💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - тема 114

  • 29 143
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 203
Диве 👍

Фени, наистина е пълно навсякъде с снимки и видеа от КСШ.

Ето и от мен





Както преди време някой беше написал, сега не могат да  платят на актьорите, които участват в него заедно с Къванч, Фарах и Фахрие. . И Елчин, Демет, Мелиса, Биркан още много други.


Рони, тъкмо се чудех как успя да публикуваш два поста един след друг и то изчезна 😀😛
Значи всички сме настроени да започнем от утре 😍



За мен ще бъде много специален ден 😭 за пръв път в живота ми ще работя вече само първа смяна. 😭😭😭
Дано успея да свикна.

Лека, момичета 🤗🤗🤗

Последна редакция: пн, 04 мар 2024, 22:57 от pe04

# 76
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
Днес в waikiki срещнах тази малка чаровница. 😀 напомни ми за семейството. Щеше да е хубаво Аслан и Девин да си имат дъщеричка 😁 Аслан се радваше на момчето, но ако имаше дъщеря друга песен щеше да пее🤣

  За жалост дрешките за момчета почти нямаше. Прииска ми се да имам момиче☺️


# 77
  • Мнения: 3 203
Ками 👍 добре, че написа, значи не съм само аз 😛

Вчера докато гледах мозайките, навсякъде бръшлян, бръшлян, бръшлян. Специално обяснение беше сложено защо толкова често е изобразен. Сети се за кой бръшлян първо се сетих 😅😂

# 78
# 79
  • Мнения: 18 664
Привеет!! Hug



цитирам се....
Скрит текст:
аз  мисля да дам старт във вторник с 1 еп, всеки си гледа когато може и споделя.
Имах идея да не са кой знае колко задълбочени коментари....
а например кои са 2, 3  най -любими моменти с АсДев и това, което най-много ни е впечатлило или сме пропуснали при първоначалното гледане.
вчера се обсъждаше облеклото, може и на това да наблегнем, харесвани стайлинг визии на Аслан и Девин.

Ками,
Цитат
Аслан се радваше на момчето, но ако имаше дъщеря друга песен щеше да пее🤣
сигурно!! Wink
Пепи, съчувствам ти за 1 смяна....
Рони Hug Фенче Kissing Heart, Диве Hug

хубав ден!!

Последна редакция: вт, 05 мар 2024, 10:49 от Airra

# 80
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
Без коментар 😁

# 81
# 82
# 83
  • Мнения: 18 585
Привет, дружки! Hug


Ками, как ме разсмя самооо, благодаря ти! Kiss Наистина без коментар Stuck Out Tongue Closed Eyes Едно време за Калин Врачански пишеха същите глупости, достатъчно е да е със сини очи и светла коса и айдеее, веднага двойник на Киво го изкарват Stuck Out Tongue Closed Eyes
Нези, Жаки Kiss Stuck Out Tongue Closed Eyes
Айре Heart Eyes благодаря, започваме! Kiss А знаете ли, че именно на днешния ден преди една година е започнал сериала ни ? Прочетох в нета, аз помня само, че започна март месец. Та, нека да продължим традицията! Smile
Пепи, аз пък винаги съм предпочитала да съм първа смяна, въпреки ранното ставане, после ще имаш много повече свободно време. Ще свикнеш Hands Plus1 Аз все още продължавам да се будя към 5. 30 по навик, но пак си заспивам Stuck Out Tongue Winking Eye

Започвам да гледам 1 серия, а на всички вас пожелавам прекрасен ден! Hug

Последна редакция: вт, 05 мар 2024, 12:25 от queen_fenka

# 84
  • Мнения: 6 851
И аз днес имам възможност да гледам 1 епизод, така че ,започвам. Wink

# 85
  • Мнения: 5 401
Моето най- силно впечатление на първи епизод е сцената в самолета, която ме зариби от пръв поглед в сериала.
После ще пиша и за другите


П.П. Фенче на 7 март започна сериала

# 86
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
Сцената в самолета е страхотна. Най-якото запознанство😁
Първите 4 епизода са ми любиииимииии🥰😍

# 87
  • Мнения: 6 851
Не знам за вас, но сега гледам всичко с други очи.
Опитвам се да открия детайли, които при първото гледане са ми убягнали.
А и вече познавам героите. Сега мога да си позволя да открия и други техни черти.
И преди бях на това мнение( от личен опит), но сега съвсем го затвърдих- всички истински връзки, започват с леко напрежение,ако мога така да го кажа. Някакво заяждане, което по някакъв начин разпалва любопитството към другия човек.
Нещо такова се получи и при Девин и Аслан.
Тук нямаше любов от пръв поглед.  А осъзнато влюбване.  Първоначалното любопитство  беше изместено от постепенно осъзнаване и привличане.Някак си и двамата видяха колко са грижовни, тя към него и сестра си, той -към нея и сестра и. И се почувстваха добре и спокойно един с друг.
Тя си позволи да облегне глава на рамото му, въпреки че я показаха като силна,независима и чепата.
Той, беше като малко дете, което е подало ръката си, за да го превържат, въпреки че, до преди малко на яхтата се държеше като разярен лъв.
Липсваше ми тази Хюлия- която контролира всичко и всички! Joy
И чак сега забелязах добре снимките, които и изпращат - на малтретирани момичета и жени. Ще излезне, че тя наистина е била загрижена за тях...
Продължавам да гледам. Wink

Последна редакция: вт, 05 мар 2024, 16:30 от NeZ_9

# 88
  • Мнения: 18 585
Жаки, щом казваш, значи е било 7.03, просто така прочетох в нета, дори се учудих, че отново се е паднал във вторник Smile Обаче попаднах на рейтинга на 1 серия, боже, колко се зарадвахме само!

О, и мен сцената в самолета ме зариби веднага, много се смях! Но отново се учудих на тази, седяща до Девин, колко беше спокойна и не реагира, както и всички други, освен Аслан, е, като на филм, аз на нейно място сигурно щях да и взема чашата от ръцете още след 2-та минута, нямам толкова железни нерви Stuck Out Tongue Closed Eyes Отново ме учуди колко намахана беше Девин и се качи в колата на напълно непознат, че даже си и поспа Smile Явно е усетила, че той няма да и навреди още тогава.
Нези, много хубаво си го казала:
Цитат
Тук нямаше любов от пръв поглед.  А осъзнато влюбване.  Първоначалното любопитство  беше изместено от постепенно осъзнаване и привличане.Някак си и двамата видяха колко са грижовни, тя към него и сестра си, той -към нея и сестра и. И се почувстваха добре и спокойно един с друг.
Тя си позволи да облегне глава на рамото му,въпреки,че я показаха като силна,независима и чепата.
Той, беше като малко дете, което е подало ръката си, за да го превържат, въпреки че, до преди малко на яхтата се държеше като разярен лъв.
Отново се смях, когато след като разби масата на чичо си я попита дали е гладна Smile Девин обаче реагира на този въпрос доста адекватно Smile
О, мен Хюлия отново ме вбесява Smile Но, мисля, че снимките, които гледаше на телефона бяха от грима на Айсел по тялото и Thinking

Последна редакция: вт, 05 мар 2024, 14:25 от queen_fenka

# 89
  • Мнения: 80

тия шегуват ли се....

И на мен любим момент ми е как се качи в колата му, направо сцената беше очаквай неочакваното Grinning

Последна редакция: вт, 05 мар 2024, 14:38 от Rrronita

Общи условия

Активация на акаунт