и тема номер 2 -магазини с доставка до БГ

  • 88 749
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Mr. Green Mr. Green еее чукай на дърво да не те чуят/прочетат  Mr. Green Ама аз не си я давам,като лягам си я слагам под възглавницата  Mr. Green 
запиши си номера на неговата, пък си стискай твойта:-)

ето един сайт за поръчка на кънки и ролери, но...доставката е много дебела- 50 паунда..поне можете да го разгледате.
http://demonxtreme.com/

# 16
  • Мнения: 3 457
А сайтове за доставка до БГ на дрешки за деца?
А някой няма ли да се намери да ти дръпне картата от ръцете,а? Laughing


Mr. Green Mr. Green еее чукай на дърво да не те чуят/прочетат  Mr. Green Ама аз не си я давам,като лягам си я слагам под възглавницата  Mr. Green 

ти като не я завираш в цицоена пак добре Mr. Green

# 17
  • Мнения: 13 512
Бях обещала да пиша като си получа доставката от Ла Редут. Нещата ги поръчах на 28 януари, отпътували са от франция на 2 февруари и днес си ги получих от пощата. Всичко си е така, както изглеждаше,доволна съм. Сега чакам  нова пратка, поръчана на 10 февруари.

# 18
  • Мнения: 13 512
Още един сайт с доставка до БГ,Много марки, включително и лаковете O P I  по 6 долара. Доставката е минимална.
http://www.goddess-within.com/shopbybrand.html

# 19
  • София
  • Мнения: 191
Бях обещала да пиша като си получа доставката от Ла Редут. Нещата ги поръчах на 28 януари, отпътували са от франция на 2 февруари и днес си ги получих от пощата. Всичко си е така, както изглеждаше,доволна съм. Сега чакам  нова пратка, поръчана на 10 февруари.
Мъча се да се регистрирам на този сайт и да направя поръчка, но все не ми приема адреса. Има ли нещо специфично при попълването на адреса?

# 20
  • Мнения: 13 512
Бях обещала да пиша като си получа доставката от Ла Редут. Нещата ги поръчах на 28 януари, отпътували са от франция на 2 февруари и днес си ги получих от пощата. Всичко си е така, както изглеждаше,доволна съм. Сега чакам  нова пратка, поръчана на 10 февруари.
Мъча се да се регистрирам на този сайт и да направя поръчка, но все не ми приема адреса. Има ли нещо специфично при попълването на адреса?
в кой точно се регистрирваш? Аз съм регистрирана и поръчвам от френския .fr   Нямаше никакви особености

ето още един- http://www.busybeesco.co.uk/- за детски неща
www.CosmeticTimes.com този е за козметика с безплатна доставка

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 11:23 от monda

# 21
Само от Виктория Сикретс съм пазарувала засега, обаче ще разгледам тези които сте изброили.
За Виктория Сикретс съм писала и е други теми - нямах проблеми никакви, единственото гадно е, че за поръчки над $50 се заплаща и мито, което е солено.
Затова бих пробвала евротейски сайт.  Simple Smile

Ох, забравих и Амазон, от там само книги обаче.

# 22
  • София
  • Мнения: 191
Бях обещала да пиша като си получа доставката от Ла Редут. Нещата ги поръчах на 28 януари, отпътували са от франция на 2 февруари и днес си ги получих от пощата. Всичко си е така, както изглеждаше,доволна съм. Сега чакам  нова пратка, поръчана на 10 февруари.
Мъча се да се регистрирам на този сайт и да направя поръчка, но все не ми приема адреса. Има ли нещо специфично при попълването на адреса?
в кой точно се регистрирваш? Аз съм регистрирана и поръчвам от френския .fr   Нямаше никакви особености

Ами във френския, на първия ред за адреса пиша квартала, блока и етажа - не става
пиша блока и етажа на втория ред пак не става. Все ми излиза съобщение, че не съм въвела правилно адреса.

# 23
  • София
  • Мнения: 322
Ами във френския, на първия ред за адреса пиша квартала, блока и етажа - не става
пиша блока и етажа на втория ред пак не става. Все ми излиза съобщение, че не съм въвела правилно адреса.

И аз имах проблеми с въвеждането на адреса - нещо от клавиатурата е май. Но като изтрих всички точки, ми го прие.

# 24
  • София
  • Мнения: 341
Ами във френския, на първия ред за адреса пиша квартала, блока и етажа - не става
пиша блока и етажа на втория ред пак не става. Все ми излиза съобщение, че не съм въвела правилно адреса.

И аз имах проблеми с въвеждането на адреса - нещо от клавиатурата е май. Но като изтрих всички точки, ми го прие.
При мен беше по същия начин. А телефон за връзка изобщо не можах да въведа

# 25
  • Мнения: 1 449
Бях обещала да пиша като си получа доставката от Ла Редут. Нещата ги поръчах на 28 януари, отпътували са от франция на 2 февруари и днес си ги получих от пощата. Всичко си е така, както изглеждаше,доволна съм. Сега чакам  нова пратка, поръчана на 10 февруари.

Монда, ако не е тайна, какво поръча от Ла Редут? Исках и аз да поръчам, но ме беше страх да не се окажат некачествени дрехите или обувките. Щом не си се разочаровала обаче, трябва да се пробва  Laughing

# 26
  • Мнения: 13 512
поръчах едни обувки за дъщеря ми и 3 чифта за племенницата ми. А от новата поръчка съм поръчала хлати за плуване Найк, спортни дрехи за дъщеря ми Адидас, за сина ми- Найк и Ванс...общо взето- мркови и не би трябвало да има изненади,щом гарантират,че са оригинални.

# 27
  • Мнения: 1 449
Мерси за отговора! Да, за марковите съм съгласна - там риск няма! Важното е че са ти харесали обувките, които предполагам, са били под въпрос относно качеството. Иначе има много прилични неща, ще се пробвам и аз  Grinning

# 28
  • Мнения: 13 512
Ами -нямам забележки, доволна съм.

# 29
  • Мнения: 3 342
Аз пък още на 7-ми февруари поръчах панталони и обувки за дечковците и май все още не са изпратени... newsm78
А парите от картата са удържани още тогава.
Проследявайки поръчката си в сайта - за www.laredoute.fr става въпрос, виждам, че ги водят като:
EN COURS DE PREPARATION - това означава, че ги подготовят ли... Thinking
А от френския не разбирам и думичка, така че не бих могла да им отправя и запитване... Много кофти.

Общи условия

Активация на акаунт