Кралски работи и клюки - март 2024

  • 136 654
  • 1 193
  •   1
Отговори
# 1 035
  • София
  • Мнения: 707
Монакците вчера на бала на розата:

Много ми хареса Шарлийн, все повече се разхубавява. А с новата прическа е разкошна:

# 1 036
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 815
Новата прическа на Шарлийн е много хубава и й стои доста секси Simple Smile А това диско топки ли са в букетите?

# 1 037
  • Мнения: 5 007
Много хубава прическа от Шарлийн. Много и отива, както и гримът и добър избор на обеци.

# 1 038
  • Някъде там
  • Мнения: 16 196
Ех че хубава Шарлийн. Благодаря jasmin.
Шарлийн се появява за първи път от 10 години на бала на розата.
Темата е диско.
Гащеризона е

# 1 039
  • София
  • Мнения: 10 029
Не е лоша новата прическа на Шарлийн, но аз я харесвам с малко по-рошава и по-къса.
Тази и придава по-улегнал вид, но е хубава.
Роклята гащеризон ли е?

# 1 040
  • София
  • Мнения: 707
Всъщност като гащеризон повече ми харесва. Роклята в оригинал е с някакво наметало, с подплънки изглежда.. не е моето.
Темата на бала е страхотна, този до Каролина е чуден образ..😎

# 1 041
  • Мнения: 18 707
Харесвам Крал Чарлз III,но и той има кусури.
През 1998г. той посещава сватбата на Вълчо и Живка в "Столипиново". По-късно нашия циганин пише писмо до Чарлз III с молба да му помогне парично в отглеждането на дъщеря му кръстена на Даяна,впрочем. От Бъкингам вежливо отказват с мотива,че помагат на бедни хора по целия свят,но само през фондации. И край.
Завели са го като мечка да се отчетат с посещение. Ако почнат да дават на всеки поискал пари отиде. И правилно ,чрез фондация, да кандидатстват и  получат, няма от джоб да вади за лесното на всеки. Толкова нуждаещи се има по света, че  е беден за всички .
 Шарлийн ми взе очите, радвам се ,че  е както трябва  и и прилича. Ще сбъркам титлата и пропускам, обърках се кой принц, кой крал, кой  какъв...

# 1 042
  • Мнения: 3 670
Шарлийн е страхотна мадама. Помните, че и тя пострада здравословно и бе дълго време без децата си, слава Богу всичко се оправи. Ще се оправи и Катрин, просто е редно и трябва да я оставим вече на мира и да и пожелаем бързо оздравяване. Все пак бе категорична, че иска да бъде оставена на мира!

# 1 043
  • Някъде там
  • Мнения: 16 196
Не е рокля. Просто на Шарлийн са махнали висящото от ръцете. Доста добро решение за нея конкретно.
И Беатриче и Александра ми харесаха. Шарлот не.



Южени вчера рожден ден е имала. Жива и здрава да е.

Последна редакция: нд, 24 мар 2024, 15:51 от daviz

# 1 044
  • София
  • Мнения: 707
Видях я Южени вчера, много ми хареса. Беа обаче не. Косата, дрехите, под всякаква критика беше.

# 1 045
  • Някъде там
  • Мнения: 16 196
Не е лоша новата прическа на Шарлийн, но аз я харесвам с малко по-рошава и по-къса.
Тази и придава по-улегнал вид, но е хубава.
Роклята гащеризон ли е?
Лана така ли ?
Това е вида ѝ преди 10 години на същия бал.

# 1 046
  • Мнения: 1 579
Честно казано моето вътрешно усещане беше, че Катрин има рак. Много силно се надявах да не съм права и проблемите ѝ изобщо да няма нищо общо с това.
Не знам какво ѝ е на тази жена, която ееин вид е "длъжна" да сподели пред обществото през какво преминава.
Тя е нямала право на избор и свободата да не казва какво ѝ е, а аз не бих искала цял свят да знае през какво преминавам, ако съм на нейно място.
Дали човек ще сподели такава диагноза само с най-близките си или с всички е право на личен избор, който тя нямаше и ми е много жал, че макар и принцеса, в крайна сметка живее според чужди правила
Сигурна съм, че би била много полезна на много хора по света, които са в същото положение, но дори и в борбата си с живота, сякаш отново се изисква от нея да е на работа, което е ужасно жалко.

# 1 047
  • Мнения: 21 626
Много е хубава Шарлийн. изглежда секси с тоя гащеризон. Simple Smile

# 1 048
  • Мнения: 16 876
От Алек Болдуин

# 1 049
  • София
  • Мнения: 10 029
Не е лоша новата прическа на Шарлийн, но аз я харесвам с малко по-рошава и по-къса.
Тази и придава по-улегнал вид, но е хубава.
Роклята гащеризон ли е?
Лана така ли ?
Това е вида ѝ преди 10 години на същия бал.

Да, също и така

Общи условия

Активация на акаунт