Отговори
# 675
  • Мнения: 821
Зрителите настъпиха ОГМ по шията и сега се опитват да изплуват нагоре. 😃 Предполагам, че
с фрагман довечера, ще се опитат да привлекат отново публиката и затова днес снимат. Честно казано, без да видя снимка на Афра в имението, няма повярвам на 100%, че и тя е там в момента.

Една спойлерджийка казва, че
Скрит текст:
"Seyran yalı'ya Suna için geliyor evet ama içerdeki olaylar farki."
Сейран отива в ялъто заради Суна, но събитията вътре ще са други.

Последна редакция: пт, 08 мар 2024, 12:58 от bellie_ellie

# 676
  • Мнения: 2 311
Аз да попитам някой гледал ли е
hudutsuz sevda ( любов без граници )
Понеже в тик-ток от вчера ми излизат само някакви клипчета и откъси от серията 😁
А аз си търся клипчета на Рамо и вчерашното събитие 😁
 Ей така ми излизаха и на Рибарчето нон-стоп тааа взех да го гледам и вече 2 години всеки петък съм в нервни кризи 😂❤

# 677
  • Мнения: 722
Аз да попитам някой гледал ли е
hudutsuz sevda ( любов без граници )
Понеже в тик-ток от вчера ми излизат само някакви клипчета и откъси от серията 😁
А аз си търся клипчета на Рамо и вчерашното събитие 😁
 Ей така ми излизаха и на Рибарчето нон-стоп тааа взех да го гледам и вече 2 години всеки петък съм в нервни кризи 😂❤
Скрит текст:
Аз го гледам. Много е динамичен. Има хубава и наглед невъзможна любов и повече екшън. Гледам го най-вече заради Дениз Джан. Малко на моменти ми е като фантастика , но ме държи пред екрана. Готино си е сериалчето поне засега.

Последна редакция: пт, 08 мар 2024, 12:48 от Kami_J

# 678
  • София
  • Мнения: 1 930
Един от спойлерските акаунти е писал, че това, което подготвят е за рейтинг 10 Flushed

И аз докато не видя не вярвам Joy

# 679
  • Мнения: 2 311
Един от спойлерските акаунти е писал, че това, което подготвят е за рейтинг 10 Flushed

И аз докато не видя не вярвам Joy

Тези съм ги чувала 😁😁😁

# 680
  • Мнения: 5 723
Един от спойлерските акаунти е писал, че това, което подготвят е за рейтинг 10 Flushed

И аз докато не видя не вярвам Joy
Ухаааа ......че и 10......
"Гладна кокошка просо сънува".....до там я докараха ....

# 681
  • Мнения: 722
Какво е това 10. Направо може и 15 да ударим , ако  Айшето вземе че забременее от Халис , Ифа и сложим забрадка , а Нюкет я направим танцьорка. Нещастната съпруга / Бахар / си я имаме на разположение.

# 682
  • Мнения: 387
Няма начин!С това сгодяване на омъжена жена,точно на 8-ми март,направо си е в десетката!Все съм чувала,че мъжете имат хареми ама явно,че и жените вече са еманципирани.Дали да не отида да живея в Турция?

# 683
  • София
  • Мнения: 1 930
Това за рейтинг 10 го пишат за 62-ра серия. Днес ще са обичайните глупости, дано края да е хубав Simple Smile

# 684
  • Мнения: 2 311
Хахах сега видях с превод интервюто на Мерт от вчера
Репортера го пита: “ Май си отслабнал в добра форма изглеждаш” а Мерт отговаря: “ Не, братко просто си има трикове” и гледа към дънките и широкото сако 😂😂😂😂

# 685
  • Мнения: 48
От рускините
Скрит текст:
Сейран с Акыном приедут за Суной (якобы после потосовки с Кая), но не все так просто, как нам может показаться.
Ферит закроет Сейран в комнате.
Возможно Халис тоже вмешается. После чего Сейран останется в особняке. И все это, по идеи будет в 62 серии
над которой поработал мэтр Боб. Возможно во фраге уже покажут эти эпизоды.

# 686
  • Мнения: 708
Да, ще се окаже, че всичко е само в съзнането на психично болен екип хора, положени в мазе- хранени със системи и за да оцелеят пресъздават нереален живот в паралелна вселена 😆😆🤪
Един от спойлерските акаунти е писал, че това, което подготвят е за рейтинг 10 Flushed

И аз докато не видя не вярвам Joy

# 687
  • Мнения: 116


Честит празник!

# 688
  • Мнения: 1 184
Vote For Best Turkish Actor 2024

https://turkseries.in/best-turkish-actor-2024/?fbclid=IwAR0HiUyz … Q13UKPG02km--LKLk

Гласувайте за нашето момче. Може неограничено да се гласува.

# 689
  • Мнения: 821







Мноого добра рекламна фотосесия

Последна редакция: пт, 08 мар 2024, 16:17 от bellie_ellie

Общи условия

Активация на акаунт