Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 938
Рускинята, която се е снимала днес с Афра и Мерт разказва, че били на закуска с група приятели Stuck Out Tongue Winking Eye

# 676
  • Мнения: 1 184
Цитат
Интервюто...
И, до днес смятам, че беше грешка, но истината е, че остава едно от най- забележителните събития през сезона. Ако сценаристите го ползваха за основа за последвалият разказ, в съчетание с тайната около геният на Латиф, щеше да е много по- добре и да запази историята чиста.
Представям си спад в акциите на фирмата, отдръпнали се клиенти, пречки пред създаването на новата марка... Истинска борба за оцеляване на империята Корхан. Представям си Сейран опитваща се да се задържи сама на крака в общество, което я съди и аплодира едновременно.
Пак щеше да е драма, СейФер отново щяха да са на кръстопът, но това да са техните избори без натиск, заплахи и изнудване.  Избори и последствия- чиста история, незамърсена от досадни обсебени момичета около Ферит и досадни кандидат годеници на Сейран, внуци, синове и племенници на стари скелети от миналото на Халис .

Юлия, колко вярно и хубаво си го написала. Май много от нас очакваха подобен сценарии... но много са ни ограничени сценаристите. Явно те живеят в кръг, където  хората се занимават с битовизми,  любовници, разводи, изънбрачни деца и елементарни интереси. Това което виждат, това и предават като сценарии.
Още в първи сезон, след рисунката с пръстена те не продължиха с това, ами ни занимаваха със снимки, журналисти, преса и много пълнеж. Трябваше да изтърпим прищявките на Пело, която не се знае да кога и с какво още  ще ни трови нервите. В добавка и една зейнала за любов "трудна " мома, плюс болна сестра.
Това ги задоволява въпреки недоволството и реакциите на публиката.

# 677
  • Ямбол
  • Мнения: 248
Здравейте момичета 🤗 На мен ми хареса епизода, не беше лош.Но тази Пело е крайно време да си отива по- живо ,по-здраво със Сертерчо под ръка.Големи връзки уж има деди Халис пък дори графа не можа да изкара Орхан от там - бре чудна работа.Видиш ли само Океш може да го спаси с едно телефонно обаждане 🤦.Суна превъртя играта изцяло- развод иска,а след това какво ще прави ще се омъжи за Феро бей ли? 😂😂😂 Изцяло изтрещя покрай тази гадателка до толкова,че всеки ден иска да ходи 🤦 Къде остана Аби в цялата картинка не разбрах 🤷Ама пък той си подхожда с дъщерята на Шефика.Аишето е симпатяга пък и си го харесва,ама става ясно,че Абито още си харесва Суна и това е. Въпреки,че тя и него дори не заслужава.Такава завистлива сестра пази боже.Много ме хвана яд как веднага наколади Сейро на Кязъм.Гадина такава.Дано Сейран разбере каква е станала сестра и и как се опитва да и вземе мъжа.Този тренер ми се струва ще се опитва да омае двечките по заръка на 🐴.Според мен нищо няма да излезе с магазина Неврата играе някаква игра за да отмъсти на Феро няма да има приятелски отношения нито каквото и да е било други.И тя е една змия,която ще чака подходящия момент да си пусне отровата.Много съм възмутена от Гюлгюн седи си на масата в ялъто заедно с Ифа,която спи с мъжа и.Чудничко 👏 Аплодисменти.Как стават тези работи незнам.Само дето имаше вайкане и реване и то се оказа безмислено.Всичко си е постарому.Феро твърди,че си е взел поука и се е променил няма да вярва на никой,ама кака му Невра така ми се струва,че ще го извърти,че свят ще му се завие.Леля Хатууч и тя голяма работа била на младени всички я искали, пък никой не я е взел.Сега и Океш ще отмъщава на Халис,че заради този бой не е можел да има деца и хоп връща му го не на него,а на детето му.Съдба.... Кязъм хубаво направил стая на Сейро да рисува,а понякога и той ,ама пак е с цел цялата работа.Действията му винаги са свързани с замисъл - някаква изгода от цялата работа,а не защото му идва от сърце.Сега не бие Сейран,ама пък пак постига това,което иска като и дава това , от което я е лишавал като дете.Мечтите и ги прави реалност,но цената в крайна сметка е пак висока.Есме уж щяха да и правят операция какво стана нищо.Взе,че се оправи жената пие кафе,готви,яде баклава.Всичко е точно.🤦 Кязъм уж,чу разговора на Океш и Сейро,но според мен няма да има полза.Той и без това си искаше Орхан да си остане в затвора пък и Сейро да се омъжи за Акън така,че всичко е в негова полза отново.Много ми бяха сладки нашите гълъбчета.Как сладко сладко и се обясняваше в любов.Беше много хубаво.Ама и на нея и стана хубаво и как няма нали и тя си го обича 🥰.Относно Акън мисля,че няма да излезе принца на белия кон ще има нещо мътно ми се струва.🤔 В последната сцена ми стана мъчно за Феро въпреки,че си го е заслужил един милион пъти и все пак ми стана гадно за него.Беше си трудно и за Сейро да му го каже,но прави тази жертва за бащата на любимия си и за нея си заслужава само и само Феро да бъде добре.Ах любов.... Обичам си ги нашите Сейферчета.Хайде Гюнгер напиши по бързо събиране на нашите хора,че вече започна да ми лазиш по нервите с тези паралели. Все едно и също гледаме 🤦
Сейфер ❤️❤️❤️🧿

Последна редакция: нд, 25 фев 2024, 19:29 от roxy94

# 678
  • Мнения: 1 301
АфРамчетата са ни страхотни Cupid

# 679
  • Мнения: 2 314
Скрит текст:
Ферит щял да разбере всичко и да отиде в къщата на Сейран докато всички вечеряли, ще има спор и скандал с Кязъм след това Кязъм ще го удари пред всички…
Ферит ще изчака всички да заспят и ще отиде в стаята на Сейран. Това не знам в кой епизод ще е и изобщо дали ще се осъществи 😁 като сменят сценария през 2 секунди..

# 680
  • Мнения: 12
А знаете ли защо няма излезнал трейлър?

# 681
  • София
  • Мнения: 1 938
А знаете ли защо няма излезнал трейлър?

Защото са били снимани малко сцени от 60-ти епизод. По-добре фраговете да са в понеделник, като са в петък не са хубави и почти нищо не показват.
А и сега е наложително рейтингите да не падат повече, та не знам какво ще мислят.

# 682
  • Мнения: 5 481
ЛЮБИМИ СЕРИАЛИ С ПРЕВОД
Сабина Христова  · 7 ч.  ·
▪Според непотвърдена информация сериалът #РИБАРЧЕ  ще направи своя  финал на сезон 2  на 7 юни👋🏻 и ще се завърне с нов трети сезон през септември 📺👌🏻
🔻Също така, според слуховете, Бетюл Актел, която играе ролята на Невра, ще продължи да снима в 3-ти сезон🙋🏻‍♀💥

# 683
  • Мнения: 2 314
Рано рано със спойлерите 😁

Скрит текст:
Ще има сцена между Ферит и Сатидже…
Акаунта в Х който потвърждава спойлерите каза че последната сцена на 60 еп.ще бъде как Ферит отива в къщата на Казъм..
Това е профила
https://x.com/fan_mrd_as?s=21

# 684
  • София
  • Мнения: 1 938
Добро утро! Да започнем седмицата с нещо хубаво Simple Smile



Фризьор, среща на закуска с приятели.
Добри новини скоро Heart Eyes

Фъстъчето винаги дава верни спойлери, дано имаме наистина хубави новини скоро 🧿🧿🧿

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 194
Най-хубавото утро започва със СейФер!
Добро утро!

r.oxi94, чудесен анализ, който напълно съвпада с моите мисли и чувства:hibiscus:.
Пожелавам Ви една спокойна , успешна и щастлива седмица!

# 686
  • Мнения: 2 497
Добро  утро.
Рано е за сройлерите, времето ще покаже кое как ще става.
Ако има трети сезон, Пело сто на сто е вътре . Това сигурен сройлер. Joy

# 687
  • Мнения: 346
Добро утро, момичета и успешна седмица и от мен! ☕
Благодаря за спойлерите. Струва ми се, че и следващата серия ще е разтягане на локуми с изключение на 2-3 сцени (най-много😀). Пак очаквам Ферит да гръмне, да буйства, после да охлади страстите и междувременно да го въвлекат в обичайните тематични проблеми от омагьосания кръг.
Дано видим фраг днес и да се отпуши нова енергия след 60 епизод..

# 688
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Скрит текст:
Добро утро! Да започнем седмицата с нещо хубаво Simple Smile



Фризьор, среща на закуска с приятели.
Добри новини скоро Heart Eyes
Фъстъчето винаги дава верни спойлери, дано имаме наистина хубави новини скоро 🧿🧿🧿
Добре, че е реалът Joy🧿🧿🧿

Хубава седмица! Flowers Four Leaf Clover

# 689
  • Мнения: 982
Здравейте, момичета! 🫶
Рамо поздравява феновете!🧿

https://t.co/9sPyzktrFa

Общи условия

Активация на акаунт