Положителен ли е този тест?

  • 4 777
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 565
Илионита честито и от мен! айде бързай към отчетни да се запишеш! Лека и безпроблемна бременност!
Symphony и аз на първия тест имах такава чертичка, но втория тест ми показа доста добре  EFP Така че стискам палци  newsm17 и ти да се отчетеш при нас октомврийките Hug

# 16
  • Мнения: 7 640
Симфони, смятам, че ако отчиташ теста веднага и вземем предвид БТ, вече си 5 г.с Grinning Дано само прогестеронът не маскира картината.
Честито!!!
Другата седмица си вземи час при гинеколога Hug

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 17:02 от PolarFox

# 17
  • Мнения: 1 209
Илонита, Symphony, тестовете ви са положителени според мен!!!
Честито!!!

# 18
  • Мнения: 1 305
Symphony и Илонита честито! Лека бременност ви пожелавам  Hug
Symphony и аз мисля, че си бременна но може и да си  направиш още едно тесче

# 19
  • Мнения: 547
Симфони,ако теста е шуър чек непременно направи друг.От личен опит съм доста подозрителна към тази марка тест.Иначе щом си имаш закъснение,то най-вероятно ще си имаш и бебче.Честито!

# 20
  • Мнения: 989
Symphony, илонита, тихичко честито, мили момичета  bouquet  bouquet и заповядайте да се похвалите в седмичната темичка да зарадвате всички  Hug

# 21
  • Мнения: 5 317
Честито момичета.Много се радвам за вас.Лека и  bouquet

# 22
  • Мнения: 195
За съжаление тазсутрешният тест QuickSure си е крещящо отрицателен.

Може би прогестерона наистина маскира и задържа температурата и създава закъснение.

Първият тест беше "престо" в опаковка по два, и двата имаха втора чертичка но някак по странна като че ли. Може би не съм ги отчела правилно.

Е, утре съм на док и борбата за щастие продължава ...

# 23
  • Мнения: 990
Днес си купих от най-ефтиния тест,а именно Уни марк.
Ето резултата,преценете какъв е:


Чакам предположения Rolling Eyes
Според мен теста е положителен  Grinning. Честито  Hug

# 24
  • Мнения: 989
Symphony, горе главата - нали я няма лелката още   Peace   Пък ако наистина не е станало този месец, то следващия със сигурност ще стане  Hug

# 25
# 26
  • Мнения: 862
Денди мисля, че си бременна Simple Smile))))
Каква марка ти е теста? Ако е шуър чек, почти сто процента е сигурно.
Закъснява ли ти между другото!

# 27
  • Мнения: 3 010
Теста е Престо, правен с първа урина днес на предполагаема дата на М. След това имам още два отрицателни- Шуър Чек и Клиър тест! Незнам какво да си мисля  Sad

# 28
  • Мнения: 862
Не искам да те разочаровам, но аз имам тест Престо правен веднъж с втора бледа тестова линия и в същото време липса на бременност. За мен най-точният тест е Шуър Чек. Даже бях пуснала тема във форума специално за тестовете Престо, а и в Зачатие също. Мненията са доста различни, но като цяло са негативни към тази марка.
Щом няма М още, значи при теб пък може и да се окаже точен. Съветвам те утре сутринта да направиш още един Шуър Чек. Стискам ти палци  Hug

# 29
  • Мнения: 1 098
Втората черта ми изтлежда достатъчно плътна, друг е въпроса дали марката на теста е добра

Общи условия

Активация на акаунт