Фен-клуб "Проклетата свекърва"

  • 124 507
  • 1 221
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 2 840
За много години, мили бъдещи свекърви, посестрими мои!!!

Аз съм в потрес. Милото ми сладко синче се оказа моногамно.
Ей след някой друг ден става на 5, а още е влюбен в "старата" си приятелка.Първата!!!!

Не ще това, ами вече очаква, като му купуваме подаръци, да купуваме и на нея.Той иска всеки ден, това за протокола.

Плановете му за бъдещето включват Мерцедес за мацката #Crazy
И самостоятелна къща, с джакузи във всяка стая.

На мен щял да ми купи също нова къща, близо до тях, за да им гледам децата.
На баща си позволи да му купи БМВ и да живее в къщата при мен.Не го е включил в плана за отглеждане на челядта Laughing

Впрочем, сладкото ми момче твърди, че ще  работи нощем, а майката на момичето твърди, че щерка й мечтаела да работи по цял ден.С този график изобщо не ми е ясно кога ще се засекат да си направят деца, ама нейсе.

С бъдещата тъща, с която сме приятелки от деца, от сега правим списъци на задълженията и правата си, защото се опасяваме, че приятелството ни е сериозно застрашено в бъдеще Joy

# 541
  • Мнения: 25 857
С бъдещата тъща, с която сме приятелки от деца, от сега правим списъци на задълженията и правата си, защото се опасяваме, че приятелството ни е сериозно застрашено в бъдеще Joy

Много вярно! Обаче, не си съвсем за оплакване - щом снахата ще работи денем, а синчето - нощем, по цяла нощ ще можеш да я тормозиш безнаказано, без свидетели!  Wink Party

ПП Хм, пък моят на тази възраст беше голям будала - канеше се да ходи да живее в Америка с жена си и категорично отказваше да съм отидела с тях да им гледам децата. Те сами щели да си ги гледат, щото аз щяла съм да съм много стара тогава.  Crossing Arms
Хахаха, ако си мисли, че така лесно ще се отърве от мен...  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 542
  • Мнения: 3 453
Едно истинско проклето свеки направо ще отиде пред вратата с една бохча багаж и ще се тръшне на прага - и да не ме пуснете вътре, тук пред вратата ще спя ако трябва, нека всички комшии видят как не пускате вътре родната си майка  Mr. Green
И няма да мръдне, докато не влезе и не осъществи пъкления си план Mr. Green А веднъж влезе ли ... само гледай  Mr. Green
Лейдии,
сори мацко, в нова кооперация сме. Публика няма, публикааа! Ние сме единствените живущи във входа, мдаам. И пред прага няма как да се тръшне, че е зает със строителни отпадъци на съседите!  ooooh! Добри хорица се оказаха, не разчистиха боклука! Joy

Хе, че какъв проблем е това? Най-лесно е да си изпросиш покана. Нов апартамент, подаръци... А после, веднъж пристъпили прага, охооо...  smile3508

Ми да, тя поканата най-лесно се изпросва, ама пуста гузна съвест.... ooooh! Нека поне месец мине от последната издънка, че да се позамаже положението, та и очи да има жената да дойде! Wink
Пък и зима е сега, де ще ходи жената в тоя студ, съчки да сбира, та клада да ми спретне! Тъкмо на пролет, хем дръвца ще има, хем и съседите ще са се понанесли, та изгарянето ми на кладата ще е зрелищно! Peace

Поради породилата се наскоро вълна негодувание срещу свекървите или по-точно, срещу несъгласието на последните да предотстъпват недвижимо и движимо имущество на младите, аз, с пълно съзнание и завидно /уж/ психично здраве, подарявам прекрасен, напълно запазен екземпляр - свекърва! Peace
Тя ще ви пълни торбите, ще ви засипва с подаръци, ще ви гони с буркани зимнина, ще ви тика пари, ще подарява апартаменти! Празно няма, давам години гаранция! Дори ще се обижда, когато младите упорито отказват да приемат подаръците и!
Единственото, което ще иска в замяна е, да не и се държи сметка за приказките по адрес на младите!  Wink

# 543
  • София
  • Мнения: 2 840
..моят на тази възраст беше голям будала - канеше се да ходи да живее в Америка с жена си и категорично отказваше да съм отидела с тях да им гледам децата. Те сами щели да си ги гледат, щото аз щяла съм да съм много стара тогава.  Crossing Arms

Ти си късметлийка!
Моят е решил, че като стане на 38/мъжът ми е на толкоз/, аз ще съм на небето Joy
Блажени са верующите, хич не мисля да се спомина толкоз лесно:twisted:

# 544
  • Мнения: 25 857
Поради породилата се наскоро вълна негодувание срещу свекървите или по-точно, срещу несъгласието на последните да предотстъпват недвижимо и движимо имущество на младите, аз, с пълно съзнание и завидно /уж/ психично здраве, подарявам прекрасен, напълно запазен екземпляр - свекърва! Peace
Тя ще ви пълни торбите, ще ви засипва с подаръци, ще ви гони с буркани зимнина, ще ви тика пари, ще подарява апартаменти! Празно няма, давам години гаранция! Дори ще се обижда, когато младите упорито отказват да приемат подаръците и!
Единственото, което ще иска в замяна е, да не и се държи сметка за приказките по адрес на младите!  Wink

Бооооожееее, ма такова злато изпуска ли се???  Crazy
Я я дай насам! Да си ги менкаме, а?
И моята ще ти хареса. Починала е.  Rolling Eyes
Нищо не дава, нищо не говори, само трябва периодично да ходиш да й почистваш гроба и да й палиш свещичка. Навита ли си?  Blush

# 545
  • София
  • Мнения: 2 840
И моята е покойница, лека й пръст.
Сигурно затова синът ми е решил, че като стане на възрастта на баща си, аз ще съм предала богу дух #Crazy

В тази връзка, аз също правя бартер с гореописаната свекърва, мисля, че всички страни ще са удовлетворени.
Няма лошо да говори за мен, каквото си ще, даже мога да й дам трибуна и форум. bowuu

# 546
  • Мнения: 3 453
ПП Хм, пък моят на тази възраст беше голям будала - канеше се да ходи да живее в Америка с жена си и категорично отказваше да съм отидела с тях да им гледам децата.
Ми ще отиде детето, що да не отиде! Ти като нямаш човещината да се гътнеш навреме и да им оставиш апартаментчето, то, милото, какво да прави! ooooh! То поне на квартира да излезеш, какво се шириш на воля! Ейййй, срама нямате вие, свекървите! Не стига, че живеете 20 - 30 години в апартамента на младите, не стига, че и наем не им плащате, ами и не се сещате да се изнесете навреме! Тююююююх! ooooh!

Бооооожееее, ма такова злато изпуска ли се???  Crazy
Я я дай насам! Да си ги менкаме, а?
И моята ще ти хареса. Починала е.  Rolling Eyes
Нищо не дава, нищо не говори, само трябва периодично да ходиш да й почистваш гроба и да й палиш свещичка. Навита ли си?  Blush

Бе навита, как ще съм навита! Crossing Arms Бизнесът ми ще замре, на кого ще си практикувам магиите, а? Аааа, остави ти тая работа! Ти вземи моята, едно добро ще направиш, пък и синчето няма да мисли в Америка да заминава! Mr. Green

# 547
  • Мнения: 616

Моят е решил, че като стане на 38/мъжът ми е на толкоз/, аз ще съм на небето Joy
Блажени са верующите, хич не мисля да се спомина толкоз лесно:twisted:

Клонка, Клонкаааа.... Ти не мислиш, ма кат ти застане едно таквози кат мен на вратата, хич няма и да разбереш отде ще ти дойде... Ай не само свекървите могат са проклети  Crossing Arms  Ти веднъж ма пусни в апартамента, пък после...
 Joy

# 548
  • София
  • Мнения: 2 840

Моят е решил, че като стане на 38/мъжът ми е на толкоз/, аз ще съм на небето Joy
Блажени са верующите, хич не мисля да се спомина толкоз лесно:twisted:

Клонка, Клонкаааа.... Ти не мислиш, ма кат ти застане едно таквози кат мен на вратата, хич няма и да разбереш отде ще ти дойде... Ай не само свекървите могат са проклети  Crossing Arms  Ти веднъж ма пусни в апартамента, пък после...
 Joy

О, аз отсега кича с чесън, ма булка, няма се дам току-така. Twisted Evil

# 549
  • Мнения: 616
Тя и мойта свекърва кичи кичи с кво ли не, па фана пътя и айдееее - където й видят очите... Сега кой мислиш единствен има ключ от къщата??? Хехехе, нит мъжО, нит сетра му - Язе! Мани другото, най-нагло взех счупения оригинал от лелята, и си извадих сама копие! Казах им на двамцата  NaughtyАко ви се прииска гости в бащината къща - при мен да ви разпиша книжките!
 И това далеч преди сватбата!
Сега кат родя и първия наследник Thinking ... ще стисна "натуралния акт" с двете ръце! 
Така я!
(майтапа на страна, ама за ключа е вярно...)

# 550
  • Мнения: 3 453
Сега кат родя и първия наследник Thinking ... ще стисна "натуралния акт" с двете ръце! 
Така я!


Клонкеее,
туй с чесъна вятър работа! По сериозна защита ще ти трябва! Wink

# 551
  • Мнения: 25 857
Сега кат родя и първия наследник Thinking ... ще стисна "натуралния акт" с двете ръце! 
Така я!


Тъй като те чета, булка, мъжко ще да е...  Thinking

# 552
  • София
  • Мнения: 2 840
Клонкеее,
туй с чесъна вятър работа! По сериозна защита ще ти трябва! Wink

Райд? Mr. Green
Пършинг? Twisted Evil

# 553
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Здравейте и от мен  Hug

Премате ли една бъдеща свекърва в тайфата  Crazy Praynig Praynig Praynig

# 554
  • Мнения: 616
Мъжко, женско, разлика няма!  Twisted Evil Аз тайно тровя живота на останалите "претенденти" и друг наследник скоро няма се появи! Мойто първо!
Аааа, ай ся да видим! Аз ша ставам люта свекърва някой ден, понеж знам за що иде реч!

Общи условия

Активация на акаунт