Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 239 724
  • 1 260
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 418
Едната в студиото, другата - интервю на лаптопа. Grinning Благодаря, че публикувахте откъси и преразкази!
Мисля, че това ще е финалът.

# 1 156
  • София
  • Мнения: 1 326
Няма шанс, довечера е финалът на Есента на Демона и там не се знае нищо предварително. Довечера ще се разбере кой е убиецът, та няма да имат много рейтинг, особено след този гаф.
Не подценявай, има много, които ще гледат, тъй като не вярват на гафа, а голяма част не са и разбрали, защото не се ровят и са си коне с капаци... дали в реално време или не, сега опцията да връщаш до 7 дни назад, да превърташ и рекламите ми се вижда мега удобна и необходима.

# 1 157
  • Мнения: 398
Едната в студиото, другата - интервю на лаптопа. Grinning Благодаря, че публикувахте откъси и преразкази!
Мисля, че това ще е финалът.
Това ще е финалът със сигурност, вече нямат ход, а и го пуснаха нарочно.

След като вече знаем какво става, айде малко да поумуваме какво ще им каже Алек.

Според мен ще се измъкне с нещо като--много съм раздвоен и не мога да взема това решение, затова предпочитам да не залъгвам никоя от вас. Вие сте страхотни, бля,бля.
Иначе за мен той не харесваше истински нито една от двете, оказа се доста добър актьор, на който явно през цялото време му е било казвано какво да прави.
Предполагам заради добрата му игра, накрая са го пуснали да си ходи, а може и някоя друга неустойка да трябва да плати, незнам.
Остави тях двете, т.к. на фона на останалите се чувстваше най-добре с тях.

# 1 158
  • Мнения: 107
Успях да изгледам част от клипа и изглежда така сякаш Маги защитава или оправдава Алек 🤔

# 1 159
  • Мнения: 1 133
Аз ще се повторя, но си мисля, че просто ще им каже, че е много влюбен и в двете и не може да избере едната, а да нарани другата. Варианти като да каже, че нещо не му е стигнало и в двете, или че майка му не ги е харесала ги изключвам. 😁

# 1 160
  • Мнения: 398
Успях да изгледам част от клипа и изглежда така сякаш Маги защитава или оправдава Алек 🤔
Това е след много месеци, истинските и м реакции ще видим довечера и то не толкова при Наум, колкото при Надкаст , ако решат да ги покажат.
На мен Маги ми се стори по-скоро като жена, която по-скоро искаше да го нахейти, но не може.
А може и още да се надява да стане нещо между тях.

# 1 161
  • Мнения: 1 133
Тръгнал си е, но е пратил пръстена по Наум за Надежда явно?! 🤣😳 Сигурно това е означавал спойлерът, че тя е фиктивния победител.. или както там беше.

# 1 162
  • Мнения: 17
Изключвам конспирациите, че са снимани два финала, че интервюто е пързалка и т.н.

За мен Алек просто не се вклюби в никоя, не му пука достатъчно, че да си тръгне с която и да е. Харесва ги еднакво, но не е нещо сериозно, за да избере между тях. Вече 3 месеца се гледа абсолютно 0 химия на екрана. Едва ли продукцията ни троли, издъниха се.

# 1 163
  • Мнения: 72
Да не са взели Горджъс да им режисира финалните пи ар ходове? Първо, показват ни промо за финал, в което се намеква, че няма победителка( досега промотата винаги са били подвеждащи), второ, случайно пускат линк с "изтекло" видео като специален поздрав за бг мама, трето, пускат ръка с пръстен и питат чия е?  Аз ли нещо полОдявам, не мога да разбера!?!
Това кризисен пи ар ход за засилване на интереса ли беше?

# 1 164
  • Мнения: 1 133
Да не са взели Горджъс да им режисира финалните пи ар ходове? Първо, показват ни промо за финал, в което се намеква, че няма победителка( досега промотата винаги са били подвеждащи), второ, случайно пускат линк с "изтекло" видео като специален поздрав за бг мама, трето, пускат ръка с пръстен и питат чия е?  Аз ли нещо полОдявам, не мога да разбера!?!
Това кризисен пи ар ход за засилване на интереса ли беше?
Хаха, може наистина 🤣 Снимката да не е от миналата година на ръката на Валерия?

# 1 165
  • София
  • Мнения: 58
Да не са взели Горджъс да им режисира финалните пи ар ходове? Първо, показват ни промо за финал, в което се намеква, че няма победителка( досега промотата винаги са били подвеждащи), второ, случайно пускат линк с "изтекло" видео като специален поздрав за бг мама, трето, пускат ръка с пръстен и питат чия е?  Аз ли нещо полОдявам, не мога да разбера!?!
Това кризисен пи ар ход за засилване на интереса ли беше?



Най-вероятно видеото е качено по случайност и сега с тази публикация с пръстена се опитват да замажат положението, да ни накарат да повярваме, че в крайна сметка има избранница, за да гледаме епизода довечера.

# 1 166
  • Мнения: 377
Да не са взели Горджъс да им режисира финалните пи ар ходове? Първо, показват ни промо за финал, в което се намеква, че няма победителка( досега промотата винаги са били подвеждащи), второ, случайно пускат линк с "изтекло" видео като специален поздрав за бг мама, трето, пускат ръка с пръстен и питат чия е?  Аз ли нещо полОдявам, не мога да разбера!?!
Това кризисен пи ар ход за засилване на интереса ли беше?
Тя ако може да го измисли това - Холивуд би я посрещнал директно с червен килим. И главната роля ще я пуснат да си я изпълни, щом и е мерак

# 1 167
  • Мнения: 5 603
Според мен са пуснали видеото, за да не линчуват с камъни Алек някъде по улиците - и двете са му простили и всичко е точно. Grinning Така пуснаха и уж случайните папарашки снимки на Александра и Виктор малко преди финала - да видим, че не го мрази и всичко е ок между тях. Стратегия е за умилостивяване на зрителите и омекотяване на отношението към ергенЯ.
Леле, какво мекотело просто! Мама каза Не и той просто се изниза тихомълком хахах. Joy Е, такова неуважение нито един ерген не беше проявявал, вярвам, че и друг няма да прояви. Алек би всички рекорди по малодушие и страхливост. Simple Smile

Последна редакция: чт, 16 май 2024, 11:31 от АлисаВСтранатаНаЧудесата

# 1 168
  • Мнения: 682
Те могат да не му се сърдят, но аз от тяхно име съм обидена! 😂

В Америка има един ерген, който не е избрал никоя и е отишъл да се сбогува с финалистките лично и да им го каже в очите. Нашият бг мачо се покрива, защото мама е казала така.

Заслужено ще го изядат с парцалките. Много дълго ще се помни този финал.

# 1 169
  • Мнения: 862
Аз не знам колко трябва да си заблуден, за да не предвидиш, че майка ти няма да одобри за снахи две лели с по 8 години по-стари от теб?! После, не е като да е нямало момичета на неговата възраст. Вярно, че кастът беше странен, но защо не се спря на Катето, Надя или Йоана? Толко пък да се Флюби в Маги и Нани?! Хич да не им гледа възрастта, това са жени, към които един мъж веднага трябва да поеме отговорност за настоящи или бъдещи деца. Просто съм изумена, че два месеца Алек не си е дал сметка за това и ги довлече и двете на финал!

Общи условия

Активация на акаунт