Искам да кажа...(216) през МАРТ 2024

  • 43 444
  • 840
  •   1
Отговори
# 780
  • Бургас
  • Мнения: 6 674
Сгласих се и аз с рокля, чакам пералнята да приключи всеки момент и отивам в майка. Децата са от снощи там, че сестра ми е тук с малката племенничка, спретвам ги и излизаме да мерим улиците Simple Smile

Нашето служебно пътуване до Италия е все с коли и най-тегава ми е Сърбия. Ужасно дълга, все е на нощен преход, но пък поне магистралата и е топ, не се подрусваш постоянно.

# 781
  • Бургас
  • Мнения: 7 479
Ние със Селесте  обявяваме всичко коз на биричките на Роди и показваме какви красоти ядохме снощи
Скрит текст:


# 782
  • Germany
  • Мнения: 8 033
Добро утро!
Аз днес спах. Не съм го чула малкият да кашля през нощта и съответно не съм се будила. Навън е като есен - мокро, мрачно и студено. Утре го дават да се пооправи и сме се разбрали с приятели да се поразходим. Понеделник също е почивен и се надявам пак на хубаво време.
Хубав уикенд на всички!

# 783
  • Бургас
  • Мнения: 6 674
Ми чакай да си добавя и пържолата, да не реши някой, че се засищам сал с една салатка Wink Ако Катето се е сетила и десерта да снима, съвсем ще ни завидите Joy
Скрит текст:

# 784
  • Мнения: 14 851
Ам дайте да ви видим и вас де, само ядене ли снимахте? 🤪 Добре изглеждат чиниите, а аз почвам да огладнявам...
Дойдох на работа. Синеочка е навън с приятелчета. Чакам да стане 2 и да си ходя, да си направя нещо да ям, да си пререждам гардероба, да вадя летни неща.

# 785
  • Мнения: 6 743
Скрит текст:



Хоп и аз да сложа красотички!
Бяхме улисани в разговори и не се сетихме за снимкаа, инак винаги се увековечаваме Wink

# 786
  • Бургас
  • Мнения: 7 479
Ми ние сме си същите,само че по хубави Wink
Заека ме събуди в 6 и сега съм се размазала в колата,после пък ще полегна при майка

# 787
  • Мнения: 5 510
Добро утро! Наспах, но съм прекалила явно, чак свят ми се вие. Ще трябва да карам котанчо на вет, борба ще е и ще ми се сърди, усещам;)
Вкусна сбирка сте имали, така като гледам;)

# 788
  • София
  • Мнения: 2 187
На всичко коза няма да давам контра, че нямам други снимки на храната. Grinning
Иначе бирата си я правят в пивоварна в Чипровци. Продават я доколкото разбрах и със заявка по куриер. В София имат само един магазин, където доставят в Белите брези.
На Балона беше супер яко. Невероятно изживяване. Точно на изгрев.



Пинокио

Колосът- най-любимия бил на много Жени Heart Eyes

От балона видяхме много сърнички в гората. Летяхме както на 50 м, така и стигнахме 1000. Нямаше чак толкова адреналин, обаче е супер красиво точно тук над Белоградчик.

Последна редакция: сб, 30 мар 2024, 19:23 от Rodiva

# 789
  • Бургас
  • Мнения: 6 674
Ехааа, Роди, много готини снимки! И тайфата какви сте свежари!

Голяма разходка си спретнахме днес и накрая пак на софрата финиширахме. Ако продължавам така, не цял бански, а неопрен ще купувам Joy
Скрит текст:

# 790
  • София
  • Мнения: 2 187
Ние досега бяхме в сауната. След малко и ние отиваме на софрата да запълним липсата на течности. Joy

# 791
  • Мнения: 15 121
Страхотни снимки,  Роди. Много благодаря.

# 792
  • Бургас
  • Мнения: 16 625
Лелеее, момичета,напълнихте ми очите с вкусни,красиви и адреналински снимки!
Ей,таз последната снимка на Селесте,много ме грабна гарнитурата ☺️😂
Обаче днес се загледах в огледалото на работа 🤔😱Или е дефектно или имам нужда от спешно сваляне на килца!☺️😱 В уплах съм от себе си!
Имам чувството,че напълнях от нерви и напрежение...😞 Възможно ли е?🤔

# 793
  • Варна
  • Мнения: 6 379
Гости имах днес. Таткото помага А оранжерията, обаче ние бяхме волни птички. Повече от 4 км разходка отиване връщане  пеша до язовира, обаче малкия гостенин бетон. Почиваме малко и тръгваме. Бре, викам ще го уморим детето. Пък то пита кога пак ще идват на гости.

# 794
  • Мнения: 14 409
Добро утро!

Роди, разкош 🥰

Тука е лято 🥰 Удари ме музата и ще пера пътеки и одеала 🤣 Вчера сборих дрехите, днес на ред са обувките. Ако не ми мине музата може и из градината да пошетам.

Общи условия

Активация на акаунт