💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - тема 114

  • 29 406
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 768
Аз харесвам всичките им сцени заедно SmileSmileSmile като се почне от самолета, яденето на ориз, танците...... но си имам 3 най-любими:
* в болничната стая, когато си сложи главата на рамото и сякаш позволи да поеме всичката натрупана умора, отговорност за сестра й и че не трябваше да е силната. Сега като съм изгледала сериала, мога да открия травмите им от детството й още тук в болницата, като търсеше вината за случилото се винаги в нея!!!!! Връща се в детството и реагира първосигнално, неосъзнато.
* на масата с децата - разговорът им с тях, тръгнал като на шега, предизвикване, но предначертал пътя им - предложение, сватба, деца, влюбване.......
* когато Аслан й разказа за баща си - смятам, че това беше първата му крачка към нея истински. Беше видял, че тя е светлината, която може да го изведе на светло.......трудно, цял първи сезон се бори със себе си и с това да поставя семейството си на първо място.

Последна редакция: вт, 05 мар 2024, 15:18 от Daniela Gospodinova

# 91
  • Мнения: 7 190
Цитат
Но, мисля, че снимките, които гледаше на телефона бяха от грима на Айсел по тялото и
О, да, Фенче, това направо го бях забравила!
Ето, че има нужда от преговор.Hug

# 92
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 305
https://twitter.com/thanawithanh/status/1764963077160681960?t=k6 … kU9sBUL-D3ag&s=19

🤣🤣🤣

Много ми харесваха скарани 😁

# 93
  • Мнения: 18 630
Такааа, изгледах серията Впечатлих се отново как Аслан още в 1 серия се показа в толкова различни светлини: сериозен, грижовен, влюбен, ядосан, закачлив, шегуващ се, пеещ, танцуващ, чаровен... Няма сцена с АсДев, която да не ми е любима! Но, ако трябва да избера  ето тези са ми най! Не успях да избера само 3 Stuck Out Tongue Closed Eyes
1. Сцената в болницата, когато Девин изпита нужда да положи главата си на рамото на Аслан.
2. Сватбата естествено Smile И първата им целувка Heart
3. Сцената в колата, когато преди да му забие главичка му показа, че тя не е като всички, с които си е имал работа дотогава и, че няма да му позволи да се държи така, сякаш светът се върти само около него.
4. Сцената на балкона на Девин, когато се разкри пред нея, осъзнал, че раните им са еднакви и и поиска шанс за тях двамата.
5. И на края сцената с влизането им в имението ръка за ръка, с което промениха това Семейство и физиономията на Хюлия Smile
Красавецът Аслан Heart

Нези, въпреки, че помня почти всичко, имаме, имаме нужда от преговор! Няма начин да не видим нещата сега по - малко по- различен начин Hands Plus1

# 94
  • Мнения: 3 256
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Започнах серията, но ще я довършва по късно.

Но по спомен...

Един от най-любимите моменти, когато Аслан преплете пръстите си с тези на Девин . Стана техния начин да търсят опора и закрила един в друг.



Един от най -смешните моменти
Девин, когато пита "Леля?????", а Аслан "Само това ли чу от всичко, което казах".



И пълната и тотална изненада да видя танцуващия Къванч.



Чак сега забелязах, че Девин е без фините по време на танца, а после пак си бяха на място 😂😛

# 95
  • Мнения: 7 190
Аз съм до средата на 1 епизод, малко
по-късно ще продължа и ще споделя кои са любимите ми моменти.
Нося ви един Еко от нашия сериал. Wink

Последна редакция: вт, 05 мар 2024, 19:00 от NeZ_9

# 96
  • Мнения: 1 768


Чак сега забелязах, че Девин е без фините по време на танца, а после пак си бяха на място 😂😛
И аз ги търсех тези фиби преди🤣🤣🤣 но ги видях закачени на ревера на палтото й, докато седяха край басейна.

# 97
  • Мнения: 18 630
Пепи, да, имаше много сцени, на които се смях, тази наистина беше страхотна! Smile

Ама как играят самооо ... без думи можеш да разбереш какво изпитват героите им, благодарение на подвижната  мимика и на двамата. Големи са наистина, неслучайно ни влюбиха в двойката, която създадоха.
А какви страхотни целувки само ни подариха още в първата серия ... Ама им хареса и на двамата, особено на Аслан , чак без въздух остана Smile Какви фиби да забележа при тази красота Smile



Затова я чака с часове пред дома и Stuck Out Tongue Closed Eyes
Нези Hands Plus1

# 98
  • AMS
  • Мнения: 6 457

Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за споделеното и реакциите!!!



И от мен един преговор на еп. 1 с гифчета >>>



















































# 99
  • Мнения: 881
Flowers Hibiscus Девин изпада в паника преди да влязат при Ямур в болницата и как Аслан я успокои... Sparkling Heart
Колко галантен беше Аслан, как заряза годишнината и семейната вечеря, защото почувства нужда да я закриля...Тогава ме трогна и сега пак.
Flowers Hibiscus Аслан, сипващ си кетчуп над пилафа, под изумените погледи на тайфата Joy
Flowers Hibiscus Начинът, по който в един момент е сериозен, а след това започва да се шегува по много тънък начин, който хем нервира Девин, хем я разсмива и не може да му устои. Още в първи епизод има примери за това, а ние вече знаем по-нататък как се разгръща комедийният му талант, особено при психолозите Laughing

Поздрав с една от песните от сватбата, на която се натресоха.
Erik Dali е традиционна сватбена песен и тук ми е едно от любимите клипчета с танци




Другите моменти вече сте ги изредили.
Ох, много се смях на сравнението на Ергенът с Къванч...ма точно на него приличал...TrollfaceSatisfiedSmiling Imp

*продължавам да се редактирам, защото никой не е писал след мен, а аз още гледам епизода.
Много се смях когато Девин му удари първата главичка, този паметен момент не си спомнях, че е още в 1ви епизод... Веднага направих паралела с малкия фъстък в 30ти еп.
И друго. Хюлия тук определено се държи като ревнива съпруга на Аслан. Тази самодоволна усмивчица когато Аслан вървеше след нея след закуската и й подсвирваше...направо като на жена, която се чувства ухажвана...  Много е интересно да се върнеш в началото, трансформацията е още по-впечатляваща.

Последна редакция: вт, 05 мар 2024, 22:46 от 👑𝐵𝑒𝒶 𝒮𝓃𝑜𝓌👑

# 100
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 305
Аслан я хареса още в началото според мен😃

Хюлия наистина беше като ревнива съпруга.

Последна редакция: вт, 05 мар 2024, 23:14 от La Libellule

# 101
  • Мнения: 80
Такааа, изгледах серията Впечатлих се отново как Аслан още в 1 серия се показа в толкова различни светлини: сериозен, грижовен, влюбен, ядосан, закачлив, шегуващ се, пеещ, танцуващ, чаровен... Няма сцена с АсДев, която да не ми е любима! Но, ако трябва да избера  ето тези са ми най! Не успях да избера само 3 Stuck Out Tongue Closed Eyes
1. Сцената в болницата, когато Девин изпита нужда да положи главата си на рамото на Аслан.
2. Сватбата естествено Smile И първата им целувка Heart
3. Сцената в колата, когато преди да му забие главичка му показа, че тя не е като всички, с които си е имал работа дотогава и, че няма да му позволи да се държи така, сякаш светът се върти само около него.
4. Сцената на балкона на Девин, когато се разкри пред нея, осъзнал, че раните им са еднакви и и поиска шанс за тях двамата.
5. И на края сцената с влизането им в имението ръка за ръка, с което промениха това Семейство и физиономията на Хюлия Smile
Красавецът Аслан Heart

Нези, въпреки, че помня почти всичко, имаме, имаме нужда от преговор! Няма начин да не видим нещата сега по - малко по- различен начин Hands Plus1


Оо да.. финалът ръка за ръка през вратата, преобрази живота на всички… финалът всъщност ни показа началото на АсДев, ай как ми липсваха Heart

# 102
  • Мнения: 7 190
И аз приключих с епизода.
Моите любими моменти:
Hearts Девин, отпуска глава на рамото на Аслан в болницата.
Hearts Първата среща и разбира се, сватбата
Hearts Първият скандал и главичката
Hearts Разговорът на терасата, в дома на Девин
Hearts Аслан и Девин влизат хванати за ръце в дома на Сойкан.
И Джейлян: Има ли отстъпка за семейства? Grinning
И първата снимка Grinning

# 103
  • Мнения: 18 630
Добро утро, дружки Hug


Нези, благодаря за споделените от теб любими сцени, припокриват се с моите Kiss
Беа Hands Clap Kiss Ама точно така изглеждаше Хюлия, не случайно някои си мислехме, че наистина е влюбена в сина си Stuck Out Tongue Closed Eyes
Дивето ни е онагледила почти всяка сцена от 1 серия Kiss, вижте тук как се държи Хюлия, също като ухажвана жена. Чак ми става мъчно за нея сега, когато вече знам какъв живот е живяла с Юсуф ...

За мен в тази сцена ни показа Бономо началото на влюбването на АсДев един в друг, иначе силно привличане си имаше от самото начало. Толкова ми хареса това, че бяха толкова открити с намеренията си един към друг от самото начало, така ми е писнало от премълчаването и недомлъвките в други сериали и после, олелеее, ама защо стана така ? Девин след това, което направи Аслан за нея разбра, че е мъж на когото може да се довери, беше му и много благодарна, че спаси сестра и, а той ако не беше толкова силно привлечен от нея, нямаше да зареже вечерята за "РД на баща си" и да си има неприятности с майка си заради една непозната. А след като чу историята и съвсем го спечели Девин, разбра, че имат еднаква съдба. Затова реши, че двамата могат да се излекуват взаимно.И колкото и да беше уплашена, когато гледа видеото в какъв човек започва да се влюбва Девин, не успя да се откаже от него, въпреки, че се опита. Ама това е любовта, обичаш някого въпреки разума си.

Рони Hands Plus1

И този постер няма как да го подмина, уникален е!

Имайте хубав ден, дружки Hug

# 104
  • Мнения: 3 256
Добро утро, момичета 🤗🤗🤗





Освен, че изгледах серията, снощи се заплеснах да чета какво сме писали при излъчването на първата серия. Ооо, беше толкова интересно, както и да гледам сериала. Ако някой иска да погледне тема 105😛 и страхотното съвпадение, за което бях забравила, новата тема тогава съвпадна с излъчването на първия епизод 👍

Привличането беше взаимно според мен още от самото начало. А после, когато съдбата е решила да събере две души тя създава всички предпоставки за това. Аслан остави визитата си в сакото, Девин предприе крачка да го предаде лично /можеше да му го изпрати/. Разбрахме, че взаимно са се проучили. Но според мен това, което задейства Аслан беше опита на Хюлия да се намеси като изпрати човек да следи Девин.  Интересът на Аслан вече го имаше, но този факт, като че ли го накара да стане той активната страна.
Да не забравя и първото им скарване, тогава си казаха доста истини.

Повече следобяд😀


Хубав ден, момичета 🤗🤗🤗

Общи условия

Активация на акаунт