвам най - много. Въпреки, че по ирония на съдбата малката (бъдеща кака) сега има дрехи предимно от Пепко, ама щото бабите купуват. Grin Не са им лоши, но не знам бебешките как са.
Бебешко Уайкики също не знам как е, някой ако може да сподели, ако е купувал.

# 477
  • Мнения: 2 891
Имам пералня със сушилня AEG, никога нищо не ми е свила, включително и бебешките дрешки сега минаха през нея. Винаги суша на програмата за синтетика, че е по-кратка.

# 478
  • Мнения: 234
Имам пералня със сушилня AEG, никога нищо не ми е свила, включително и бебешките дрешки сега минаха през нея. Винаги суша на програмата за синтетика, че е по-кратка.

Излизат ли напълно сухи? Или са леко влажни?

# 479
  • Мнения: 2 891
Сухи са, но трябва да отбележа, че е с термопомпа. Предната ни беше пак AEG обикновена и ги вадеше влажни.

Общи условия

Активация на акаунт