Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Мартенска вещерска и спортна

  • 81 436
  • 2 147
  •   1
Отговори
# 1 035
  • София
  • Мнения: 14 329
🤣🤣🤣🤣🤣, кълнат се, че го оправих, защото го видях. Бъгът е в О'рахаля 🤣.
А и само да споделя, че според днк теста ми съм 90% гъркиня

# 1 036
  • Мнения: 12 499
🤣🤣🤣🤣🤣, кълнат се, че го оправих, защото го видях. Бъгът е в О'рахаля 🤣
гърците ли се кълнат? Малко не се разбра 😂
О*Рахал е долно добиче. Да идва Дара888 и да си го слага в ред.

# 1 037
  • Пловдив
  • Мнения: 41 055
Сиросче, вЕрно е Wink
Ма така е у мойта рода...МУ вика, че след векове който разкОпа края на двора у мамини ше има да се чуди от кви видове са тия кости Joy 🤭 Има сякви, мх...без човешки, де...споко Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 038
  • София
  • Мнения: 6 053
Ре, аз ги трепя по-бърже Stuck Out Tongue Winking Eye
ти си направо унищожителка. Що джолан изтрепа 😂

Извинете ми хумора, ама се налага, иначе ще се гръмна.

Нали затова се лензим всички.

# 1 039
  • Мнения: 6 351
Мисте,казаха,че две и от ваш'то голямо село са дошли.И две от нашето.
Гърци,кости,(п)объркАх се вече 🥴😂

# 1 040
  • Мнения: 10 919
На последък малко ми е кът времето и не се вясвам често и какво да видя сега - почнали сте да готвите и съседите ....  Mr. Green

# 1 041
  • Мнения: 12 499
Това беше добро 😂

# 1 042
  • Мнения: 2 857
😂😂😂 Канибализъм в югоизточната част на Европа!
Нали знаете, светът и оцелял, защото се е смял. Може през сълзи да е, но смях да е! Иначе съвсем ще я овапцаме.
Снощи получих съобщение, че от  НАП са ми метнали в сметката данъчното облекчение за тийна. И миналата година беше така - подавам на единия ден, на другия получавам парите. И НОИ ме уважиха днес и ми пуснаха парите от болничния. Гардероба на синковеца ще ми дойде реално без финансово напрягане. Сега се чудя само колко ще ми струва доставката на гардероба - тежи гадината 122 кг в пет пакета. Мога да поръчам до магазин на Юск, обаче с кола (такси) няма да стане, че над 2 метра е дължината на едните пакети. Трябва да вляза и да го метна в кошницата, за да видя дали ще се зареди и цената на доставката, ще добавя и за доставка до входна врата на апартамента и ще стане май олеле майко ( дали доставката няма да е колкото половината гардероб).

# 1 043
  • Мнения: 2 562
Аз съм кротка, искам само съседите да ми сготвят. Ама у тях.
Нямам търпение вече за лято, Гърция и море.

# 1 044
  • France
  • Мнения: 13 443
Вечер.
Съседите ни сигурно смятат, че сме луди или най-малкото, че си малтретираме децата. Първо Славчо ви като попарен, защото не му позволихме да си върне облизаната лъжичка в чекмеджето. Като се има предвид, че го боли корем и е леко топъл. После Монсти изрева, че го боли и има кръв в устата. При преглед стана ясно, че е хруснал по-твърд залък със зъба, който се клати. Драма ви казвам.

Последна редакция: чт, 14 мар 2024, 20:46 от Philomena

# 1 045
  • Мнения: 2 562
Фил, спокойно де. Това са си съвсем нормални неща за възрастта на децата ти. Съвсем са си наред те. Дишаш дълбоко, чаша вино и така.

# 1 046
  • France
  • Мнения: 13 443
А, аз съм си спокойна. И социалните да дойдат пак ще съм спокойна Joy само си лежа и чакам да стане време за по чашка.

Да ви съобщя, падна му зъбчетото на детето
Сега е супер хепи Joy

# 1 047
  • sf
  • Мнения: 10 265
Три часа спах следобяд 🥴 сега се кокорча. 😃 Правих спагети болонезе, има и ориз от вчера, беше със свинско, ама някой изял само мръвката 😃 Утре съм на вечеря с приятелки, тийнкото и баща му да се оправят.

# 1 048
  • Мнения: 6 612
Фил, а Феята на зъбките готова ли е с подарък?

Мама ми има лекарства за 3 месеца, юхууу! Благодаря на всички, които се ангажираха. Благодаря и на магьосницата, която успя да ги намери.

# 1 049
  • France
  • Мнения: 13 443
Тук феята дава монетки. Чакам да си легне и да претърся портмонетата.

Общи условия

Активация на акаунт