Искам да кажа...(216) през МАРТ 2024

  • 41 864
  • 840
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 15 050
Добро утро.

# 706
  • Мнения: 39 475
Добро да е, Съни!
Гледам в момента прогнозата за времето и искрено се надявам да не са познали, че пак ще ни вали.

# 707
  • Мнения: 15 050
Мари, обещавам ти слънце. Мен ме валя преди 2 дни, когато нямаше дъжд в прогнозата.

# 708
  • Мнения: 39 475
Това е още по- гадно, признавам си.
Момчето днес е на бръснар. Стискайте палци да се хареса, иначе утре ще откаже да отиде на училище.

# 709
  • София
  • Мнения: 2 063
Добро утро!
Тук преди малко започна една буря с дъжд. Надявам се бързо да премине, че малкия е на тренировка.
От къде я вадят тази суета за косата си не знам. Все едно света свършва. Grinning

# 710
  • гр.София
  • Мнения: 2 759
Привет от мен🙂
От вчера сме в хот спрингс, харесва ми, водата е страхотна и външния топъл басейн е супер. СПА-то е на ниво, храната е без коментар, толкова вкусни домати скоро не бях яла 😅
Всичко беше много вкусно. Днес сме си букнали масажи с ММ, а аз и някаква терапия за лице, да видим! Та, препоръчвам с две ръце👍
Ели, страхотна изненада, да споделиш реакцията после😘
Хубав ден момичета🤗

# 711
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 700
Добро утро!

Деско, много се радвам, че ви харесва.
Храната наистина е уникална и има от пиле мляко. Мекиците им са ТОП!
Има един Планински масаж, който е малко по-хард, но е уникален! Ако обичате по-разкършващи масажи, препоръчвам!
Нямам търпение да отидем и ние!

Ели, браво на теб, момиче! Така се прави, я не трапези с ядене до припадък, както сме свикнали /не изключвам себе си/.

# 712
  • Мнения: 14 331
Добро утро!

Деси  енджой!

И ние тази сутрин говорихме, че е време да забегнем някъде,  че не се издържа...

Снощи легнахме късно и днес гледам на къси...

Спокоен ден,  банда!

# 713
  • Canada
  • Мнения: 3 465
Добър ден!

Весело да ви е, Деси!

Изключително зле спах, цяла нощ имаше ураганен вятър.

Отпуска планирам чак през юни, предпочитам да не мисля как ще избутам дотогава 😁

Ели, мн яко 🤩

# 714
  • Мнения: 11 702
Днес, утре до обяд и после лайф из лайф Grinning
Продължават да го дават хубаво време, но съм приготвила три различни връхни дрехи, като се колебая за четвърта. Добре, че не сме със самолет Joy

Хубав ден Nature High Brightness

# 715
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 052
Добро утро, момичета!

Да се похваля, че се наспах Grinning
Деси, много се радвам за вас!
Сега при нас е слънчево ☀.
Днес едната колежка има рожден ден, снощи ѝ приготвихме изненада с другата. Много обичам такива работи Simple Smile
Аз също си чакам уикенда в съседката.
Ходи ми се в Прага, но ще ми трябват поне 5 дни, които в момента не мога да отделя. Но планувам де.
Фонси, леко да мине до Юни.

# 716
  • София
  • Мнения: 2 063
И тук пекна хубаво слънчице. На кучето успях да намеря нова ветеринарна клиника в близост. Ваксина му биха, обезпаразитиха го, ноктенца изрязаха. Доволна съм!
Следобед съм по ендокринолози. При един за свекъра, за да му изпишат лекарства, при друг за мен да ми видят изследванията.  
Ние решихме утре да забегнем с компания към Белоградчик. Ако времето позволи може и на балон да се качим. Отдавна ми е мечта.
Всички почиващи да се забавляват и заради нас днес! Kissing Face

# 717
  • Мнения: 11 702
Роди, дано да успеете. Ще чакам снимки с нетърпение. Не съм се качвала никога на балон, а ми изглежда страхотно приключение Blush

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 16 282
Добър ден!
Имаме нова колежка и не ми остава време да пиша и чета 😂 Обучавам я,дано да остане,да не я уплаша 😂

# 719
  • Germany
  • Мнения: 7 967
Излязоха излседванията на големият и пак му е високо ТСХ... Февруари, като бяхме при ендокринолозите е било в норма и даже са дали препоръка да спре йода. Сега е пак 6 и нещо. Всичко друго е ОК, няма изменения и възли по жлезата. Следобяд ще идем до личният да видим какво ще каже. Някой да има препоръка за добър ендокринолог?

Общи условия

Активация на акаунт