Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 2

  • 37 845
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Асеновград
  • Мнения: 518
Вчера ми изтече времето и ми върнаха парите . Преди малко получих мейл , че утре пристига със Спиди. Беше една от проблемните . По назад писах. По нови ги получих а тая беше замряла след митница БГ .

# 676
  • Мнения: 270
За забавяне след срока нали дават 10 лв. кредит, а при липса на актуализация повече от 15 дни връщат пари?

# 677
  • Мнения: 4 303
Някой имал ли е такъв клин? Има ли някакъв ефект от тях

# 678
  • София
  • Мнения: 1 710
Имах къс клин (не знам къде е след преместване). Изпотявах се около корема, докато тренирах с него - да. Без трениране, нямаше този ефект. Бих си взела пак.

Днес чакам една поръчка, а по-старата има още 2 дни до изтичане на срока за доставка, но си стои на митница.

# 679
  • Мнения: 2 587
Моята едната от 28ми март си седи Пристигнала на 6ти април и до там. А днес получавам друга, от 1ви април направена. Според мен е загубена и то заради нашите, жалко, готини неща бяха.
Като мине срока, освен 10 лв връщат цялата сума от поръчката ли?

# 680
  • Мнения: 36 101
аз също получих днес една цяла поръчка и части от други две, чакам още няколко - както до куриер, така и до кутия
позагубих ентусиазъм да поръчвам с тези забавяния - нещата ми трябват и ми омръзна да следя кое кога би могло да дойде

# 681
  • Мнения: 1 626
И при мен 3 поръчки се бавят. Гледам едната са ми я пратили на box now. Как мога да я пренасоча до адрес, не ми е удобно да ходя по тези кутии.

# 682
  • Мнения: 3 939
Записвам се тук, мъжът ми пазарува като луд, аз му го показах сайта, докато аз се накумя да си пусна нещо😀 Прахосмукачката е много добра, под 10 лева я е нацелил.
До тук имам забележка единствено към домакинска ножица, сравнена с тази, която имам, не е толкова дебел металът.
Препоръчвам миничопърчето с USB зареждане, но по-големите милилитри както и ръчния чопър с конец, пак по-големите милилитра, около 10 лева бива цената. Моят е от Кауфланд, но ги гледам на снимките са същите.

# 683
  • Мнения: 25 824
Аз пък днес си чакам и двете поръчки (от 30 и 31.03). Чак се учудвам, че толкова бързо дойдоха този път.

# 684
  • Асеновград
  • Мнения: 3 126
аз също получих днес една цяла поръчка и части от други две, чакам още няколко - както до куриер, така и до кутия
позагубих ентусиазъм да поръчвам с тези забавяния - нещата ми трябват и ми омръзна да следя кое кога би могло да дойде
Поста ти ме успокои. След последните страници в които непрекъснато се пише, че никога не смесвали и разделяли поръчки, вече си мислех ,че само на мен се случва.
И моя ентусиазъм замина, скоро няма да поръчам. Дано последните дойдат,че така обединени в една стана поръчка за голяма сума. Детето всеки ден ме ръчка, чака си нещата. А от 06.04 не са мръднали.

# 685
  • Мнения: 2 724
И при мен утре изтича срока на една от 25-ти.
Автоматично ли се връщат парите или се пише някъде?

# 686
  • София
  • Мнения: 1 710
Предния път автоматично ми писаха те, че срокът е изтекъл и ме питаха как искам компенсацията. Беше около Нова година.

Филтър за прахосмукачката има ли някъде?
И аз я харесвам. Детето вече само да си чисти трохите ☺

П. С. Май намерих  https://share.temu.com/H8ImtSXNxZA

Последна редакция: ср, 10 апр 2024, 13:34 от Соренда

# 687
  • Мнения: 270
И при мен утре изтича срока на една от 25-ти.
Автоматично ли се връщат парите или се пише някъде?
Сподели, моля, ако друг не се включи. Имам пратка със срок до 12-ти, но тук разнасят само вторник и четвъртък. Писах на чат-бота, имаше бутон Къде ми е пратката. Да видим.
Вчера чакахме пратка от бг, но дори не се обадиха Спиди. Явно са се омотали яко с пратки. Питахме днес по телефона. Щели да ни върнат обаждане след проверка.

# 688
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 750
Здравейте,
Интересувам се от тези устройства, които усилват сигнала на WI-FI,  към останали помещения в жилището.
Някой купувал ли е и ако да, доволен ли е и препоръка за модел, моля!

# 689
  • Мнения: 6 865
Днес пристигна пратка от 30.03.
Много ми хареса прахосмукачката. Аз я искам за колата, на килима и паркета вкъщи се справи (пробвах я на малък участък). Panayotu , благодаря за препоръката. 🤗
Благодаря на Соренда за линка за филтри. 🤗

От тази поръчка другите артикули са разни шноли за коса, етикетчета за буркани/бутилки (много сладурски), държачи за моп, мини ролетка (доволна съм от моята, сега взех за голямата щерка), едни приспособления за правене на кокчета (трябва да ги разуча, че не се справих с моето, а поръчах и за двете щерки).
Малката хареса цял бански, панталон тип чарлстон, блуза. Малко са ми странни дрехите, да видим дали детето ще ги хареса. Банският в хубав.

Вчера направих нова поръчка. Бях сложила в количката мулчиращо фолио, намалиха цената и се възползвах. Поръчах си чорапки найлонови, украса за Великден, кошче за колата (и на него ми бяха намалили първоначалната цена), на голямата моп за прах (доволна съм от моя), постелка за месене (в количката ми е от няколко месеца, сега я намалили доста - на 2.80лв). И 40лв заминаха.

Общи условия

Активация на акаунт