Кокичета надничат от снега, скоро МАЙски бебета ще наводнят света

  • 16 405
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 832
За прането - с Лора перях отделно, с Тео бебе и Сано максима, но Тео изпира по -добре. Един съвет от свеки, но имаше полза за по-зацапани дрешки (сокове, пюрета...) настърган домашен сапун на ситно ренде. Няма грешка как изпира, единствено, че трябва хубав омекотител, защото домашния сапун не мирише хубаво. ИЗплакването - задължително, повечето перални имат дори такива специални програми. И сега мисля да пера на пералня, то и без това в началото оставаш бе кръст, остава и да пера... #2gunfire
За разкритието - може да се получи предварително и без болки. Най-добре доки да те прегледа, ако имаш такива съмнения.
Днес и аз ходих на ЖК, но успях да се взема направление за кръв и урина, не ми остана време да вися за ехограф (бях на работа), но до ден два съм там, хем да са ми готови изселдавинята и ще докладвам

# 241
  • Мнения: 9
Хей-хей, колко много пишете! Не мога да смогна да изчета всичко вече няколко дни поред... Но най-накрая се справих, така че мога и аз да се отчета.  Hug

За кафенцето - аз си пийвам по една голяма чаша мляко с половин лъжичка нес сутрин и с това се ограничавам. Кола - много рядко, обикновено на заведение, като може би съм изпила 5-6 чаши от началото на бременноста. Общо взето съм сигурна, че такива дребни прегрешения надали вредят съществено.  Laughing
Не знам вие как сте с притесненията, но аз чат-пат доста се притеснявам дали всичко върви нормално. Даже се дразня на себе си за такива глупости. Мисля си за родилния дом, дали правилно съм се насочила и започвам да се колебая дали да не търся някакъв друг вариант; дали не трябваше да си намеря по-добра ЖК; дали ще се справя с всичко, което предстои; дали ще съм добра майка и такива щуротии. Знам си аз, че това са глупости, но какво да се прави, хормони.  #Crazy

Иначе бебокът мърда активно - обикновено силните ритничета са под ребрата, а и ниско долу има движение, така че най-вероятно това са ръчичките, знам ли. В петък съм на редовния преглед, дано да се види повече. Вече започнах да експериментирам с различна музика с бебчо и действително реагира различно. Много е забавно. Днес пуснах една симфонийка на Моцарт и мисля, че изтанцувахме първия си танц.  Joy Според мен танцът наподобяваше някаква форма на пого, но кой ги разбира бебшките изразни средства в тесни и тъмни пространства.  hahaha

# 242
  • Мнения: 3 089
добро утро, девойки!
моля някой да се навие да пусне новата тема, че аз тия дни имам страшно много работа.
хубав и слънчев ден!

# 243
  • Мнения: 162
Добро утро момичета! Laughing
 Аз май пак съм първа Party. Пия си кафето и реших да ви поздравя. След малко трябва да тръгвам на работа. Лек и успешен ден на всички

# 244
  • Мнения: 162
А Майчето ме е изпреварила Laughing Laughing Laughing

# 245
  • София
  • Мнения: 4 397
Добро и от мен Simple Smile
Заведох малкия на градина, хапнах сега почивам малко пред компа и после съм на Ж.К. и ще докладвам  Peace

# 246
  • София
  • Мнения: 4 590
Добро утро! Wink Днес ми е нещо кисело, а и нямам работа за момента, така че мисля да пусна новата темичка, ако няма друг желаещ. Laughing Ще се позанимая да сложа някоя и друга картинка, докато нямам работа, ако майчето няма нищо против. Wink Предлагам да изпишем първо тази и след това да пишем в новата. По-късно ще пусна и линк.
  Hug

# 247
  • София
  • Мнения: 1 402
Привет на ранобудните, аз се преборих с трафика ..изнервих един таксиджия докато паркирах ...но хич не ми пука  Laughing

Мацки исках да ви питам какво мислите , мога ли да си слагам Визин в очите? newsm78 Елената изхвърли опътването на шишето и сега не мога да прочета какво съдържа ...

Bunnita притесненията ти са съвсем в реда на нещата, мисля че почти всяка бъдеща майка страда от такива притеснения, е има и изключения  Wink

# 248
  • Мнения: 3 089
аз си слагам много по-смотани от визин, ако има болки. но доколкото си спомням, капките з аочи, като цяло, могят да се ползват до 3 седмици след отварянето им, освен ако изрично не е написано друго в упътването  newsm78
пешън - давай смело.

# 249
  • Мнения: 536
Момичета, ето една успокояваща статия за пиенето на кафе от бременни жени:http://health.actualno.com/news_90932.html

# 250
  • Мнения: 533
Добро утро!Пропадна ми урокът и сега ще мързелувам!Направо ви се чудя как имате сили да ходите на работа,аз дали се уплаших от седенето в болницата,от годинките ли ама НЕ МОГА ДА ПОДДЪРЖАМ СТАРОТО ТЕМПО!При вас как е ?

# 251
здравейте и от мен. Laughing моля някой да ме запише и мен в очакващи мамчета.термина ми е на 27 май.очакваме нашето пьрво детенце-момиче.  bouquet

# 252
  • Мнения: 536
s_imona, добре дошла!
ina_ana, аз се чувствам по същия начин. Вчера си удължих болничния с още 1 месец. Мислех да се връщам на работа, ама пътуването е много - по 2 часа на ден, а и немога да издържам по цял ден седнала...Болят ме кръст, гръб, имам нужда да полягвам...малко като стара баба съм  Laughing

# 253
  • Мнения: 3 089
аз пък се побърквам, когато нямам поръчки и работа. чувствам се непълноценна, забутана в края на света с детето и супер неудовлетворена. край мен всеки яко бачка, вчер си ляга с чувството, че е направил нещо смислено, прави планове за срещи/уговорки за другия ден, използва мозъка си по предназначение, а аз яко сменям памперси, броя изядени лъжички бебешки пюрета все едно това е най-голямото щастие, което може да ме сполети (и верно имаше момент, в който си мислех, че няма по-голямо щастие от това да набутам лъжица пюре от морков и картоф в устата на детето) , ходя по разходки с петра, обменям излишни идеи и опит за отглеждане на деца с други себеподобни, чистя къщата и готвя. и еднообразието направо ме скапва. вярно, че мрънкам като ми дойде текст и се оплаквам колко много съм натоварена и как не ми стига времето, но това е градивно мрънкане, ако мога така да се изразя. всъщност тогава си раздвижвам невроните  Mr. Green
симона - вече си една от нас. добре дошла  Hug

Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 15:23 от majceto

# 254
много бьрзо ме записахте,благодаря ви  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт