Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 144 - март 2024)

  • 89 240
  • 1 136
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 015
Честита Баба Марта! Нека ни донесе здраве, щастие и късмет!

Ние също сме разочаровани от Била - играем с 4 телефона от началото и само пътешествия. Имам чувството, че на ден отпускат за цялата страна 10 наградки. Много са стиснати сега, в сравнение с рулетката преди няколко години, в която доста хора печелехме, пак зимата беше си спомням.
Много игри пуснаха днес във Фейсбук и Инстаграм, надявам се март да е късметлийски. Flowers Four Leaf Clover

# 76
  • Мнения: 103
Аз естествено не печеля от Наос, но поне майка ми печели, така че ще намажа😂

# 77
  • у нас
  • Мнения: 5 738
И аз това си мисля за Билата. Дали изобщо ще раздадат 10 хил. награди? Съмнително ми се струва.

# 78
  • Мнения: 2 019
Честита баба Марта, бъдете здрави и щастливи!

Някой забелязал ли е по кое време пуска телевизора на престиж?

# 79
  • Мнения: 29 972
И аз това си мисля за Билата. Дали изобщо ще раздадат 10 хил. награди? Съмнително ми се струва.

М, да .... почивки GrinGrinGrin

# 80
  • Мнения: 220
Много късмет и успех на всички през новият месец.   

# 81
  • Мнения: 1 043
ИГ ме блокира. А така се кефех, че има много и най - различни игри за 8

# 82
  • София
  • Мнения: 11 721
Обикновено блокира за 24-48 часа, така че ще имаш време за мартенските. Някой нагоре беше писал, че ще си прави втори акаунт и аз си използвам втория, когато ме блокират или за игри със споделяне на стори. Играя честно, никога не си тагвам двата акаунта, както и не участвам и с двата в една и съща игра.

Днес от Била се падна на ММ прясно мляко, а на мен преди няколко дни кашкавал.

Дано спечеля нещо от мартенските игри, не ми се струват обаче много в сравнение с тези за Свети Валентин, така че ме съмнява.

# 83
  • Мнения: 281
В Шумен днес ни изненадаха със семки от Катеричката. От магазина казаха, че и за тях има подарък семки.

Последна редакция: пт, 01 мар 2024, 23:01 от SummerStorm

# 84
  • Мнения: 183
В Шумен днес ни изненадаха със семки от Катеричката. От магазина казаха, че и за тях има подарък семки.
и аз чакам, но никой не ми е звънял. В кой магазин ги получихте? Да не се черпят с моите пакетчета Joy

# 85
  • Мнения: 675
Честита Баба Марта на всички.Желая ви здраве,късмет и куп желани награди.Аз чакам само Ариел,Здраве,Рафаело и все още нямам награда за годината.Дано най-сетне спечеля нещо .Мрън мрън.Казвате ,че мрънкането тук помага.Дано ми помогне .Все пак това е моят месец.

# 86
  • Мнения: 1 183
Честита Баба Марта и от мен!
Благодарности на всички добри хора, които правят темата толкова уютна.
Да похваля Киндер Буено - много бързо ми одобриха кодовете (6 бр.). Бях се приготвила да чакам няколко дни, а стана за 1-2 часа макс.
От О, мая са обявили печелившата от едната кампания, да й е честита наградата, хлябът изглежда чудесно https://www.facebook.com/photo/?fbid=122158888046019962&set=a.122127234158019962
Снимка на тази мая има ли някъде публикувана, за да я тествам, ако я намеря Nerd

П.П.
играта на Магги е само за няколко магазина
Цитат
(1) Играта „Играй за приключенски награди с MAGGI®“
, която се провежда във верига магазини „Елина“, “Богат-Беден“, “Буров“, “Вимдекс“, “Диел“, “Еделвайс“, “Бета“, “ТОМИ“, “BulMag“, “ ABC Market “, “Антоний“, “Славекс“, “Анет“, “Гочев“, “Болеро“ и “Лекси“ започва на 01.03.2024г.  и завършва на 31.03.2024г. , по-нататък упомената като „Играта“.
Разочароващо! Поредната игра на Магги, която ще пропусна! Както и продуктите им. Мрън!
Тази с мрънкането печели - демек аз 😂😂😂
ММ трябва да яде здравословно и с тази мая си забърках и квас 😊

# 87
  • Мнения: 281
Магазин Лъв, на Руския
В Шумен днес ни изненадаха със семки от Катеричката. От магазина казаха, че и за тях има подарък семки.
и аз чакам, но никой не ми е звънял. В кой магазин ги получихте? Да не се черпят с моите пакетчета Joy

# 88
  • Б
  • Мнения: 599
А Монстер  - енергийните напитки имат ли игра? Имаше една  игра през м. декември с награди БМХ , но сега дали имат нова игра? В томболата на NAOS не печеля, но е  хубаво че има много печеливши в грпупата.

# 89
  • Мнения: 2 582
Честита баба Марта, бъдете здрави и щастливи!

Някой забелязал ли е по кое време пуска телевизора на престиж?
По различно време. Не забелязах конкретни часове.

Общи условия

Активация на акаунт