Кралски работи и клюки - март 2024

  • 137 162
  • 1 193
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Някъде там
  • Мнения: 16 293
Не си внушаваш. По тъмна е. Ако се подстриже ще е още по-хубава.
Паяците са стари.От Celedonio са, аржентински бижутер, който работи с листа, парцали, копчета, парчета метал, кристали и полускъпоценни камъни. Колекциите му са вдъхновени от природата.
Максима има и други негови бижута, специално изработени за нея.
Той е правил бижута и за "Сексът и градът".

Водните кончета също са негови.

# 1 096
  • При семейството си
  • Мнения: 6 705
А Хари последните 2-3 години с какъв статут пребивава в САЩ?

# 1 097
  • UK
  • Мнения: 204
Не знам дали се е коментирало тук и се извинявам, ако е (отскоро следя темата), но това, което аз знам от тукашни канали е, че проблемът е, че Хари признава в книгата си, че е използвал и често продължава да използва наркотични вещества, което е в противовес с визата, която е получил за Америка, тоест или е излъгал в апликацията за визата си, или лъже в книгата, или се ползва с дипломатическа протекция от администрацията на Байдън и са си затворили очите за употребата на вещества заради това кой е. Засичала съм репортажи тук, както и американски такива по темата, но не съм чела книгата му, така че не знам какво точно е признавал там.

# 1 098
  • Мнения: 3 022
Не мисля, че продължава да използва. Имал е младежки залитания, които са преодоляни.

# 1 099
  • Мнения: 5 655
В книгата си разказва, че е пушил трева, докато Мегън е приспивала детето в къщата. За едно парти на Кортни Кокс и едни гъби също разказва.

# 1 100
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 898
Не мисля, че продължава да използва. Имал е младежки залитания, които са преодоляни.

Според това, което той си разказва, изобщо не е младежки залитания.

# 1 101
  • София
  • Мнения: 4 094
Той не получава ли автоматично гражданство, като женен за американка повече от 5 години? За каква виза са се заяли?

# 1 102
  • Мнения: 1 466
Той не получава ли автоматично гражданство, като женен за американка повече от 5 години? За каква виза са се заяли?
Всъщност американска гражданка се омъжи в ОК, а не англичанин в САЩ. А на въпроса дали ще стане американски гражданин, той отговаря "обмислям го". Отговаря самият той на живо, не е "една леля каза". Или републиканците вдигат аларма предизборно за нещо несъществено, за да дискредитират демократите, или наистина нещо не е наред.

# 1 103
  • София
  • Мнения: 4 094
Той е женен за американка, тя- за британец. Тя май получи английско гражданство, беше разказвала за някакви много трудни изпити, предполагам за това са били. При него явно също е въпрос на желание, щом го обмисля, а не на възможност. Все пак е принц, 5-и в линията на унаследяване на трона, малко ще е странно да поиска друго гражданство.

# 1 104
  • София
  • Мнения: 4 094
Но пък има други рояли с двойно гражданство-Мери, Максима, Шарлийн. Те са консорти, де, но все пак явно не е пречка. Сигурно зависи и от законите на страната. Не съм запозната как е в UK.

# 1 105
  • Мнения: 1 415
Тази сутрин по нова коментираха случката с Деди и много ми хареса реакцията на репортера, като го питаха за Хари. Видимо изглеждаше ядосан и каза че всичко е за кликове и няма нищо общо едното с другото. Също така че има малко дезинформация относно този секс трафик, не на големи партитата е имало такива жени, а това се е случвало в малък кръг в тесни стаички и така нататък.

# 1 106
  • София
  • Мнения: 10 055
По повод
В книгата си разказва, че е пушил трева, докато Мегън е приспивала детето в къщата. За едно парти на Кортни Кокс и едни гъби също разказва.

Какво е законно и какво не

Канабисът е легален в Калифорния.  Можете да си купите канабис, ако сте:

18 или повече години с препоръка на лекар (медицинска употреба)

21 или повече (използване за възрастни)

Градовете и окръзите може да имат по-строги закони за канабиса от държавата.  Отидете на уебсайта на вашия град или област, за да научите за правилата във вашия район.

# 1 107
  • Мнения: 419
Имат право британците на двойно гражданство, ако това се дискутира.Много от тях са и с френско особено след брексит,има и много българи с британско гражданство.Сега дали Америка позволява двойно не съм запозната т.е.Хари да трябва да се откаже от британското за да стане американец...но се съмнявам да го обмисля ако е така,ще е голям срам да го направи.

# 1 108
  • UK
  • Мнения: 204
Потвърждавам, дори в обикновени бизнес визи за САЩ питат доста въпроси, свързани с употребата на наркотици.

Според Гугъл е възможно двойно американско и английско гражданство. 

Sineva, много точно казано.

# 1 109
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 034
Трябва да се провери дали това е вярно - Според Службата за граждани и имиграция на САЩ, ако Хари стане гражданин на САЩ, той ще трябва да се откаже от титлите си, тъй като гласи: "Всеки кандидат, който има титли на наследственост или благороднически позиции в която и да е чужда държава, трябва да се откаже от титлата или позицията".

Общи условия

Активация на акаунт