"Никога няма да ..."

  • 2 141
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 490
Никога не казвай - никога!  Tired
Убедила съм се в това...

# 16
  • Мнения: 1 495
Да за много неща ми се е случвало.
Но и за едно нещо не се е случило досега Wink. Като бях малка и ми предлагаха алкохол, казвах че е вредно. Отговаряха ми, че няма да мисля така като порасна и тогава казвах, че няма да пия като стана голяма. Е, засега си удържам обещанието, колкото и глупаво да изглежда отстрани.  Joy
Но и аз стигнах до извода, че няма смисъл от такава категоричност, не се знае живота какви изненади ни е приготвил!  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 952
Да да............ Никога не казвай "НИКОГА", така е ....по някакви си причини , понякога независещи от   свободната или"свободната"  ти воля кой знае какво можеш да направиш.....Под влияние на нещо или някой - също , живота е дълъг и сложен....щом от сега го знаем ....какво ли ще кажем на 80  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 427
Това за шофирането и аз още го спазвам.Просто не се виждам зад волана .Ама знае ли човек Simple Smile

# 19
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 227
никога не казвай никога, беше много цитирано едно време в ученическите лексикони, та ми стана смешно... ама си е така..

# 20
  • Мнения: 495
е, това са "грешки на растежа"  Grinning
и все пак не съм съгласна пък с обратното, че всичко може да се случи на всеки
един може да устиска едно, на друг за нищо да не му стиска - доста субективно е  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 2 351
Майка ми като момиче все се е заричала-никога няма да се омъжа за шофьор и пияница.Познайте какъв е съпруга и - тоест моят родител.
Аз се заричах никога няма да се омъжа за мъж обсебен от майка си - е моят мъж е мамино синче.

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Като се замисля - малко са нещата, в които съм се заричала, но поне все още си държа на думата. Никога не съм вземала подкуп и мисля да устискам, никога не съм вярвала в съществуването на недоказани и измислени неща - бог, магии, уроки, сигурно има и още няколко, но в момента ми е трудно да мисля през пискливите игри на децата.

# 23
  • Мнения: 382
Почти няма такива неща,за които толкова катекорично да съм се заричала.

Единственото,което бях казала:НИкога няма да.... се оженя през зимата.Удържах си на думата и желанието Mr. Green

# 24
  • Мнения: 13 512
Няма нещо, за което да съм казала,че не бих и да не ни се е стоварило с двойна сила...или да съм се зачудила"как може"," тя е луда да постъпи така" и т.н  и да не ме е сполетяло. Затова много внимавам какво  говоря и не се заричам! Много такива примери имам и с околните ми.

# 25
  • Мнения: 569

   Почти всеки път, в който кажа че нещо няма да го направя " никога" след време неусетно, а друг път съзнателно го правя. Затова вече избягвам да употребявам тази дума......

# 26
  • Мнения: 3 447
Няма нещо, за което да съм казала,че не бих и да не ни се е стоварило с двойна сила...или да съм се зачудила"как може"," тя е луда да постъпи така" и т.н  и да не ме е сполетяло. Затова много внимавам какво  говоря и не се заричам! Много такива примери имам и с околните ми.
А, това пък е другият момент - това, което никога не съм вярвала, че ще ми се случи на мен, ми се случва... и не говоря за хубави неща  Confused

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Навремето си казвах, че никога няма да се омъжа и да пера мръсни гащи и чорапи и да имам деца да им слугувам Simple Smile
На ми сега ... но не се оплаквам  Twisted Evil
Сега вече никога не е в речника ми.. Предпочитам "знае ли човек ... " Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 427
Понеже с моята майка не сме много близки (отгледала ме е баба ми), съм си казала , че няма да позволя това да се случи с моята дъщеря.Но май се престаравам в усилията си да съм все до нея.И най-големият ми страх е  да не се отчуждим някога с нея така, както аз с майка.

# 29
  • Мнения: 3 447
Понеже с моята майка не сме много близки (отгледала ме е баба ми), съм си казала , че няма да позволя това да се случи с моята дъщеря.Но май се престаравам в усилията си да съм все до нея.И най-големият ми страх е  да не се отчуждим някога с нея така, както аз с майка.
Марианка, това все едно аз съм го писала  Confused И аз съм на точно същия етап в момента...

Общи условия

Активация на акаунт