Ленормандия - гледанки с картите на Ленорманд

  • 7 193
  • 407
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 131
Моля без Таро карти в тази тема
innasn
Ще го имам предвид. В случая умишлено искат да направя съпоставка, което и направих.

# 76
  • Мнения: 399
Добре, а при теглене на дневни карти как предварително да се прецени дали ще се отнасят за здраве, както е в случая или за нещо друго? Аз заради това не си тегля дневни. Никога не мога да преценя в какъв контекст ще се проявят и излишно се затормозявам да ги мисля.

За да не е напълно празен коментара без карти, прилагам карти - Ленорман и таро, които теглих за една приятелка с въпрос дали ще получи предложение за работа тази седмица.

По писмото категорично да очаква предложение от стабилна фирма по Лилиите с добра репутация по Луната.


Забележете как Лилиите като стабилна компания/институция се припокриват с появата на Висшия жрец в таро подредбата. И двете подредби ми дават отговор ДА. Обратна връзка до края на седмицата

Да, и на мен ми се струва, че отговора ще е положителен за нея.
В книгата, в раздел работа, нещата изглеждат благоприятно, само за Лилийте пише, че сигнификатора трябва да се въоръжи с търпение, че нещата няма да станат бързо. Но на мен ми се струва че тя ще получи предложението за работата.

А относно дневните карти аз понякога уточнявам за здраве, за работа, за любов, дете и т.н. но този път общо хвърлих, колкото да се занимая с картите 🙂. Някои хора ако пушат, т.е.навика им е да хванат цигарата, на мен вече е нещо такова с картите ако ме разбирате...

# 77
  • Мнения: 2 633
Дневни се теглят само ако има да се случи нещо интересно, поне до този извод стигнах.😅

Последна редакция: пн, 19 фев 2024, 17:10 от Минзухар.12

# 78
  • Мнения: 399
Питате ли ме😂...напълнила съм си телефона със снимки на карти за какво ли не.
Май имаш право Минзухарче 😊

# 79
  • Мнения: 1 498
Момичета,
Понеже вече съм адски изнервена по отношение на работата, едни непрекъснати етапи, интервюта , после HR излизат болнични или нямат ОВ от работодател , а аз нямам грам търпение вече, последния хит е как много са ме харесали, но искат да видят и още кандидати преди да решат окончателно 🤯
Какво ще се случи в работен план до края на седмицата
Образно са вторник, сряда, четвъртък, петък
Но не е задаван така въпроса , затова са 4
Кръстът с Котвата положителен или отрицателен край виждате

# 80
  • Мнения: 2 122

Twinklestar , според мен, въпреки обещанията и комплиментите за твоята квалификация, нищо няма да се случи в зададения срок. И пак ти казвам, много често и за много кратки периоди от време питаш. Така нагнетяваш само стрес.

# 81
  • Мнения: 1 498

Twinklestar , според мен, въпреки обещанията и комплиментите за твоята квалификация, нищо няма да се случи в зададения срок. И пак ти казвам, много често и за много кратки периоди от време питаш. Така нагнетяваш само стрес.
[/quote

Те картите са за това, за да ги питаш Simple Smile

# 82
  • Мнения: 2 122
Добре, а при теглене на дневни карти как предварително да се прецени дали ще се отнасят за здраве, както е в случая или за нещо друго? Аз заради това не си тегля дневни. Никога не мога да преценя в какъв контекст ще се проявят и излишно се затормозявам да ги мисля.

За да не е напълно празен коментара без карти, прилагам карти - Ленорман и таро, които теглих за една приятелка с въпрос дали ще получи предложение за работа тази седмица.

По писмото категорично да очаква предложение от стабилна фирма по Лилиите с добра репутация по Луната.


Забележете как Лилиите като стабилна компания/институция се припокриват с появата на Висшия жрец в таро подредбата. И двете подредби ми дават отговор ДА. Обратна връзка до края на седмицата
innasn, по Ленорман и аз бих казала да, и бих казала, че работата е мечтана или поне много харесвана и желана, а и много престижна за питащата, но по Таро отговорът ми е не. Бих предположила по тях, че тя ще се ориентира към друго, по-изгодно за момента място. Но, за да не спамим тук, прехвърли таро-комбинацията  в темата за Таро, ако искаш.

# 83
  • Мнения: 1 498
Момичета,
Дойдоха ли ви новите Ленормандки Simple Smile

# 84
  • Мнения: 399
Покажи ти твоите, ако са дошли😊. Аз така и не поръчах. Удържах фронта. 😁

# 85
  • Мнения: 1 498
Покажи ти твоите, ако са дошли😊. Аз така и не поръчах. Удържах фронта. 😁

Аз съм в естетически възторг.
Благодаря ти за препоръката за сайта Simple Smile
Взех си тези, отворих Мистичния Ленорман - такава красота са за окото, че просто ахнах 🤩

# 86
  • Мнения: 399
Да, специално за тази колода четох, че художника е рисувал с някаква специална техника на нанасяне на боите и затова ефекта е такъв-техника на яйчена темпера върху дърво с креда.   
Ох, е, не, сега няма да се удържа и ще ги поръчам и аз, то се е видяло😁..

# 87
  • Мнения: 1 131
Моите ме чакат в офиса та куриера. Ще се наложи да че почакат до петък.

Twinklestar,  вижам, че си си взела Kipper. Сподели източници с информация как се четат, ако си попаднала на добри такива, защото и аз имам едни, които още не съм въвела в експоатация.

# 88
  • Мнения: 1 498
Моите ме чакат в офиса та куриера. Ще се наложи да че почакат до петък.

Twinklestar,  вижам, че си си взела Kipper. Сподели източници с информация как се четат, ако си попаднала на добри такива, защото и аз имам едни, които още не съм въвела в експоатация.

Ами в тубата, но според мен трябва да се разглеждат като мини филм

# 89
  • Мнения: 399
Innasn, ето един начин, който ми допада лично на мен, защото е бърз и конкретен:
https://youtu.be/41a_ZTVKhEo?feature=shared

Общи условия

Активация на акаунт