Кралски работи и клюки - март 2024

  • 137 277
  • 1 193
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 3 705
Всякакви прически и отиват на Шарлийн, има хубави черти на лицето.

# 1 051
  • София
  • Мнения: 785
О, рошава и къса е прекрасна косата на Шарлийн. Прилича на Бриджет Нилсен (който я помни коя е) Blush

# 1 052
  • Някъде там
  • Мнения: 16 349
Ооо разкошна с  всякакви прически. Аз и с дълга коса я харесвам.Одеве ми попаднаха тези снимки. 😀


Фредерик и Мери са в почивка за великденската ваканция на децата и са заминали в чужбина цялото семейство. Маргрете е регент.
Прочетох коментари, че май са при таткото на Мери, защото не бил добре.Sad



Qosata не знам дали четеш но това може да ти е интересно, нали се интересуваше от императорското семейство. Това лято може да видим японците на държавно посещение в Англия.

И една цветна Стефани на изложба.


# 1 053
  • Пловдив
  • Мнения: 23 977
Прилича на Саманта от "Сексът и градът"

# 1 054
  • Мнения: 444
Помните ли малката Мила,която беше болна от левкемия по Ковид време?

 
Скрит текст:
Малкото момиченце, което открадна сърцето на принцесата на Уелс по време на собствената ѝ битка с рака, и изпрати стоплящо сърцето съобщение, за да подкани Кейт да се „бори като мен“.
Мила беше „дълбоко натъжена“ от шокиращата диагноза на принцесата Кейт, призовавайки я: „ще бъдеш смела, защото аз бях“.Мила спечели сърцето на принцесата на Уелс, след  нейна снимка в изолация по време на Ковид пандемията,докато се лекува от левкемия.
Кейт и Мила говориха по телефона и по време на сладкия разговор момиченцето започна разговора с думите: „Добро утро, Ваше кралско височество“, което накара Кейт да отговори: „Добро утро.  Господи, ти си толкова учтива.
Мила развълнувано каза на Кейт, че обича да разхожда кучето си, знае имената на всичките ѝ деца  и харесва розовия цвят - което накара принцесата да обещае, че ще носи розова рокля, ако се срещнат.
Принцесата на Уелс дори изпрати на осемгодишното дете ръчно написана от нея бележка, след като беше напълно излекувана от болестта преди две години.  Те се срещнаха два пъти през 2021 г. - веднъж в Единбург за чай, където Кейт спази обещанието си да носи любимия цвят на Мила, розово.Кейт ѝ каза , че иска да я прегърне силно.
И след това в Уестминстърското абатство за коледния концерт, където мила беше поканена да прочете молитва.
Мила изпрати собствено съобщение в подкрепа на своята „най-добра приятелка“ Кейт, като каза: „Ще бъдеш смела, защото аз бях и ще се бориш с това, както аз“.
Сега Мила иска да изпрати картичка на принцесата с пожелания за бързо оздравяване.
Майката на момичето казва:Много сме тъжни да научим, че се е присъединила към клуба(на болни от рак) ние сме напълно зад нея и ѝ желаем всичко най-добро.
„Ние изпитваме само възхищение към нея, че успя да излезе и да разкаже публично историята си."




Скрит текст:

# 1 055
  • Някъде там
  • Мнения: 16 349
Най-добрият подарък от всички са моите момчета... така че на този рожден ден ценя семейството и любимите хора.

Сладури ♥️.

# 1 056
  • Down south
  • Мнения: 7 898
Не харесвам Шарлйн с къса коса, има прически с които прилича на нещо с топлйка на върха.
Колкото повече коса на главата и, толкова по-добре.
Имайки предвид по-масивното тяло и широките рамене, повечето коса и прави услуга и омекотява излъчването.

Последна редакция: нд, 24 мар 2024, 23:59 от Daylily

# 1 057
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 919
Помните ли малката Мила,която беше болна от левкемия по Ковид време?

 
Скрит текст:
Малкото момиченце, което открадна сърцето на принцесата на Уелс по време на собствената ѝ битка с рака, и изпрати стоплящо сърцето съобщение, за да подкани Кейт да се „бори като мен“.
Мила беше „дълбоко натъжена“ от шокиращата диагноза на принцесата Кейт, призовавайки я: „ще бъдеш смела, защото аз бях“.Мила спечели сърцето на принцесата на Уелс, след  нейна снимка в изолация по време на Ковид пандемията,докато се лекува от левкемия.
Кейт и Мила говориха по телефона и по време на сладкия разговор момиченцето започна разговора с думите: „Добро утро, Ваше кралско височество“, което накара Кейт да отговори: „Добро утро.  Господи, ти си толкова учтива.
Мила развълнувано каза на Кейт, че обича да разхожда кучето си, знае имената на всичките ѝ деца  и харесва розовия цвят - което накара принцесата да обещае, че ще носи розова рокля, ако се срещнат.
Принцесата на Уелс дори изпрати на осемгодишното дете ръчно написана от нея бележка, след като беше напълно излекувана от болестта преди две години.  Те се срещнаха два пъти през 2021 г. - веднъж в Единбург за чай, където Кейт спази обещанието си да носи любимия цвят на Мила, розово.Кейт ѝ каза , че иска да я прегърне силно.
И след това в Уестминстърското абатство за коледния концерт, където мила беше поканена да прочете молитва.
Мила изпрати собствено съобщение в подкрепа на своята „най-добра приятелка“ Кейт, като каза: „Ще бъдеш смела, защото аз бях и ще се бориш с това, както аз“.
Сега Мила иска да изпрати картичка на принцесата с пожелания за бързо оздравяване.
Майката на момичето казва:Много сме тъжни да научим, че се е присъединила към клуба(на болни от рак) ние сме напълно зад нея и ѝ желаем всичко най-добро.
„Ние изпитваме само възхищение към нея, че успя да излезе и да разкаже публично историята си."




Скрит текст:
Ох Heart Дано са добре и двете!   Praynig

# 1 058
  • Мнения: 1 894
Шарлийн е по-добре с новата прическа,някакси омекотява доста атлетичното тяло.

# 1 059
  • Мнения: 10 214
Кейт сигурно никак не се чувства добре, за да избере пълна изолация от социални ангажименти за неопределено дълго време. Както тя сама казва, работата й носи огромна радост, а това би могло да е допълващ елемент към оздравителната й програма. Не става въпрос за сериозно натоварване. Колкото до евентуалната загуба на коса, сигурно вече е изработена перука, която да е пълен аналог и да й бъде спестен поне този стрес.

# 1 060
  • Мнения: 444
Не зная дали се е коментирало(ако е се извинявам)за гривната на крал Фредерик от встъпването му в длъжност през януари.Разбра се, че е закупена и подадена от четирите му деца по този повод.
Гривната е една от най-евтините в колекцията Shamballa и се продава за около $4400 AUD.
Изработена е от матови черни керамични мъниста, две мъниста от 18k жълто злато и диаманти.
По-скъпите опции от модерната марка струват до 27 000 долара.
Сега е изложена в музея Амалиенборг.

# 1 061
  • София
  • Мнения: 3 180
Някои заглавия звучат по-оптимистично:



Явно наистина още повече са се сближили принцесата и краля, което е чудесно. Той е много начетен, много знаещ и подготвен от години за крал. Ще предаде хубав опит и знания на следващите.

# 1 062
  • Мнения: 5 132
Чарлз и Катрин до колкото е известно по принцип са много близки. Винаги е личала привързаността, взаимното уважение и обич. Чарлз е известен с това, че е много сантиментален човек. Демонстрирал е публично възхищението си към и гордостта си с Катрин. Предполагам, че новината за състоянието и го е разтърсила доста.
Вярвам, че ще са добре и двамата. Заболяванията им са сериозни, животозастрашаващи, искрено се надявам да излязат по-силни, напълно здрави и все такива прекрасни и отдадени.

# 1 063
  • Някъде там
  • Мнения: 16 349
Писах за гривната подарък от децата, когато откриха изложбата „FREDERIK X: King of Tomorrow“.на 21март. Подробности за цена и марка не съм давала обаче. Тя беше една от изненадите за публиката на изложбата както и роклята.
Лелее Летисия е като детенце на Фелипе тук. Разхождали са се, били са на кино и са хапвали в ресторант
"Marisquería Perlora“

Последна редакция: пн, 25 мар 2024, 13:40 от daviz

# 1 064
  • Мнения: 5 033
Първоначално даже си помислих, че някой роял е щракнат на разходка с дъщеря си и започнах да прехвърлям в главата си кой има дъщеря, която прилича на момичето от снимка ахах Joy

Общи условия

Активация на акаунт