Абитуриентски страсти 2024

  • 68 222
  • 724
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 1 932
Бърз въпрос. Шлицът на сакото е захванат леко с конец. Трябва ли да се разшие?
Подготвят тоалетите за утре Simple Smile

# 436
  • София
  • Мнения: 14 931
Бърз въпрос. Шлицът на сакото е захванат леко с конец. Трябва ли да се разшие?
Подготвят тоалетите за утре Simple Smile
Трябва. 😃

# 437
  • Мнения: 1 819
Здравейте,
Първо - чудесни младежи! Да са здрави и късмет в живота!
Нашето тържество беше вчера и мина чудесно, предвид факта, че за една бройка да го отложим.
Първо да споделя, че на няколко пъти по-младите от гостите предупредиха абитуриента да не си оставя чашата (навсякъде с нея или да пие от нова чаша ако я зареже. Дори до тоалетна с нея да ходи). Тъй като той не ходи по заведения и въобще не се бяхме сетили за това да му кажем. Така, че предупреждавайте ги да внимават къде и какво пият и какво им сипват и къде си оставят чашите.
Всичко мина точно така както си го представяхме - организация, кетъринга, зала, облекло, фотограф (определено смятам, че е 100 нужен), кола и т.н. Единствено пиенето беше в повече, но имаме възможност да върнем неотворените бутилки, както и часа за нашите гости беше малко рано, но програмата в последния момент се промени.
Всичките ни гости бяха много впечатлени и доволни, а младежа се чувстваше също много добре. Аз държах и реч, а  мъжът ми беше подбрал чудесна музика на фон.
След това младежа продължи в Милениум, където са си изкарали супер. По-късно отишли на Рок бар и към 4.30 ч. се обади да го прибираме. Щастлив и доволен, с мускулна треска от танци и почти без глас.
Стана дълго, затова мога да споделя всичко по мястото, организацията и т.н. ако някой се интересува.

Пожелавам весело и незабравимо изкарване на празника!

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 22:18 от Gigi

# 438
  • Мнения: 2 600
Момичета, страхотни деца сте показали!!!
Попътен вятър им желая!!!
Допълвам: трия, че ще ми се сърди младежа Joy

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 22:50 от щастлива мама

# 439
  • София
  • Мнения: 3 761
Ехххх пак изпуснах снимките....ама като съм спала 3 часа, задрямах по никое време и сега се събудих.
Освен да намъкна балната рокля и да отида на дискотека( днес стават 29г от моя бял)🍀🥳🎈😘🍀🥳

# 440
  • Мнения: 1 011
Ехххх пак изпуснах снимките....ама като съм спала 3 часа, задрямах по никое време и сега се събудих.
Освен да намъкна балната рокля и да отида на дискотека( днес стават 29г от моя бял)🍀🥳🎈😘🍀🥳
Да издам ли къде ще е абитуриентската дискотека?

# 441
  • Някъде там
  • Мнения: 16 336
Конкурса на Dir.bg е започнал.
https://m.facebook.com/media/set/?vanity=Dir.bg.abiturientka&set … a.993602915668874
До тук харесах само това момиче.

# 442
  • Down south
  • Мнения: 7 898
Конкурса е започнал





Това явно е гимнастичка от Пловдив

# 443
  • Мнения: 2 466
Айде, запчнаха пак  безумните идеи на фотографите - да забършем колата с роклята Sad

# 444
  • Мнения: 596
Да си припомним най-красивата абитуриентка от конкурса миналата година, Мария Тодорова, станала е студентка по медицина, а в началото на годината е родила син.

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 22:52 от @NoName

# 445
  • Down south
  • Мнения: 7 898
Побетителка/абитуриентка/студентка по медицина и същевременно млада майка са много И различни "дисциплини"
Дано успее да балансира и  бъде победителка във всички.

# 446
  • Мнения: 10 791
Баш по бала са го спретнали сладура..
Мъжа й 14г по-голям... Много умно, няма що (от негова страна)...

# 447
  • Бургас
  • Мнения: 16 622
Много са ви хубави абитуриентите! Попътен вятър им желая и сбъдване на мечтите им! Нека дерзаят!🍀

# 448
  • Шумен
  • Мнения: 562
На добър час на всички абитуриенти! 🎓🍀🎉
Всички са много хубави!
Прави ми впечатление тази година, че децата са много тихи. Не викат толкова много, както други години.
И сега да мина към моята дилема 😀.
Аз съм мама,която иска да е навсякъде 😂.
Мами от Варна, които вече минаха по този път, моля да ми кажете вие ходихте ли на Златни пясъци , имаше ли задръстване, къде паркирахте? Къде се събираха децата? Не мога да се примирят с мисълта,че отиват на някакъв паркинг и от там директно на Златни.    Ние къде трябва да видим всичките деца? Да ги снимаме. 😉
От  13 ч. ще се събираме на заведение и 16.30 трябва да е на паркинга на Лидл. В дилема съм дали да оставя всички и да отивам към Златни, или изпращаме си го от заведението и хайде 😀.
Разкажете при вас как беше.

Прекрасен празник на всички 🎉🍀🎓

# 449
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 557
Мъжа ми карал заедно с абитуренската кола и успя да снима малко,защото намерил място до Адмирал,а абитуренската била в Интернационал.Похвали стройната организация на движението контролирана от полицията.Нашите имаха снимки на класа,но без родители естествено и после в ресторанта.

Общи условия

Активация на акаунт