Акрил или гел на ноктите?

  • 3 164
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • България Сливен
  • Мнения: 245
В момента съм с акрил, а общо от 5 месеца. Изградиха ми го без удължител и маникюра ми е перфектен. Изглежда много естествено и вече 2 пъти ми го правят с нов акрил, който не мирише и се пече както гела. Маникюристката ми каза, че акрила е по-устойчив от гела независимо от собствения нокът.

# 16
  • Мнения: 9 095
явно си случила на маникюристка, горе нали казаха че не всеки го бива с акрила Peace

# 17
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Така е случих. Пътувам всеки месец до Стара Загора.

# 18
  • Мнения: 3 248
Няколко години бях с гел (с почивки разбира се), преди месец и половина си направих ноктопластика и с акрил. Явно случих на маникюристка, защото при мен се получи добре ... е, малко се поизложи на поддръжката, но съм сравнително доволна - ноктите ми хем не са дебели и неестествени, хем са изключително здрави!!! Grinning
Така, че мисля от акрила съм по-доволна. Въпреки, че опита ми показва, че и хубав гел не можеш да си направиш при някаква случайна маникюристка, а само при професионалистки. Peace

# 19
  • Мнения: 9 095
аз в Търново определено случих ама тука, хем ми я хвалиха и прехвалиха и ми съсипа ноктите, така че вече да видя какво прави и тогава може да се навия, ама още не съм си харесала Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 679
Обновявам си темата за да се похваля:
Вече втора седмица съм с акрил и съм много доволна.Маникюриската е професионалиска и досега нито една моя позната, ходила при нея не е имала проблем.Е и до поносимост на ноктите си е,де...
Лесно свикнах с него,при положение че съм и с удължители,но маникюра ми изглежда много естествено.Дори френския не е мръднал откакто съм го направила Grinning
Спрях се на акрила пред гела,понеже е по издражлив и съм доволна Peace
 Hug

# 21
  • Мнения: 274
акрила колко парички е горе долу моите нокти са ужасни сега за бала мисля да си ги правя, но не знам на гел или акрил да се спра всеки различно мисли а май месец наближавааа  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
акрила колко парички е горе долу моите нокти са ужасни сега за бала мисля да си ги правя, но не знам на гел или акрил да се спра всеки различно мисли а май месец наближавааа  Laughing
На мен всичко /с лака/ ми излезе 50лв

# 23
  • Мнения: 230
Акрила действа ужасно на ноктите. На мене гела ми издържа много - 3 седмици - щеше и още, но нокътя израстна и стоеше грозно. Иначе съм със смесен тип коса и кожа. Определено съм за гел Sunglasses

# 24
  • Мнения: 274
моите нокти са ужасни - постоянно се чупят, много са тънки, не растат...ужас направо и сега за бала много искам хубав маникюр, обаче ако не ги пощадя ме е страх да не остана после съвсем без нокти

# 25
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
моите нокти са ужасни - постоянно се чупят, много са тънки, не растат...ужас направо и сега за бала много искам хубав маникюр, обаче ако не ги пощадя ме е страх да не остана после съвсем без нокти

А защо не ги подхраниш добре до бала и след това за самия бал да сложиш някаква ноктопластика. До баловете има повече от месец. Вземи си балсама на биотрейд за подхранване на нокти и се мажи всяка вечер преди лягане. Прави си бани на ноктите със морска сол, мажи си ги 2-3 пъти седмично със зехтин. Отделно можеш да си купиш 3 в 1 или още по-добре 5 в 1 на перфект и се мажи и с него. Така нокътя ти ще блести като лакиран а и ще се подхранва. Можеш и едни витамини мерц да изпиеш. И като наближи бала си направи ноктопластика. Като са ти заздравени нокитте ще я понесат по-лесно. А пък може и собствен маникюр да отгледаш.

# 26
  • Мнения: 9 095
моите нокти са ужасни - постоянно се чупят, много са тънки, не растат...ужас направо и сега за бала много искам хубав маникюр, обаче ако не ги пощадя ме е страх да не остана после съвсем без нокти

А защо не ги подхраниш добре до бала и след това за самия бал да сложиш някаква ноктопластика. До баловете има повече от месец. Вземи си балсама на биотрейд за подхранване на нокти и се мажи всяка вечер преди лягане. Прави си бани на ноктите със морска сол, мажи си ги 2-3 пъти седмично със зехтин. Отделно можеш да си купиш 3 в 1 или още по-добре 5 в 1 на перфект и се мажи и с него. Така нокътя ти ще блести като лакиран а и ще се подхранва. Можеш и едни витамини мерц да изпиеш. И като наближи бала си направи ноктопластика. Като са ти заздравени нокитте ще я понесат по-лесно. А пък може и собствен маникюр да отгледаш.

откъде това време да се мажеш?  Rolling Eyes

# 27
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
моите нокти са ужасни - постоянно се чупят, много са тънки, не растат...ужас направо и сега за бала много искам хубав маникюр, обаче ако не ги пощадя ме е страх да не остана после съвсем без нокти

А защо не ги подхраниш добре до бала и след това за самия бал да сложиш някаква ноктопластика. До баловете има повече от месец. Вземи си балсама на биотрейд за подхранване на нокти и се мажи всяка вечер преди лягане. Прави си бани на ноктите със морска сол, мажи си ги 2-3 пъти седмично със зехтин. Отделно можеш да си купиш 3 в 1 или още по-добре 5 в 1 на перфект и се мажи и с него. Така нокътя ти ще блести като лакиран а и ще се подхранва. Можеш и едни витамини мерц да изпиеш. И като наближи бала си направи ноктопластика. Като са ти заздравени нокитте ще я понесат по-лесно. А пък може и собствен маникюр да отгледаш.

Да, съветите са готини, с изключение на едно- не пий Мерц  Naughty Особено преди бала. Не се знае как ще ти повлияят- аз лично качих кг. от тях преди време. Confused

# 28
  • Мнения: 226
моите нокти са ужасни - постоянно се чупят, много са тънки, не растат...ужас направо и сега за бала много искам хубав маникюр, обаче ако не ги пощадя ме е страх да не остана после съвсем без нокти

А защо не ги подхраниш добре до бала и след това за самия бал да сложиш някаква ноктопластика. До баловете има повече от месец. Вземи си балсама на биотрейд за подхранване на нокти и се мажи всяка вечер преди лягане. Прави си бани на ноктите със морска сол, мажи си ги 2-3 пъти седмично със зехтин. Отделно можеш да си купиш 3 в 1 или още по-добре 5 в 1 на перфект и се мажи и с него. Така нокътя ти ще блести като лакиран а и ще се подхранва. Можеш и едни витамини мерц да изпиеш. И като наближи бала си направи ноктопластика. Като са ти заздравени нокитте ще я понесат по-лесно. А пък може и собствен маникюр да отгледаш.

Да, съветите са готини, с изключение на едно- не пий Мерц  Naughty Особено преди бала. Не се знае как ще ти повлияят- аз лично качих кг. от тях преди време. Confused
Освен това не действат  Naughty

# 29
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Съгласна съм- освен това не действат.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт