За маникюра

  • 7 106
  • 123
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 4 813
а къде ги виждаш? Сигурно ученичките си го правят/ да си пишат пищови например / по ноктите:-)
Едно време в Америка бях  виждала да се продават такива изкуствени-нарисувани, ама и там не съм забелязала да са хит.
И аз не съм виждала.. Blush

# 106
  • Мнения: 13 512
Режа. Confused Знам че не е хубаво, ама почнах от малка че ми беше интересно и край...
И аз ги режа,иначе са ми много грозни ръцета Rolling Eyes,нямам това време и нерви да ги избутвам всеки ден! Embarassed
Ами и аз се опитвах да избутвам- всеки ден по малко, мазах с разни продукти- е, не стават като изрязаните. маникюрът с изрязани кожи ми харесва повече. Явно-ще се реже.

# 107
  • Мнения: 6 155
Аз пък така и не мога да възприема този нейл арт- не бих си го направила на ноктите. А и не съм виждала някой да ходи с такива  нокти. Аз ли нещо не съм в час??

Аз съм виждала- не ми харесва, ама- хич  Crossing Arms
Особено пък последните модни тенденции- много дълги и много остри - като орлови нокти #Crazy
Аз съм малко консерва- харесвам френски маникюр на естествени нокти, та дори и къси.  Wink

Миленке, ти не се ли записа в съседната тема...точно за нейл арт-а? newsm78  Mr. Green
Освен мен Mr. Green съм виждала и много други, които си ходят с рисувани нокти.

# 108
  • Мнения: 7 723
Монде, на ученички не съм виждала, макар че, идеята ти за пищовите не е за пренебрегване.  Joy
Във фризьорския салон, в който ходя да се подстригвам има три масички за маникюр. Оня ден, докато бях там , маникюристките имаха постоянно работа. Идваха "големи" момичета, със хубави коли. Глееееееееедах ги и се чудех как, аджеба работят тези хора, как чистят и т.н. То и по клавиатурата не могат да щракат с тях  Thinking ......или с молив с гумичка, освен  Thinking
Дали не почнах да ти оспамвам темата  newsm78
Както и да е- исках да кажа, че все по- често виждам на хора , около мен  Whistling

 Shocked А какво ще кажете за това  newsm78



Biby , в съседната тема става въпрос за рисунки върху естествени нокти, нали  newsm78
С горния си пост, имах предвид ноктопластиката, та дори и русанката отгоре й да е произведение на изкуството  Wink

# 109
  • Мнения: 7 474
 hahaha А обувки?  Mr. Green

# 110
  • Мнения: 5 318
минимум с два номера по-големи.

# 111
  • Мнения: 13 512
Нито това,нито онова ми харесва .Въпрос на вкус,естествено.

# 112
  • Sofia
  • Мнения: 4 515
За кожичките - мисля си...каква е ползата да ги избутваш и да са ти грозни ноктите, вместо да ги изразязваш и да изглеждат добре  newsm78 Цял живот да ходя със здрави кожички, но зле изглеждащи нокти  Mr. Green
Иначе аз съм за късите, естествени нокти, с четвъртит маникюр  Peace Може тъмен лак, особено, ако нокътната плочка е с хубава форма  Wink

# 113
  • Мнения: 2 550
Режат ми ги....от 10 години вече Simple Smile Бях млада и неопитна...сега няма мърдане Simple Smile

# 114
  • Мнения: 2 229
Аз пък така и не мога да възприема този нейл арт- не бих си го направила на ноктите. А и не съм виждала някой да ходи с такива  нокти. Аз ли нещо не съм в час??

Като се замисля и аз не съм виждала наживо някой да ходи с такива нокти. newsm78
За пищови е добра идея, не съм се сещала. Mr. Green Но определено едни такива нокти толкова ще пречат, че няма накъде. ooooh! Преди да ми се счупят си ги бях пуснала дълги - 7-8 мм (доста по-къси от ноктопластика) и писането на клавиатура беше тежко - пишеш с нокти (иначе няма как) и ти се набиват много гадно, че те болят пръстите после, ужас. Mr. Green Тези с брутално дългите не знам какво правят. Rolling Eyes

...

Опа, ти май за нейл арт говореше, за рисуването по нокти, а не за дължината, ама карай. Mr. Green

# 115
  • София
  • Мнения: 10 356
Аз пък много харесвам, лека изчистена рисунка, на единия нокът  Mr. Green седи много нежно!
Ето пример, не ви ли харесва?

# 116
  • Мнения: 13 512
това ,което ми показваш-ми изглежда добре, ако е само на 1 пръст. Но рисунки на всеки пръст ми идват в повече.

# 117
  • Мнения: 5 299
Не е задължително всичките нокти да са изрисувани. Wink Много зависи каква е декорацията. В повечето случаи наистина става много претрупано, но ако знаеш хората на какви неща се радват - съвсем няма да го разбереш Grinning

# 118
  • София
  • Мнения: 10 356
това ,което ми показваш-ми изглежда добре, ако е само на 1 пръст. Но рисунки на всеки пръст ми идват в повече.

Определено на всички пръсти е в повече... но пък на едното пръстче, си удрям от време на време по някой печат, много нежно стоят.

Стих се за една продавачка в Кауфланд, която беше с електриково розоволилав маникюр с черни декорации... направо паднах... чудя се не им ли забраняват подобни ужасии  Mr. Green

# 119
  • Мнения: 5 318
Стих се за една продавачка в Кауфланд, която беше с електриково розоволилав маникюр с черни декорации... направо паднах... чудя се не им ли забраняват подобни ужасии  Mr. Green
май няма да я забравиш таз... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт