Искам да кажа...(216) през МАРТ 2024

  • 43 406
  • 840
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 14 393
Бел, да минава драмата със зъба!

Ние вчера запазихме почивка, че не се трае. Аз, любим и котка ще ходим пак на Баня, Карловско Grinning По -добре от без хич.

Изобще бях забравила, че днес съм на АГ, добре, че телефона ми изкрещя...

И тук е много топло и утре ще прибирам палта и ботуши, а в понеделник ще вадя сандалите - дават го 30 градуса при нас.

# 766
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 271
Мдааа, жега е при вас, Але. Но и подухва като се заседиш.
Пробвахме Щастливеца. Много добре беше. Вече сме в Арбанаси. Довечера - купон в кича на къра (Калоянова крепост).

# 767
  • Бургас
  • Мнения: 6 649
Сериозно се замислям и аз за сандали, краката ми завряха. Тъкмо съм оправила и педикюра, макар и още без лак.

# 768
  • София
  • Мнения: 2 165
Аз ви черпя по една чипровска бира.

Ние вече сме в хотела.
И мен ме боли днес нещо гърлото, но се надявам тук вече да го излекувам.
Моята ендокриноложка искаше всичко да пусна ТСХ, FT3, FT 4, ТАТ и МАТ.

# 769
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 253
Привет!!!
ММ се прибра, приготви вечеря, аз пуснах перална, прахосмукачка, мих съдове...
Утре съм на обучението - лекции и упражнения. Сложни неща...
Дано се справя! 🍀
Ще шофирам в София....
Наздраве!

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 21:46 от * Боби *

# 770
  • Мнения: 11 742
Значи от 5 часа пътувам и още сме в България. Да не съм чула, че сме малка страна 😆😆😆
Иначе не се оплаквам - автобуса е комфортен, групата изглежда супер. Сега остава и на границата да минем бързо, ама първо да стигнем и до там 😁

# 771
  • Бургас
  • Мнения: 6 649
Добро утро!

Може ли в събота да се събудя в 5 ч?! А съм си легнала след 12, не е като да съм заспала с кокошките. Излежавах се, пих кафе, но вече ще ставам, видяло се е.

Руми, весело да ви е! Чакаме довечера снимков материал.

Боби, успех днес!

Роди, много симпатични бутилчици. В този ранен час обаче ме вълнува повече баничката до тях Wink

# 772
  • Мнения: 39 732
Добро утро.
Последен работен ден, но ще ми се разкаже играта.
Румка, чакаме снимки!

# 773
  • Бургас
  • Мнения: 16 555
Добро утро!
Станах в 6,пържих филии за закуска на момчетата! Сега отивам на работа.
Руми,весело да ви е!
Хубав ден, момичета!🍀

# 774
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 759
Добро утро!

Може, Селесте, може! Аз ти водя, от 4,30 съм станала. Чак ми иде да се гръмна. Ей, значи, хората като са билнични или отпуск, спят до обяд, а аз будя петлите!

И аз чакам снимки от Руми!

Роди, лекинко завидях за биричката. Любимо питие ми е, но хем с гърлото проблеми, хем с килата, та само се облизвам.

Хубав уикенд, момичета!

# 775
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 925
Добро утро. И аз се събудих в 4, ставах, бродих из къщата и после си викам, абе жена, я си лягай. Та сега пием кафе, после мъжете на тенис, битак в Шумен и при Радка съм запазила маса. Калин иска на мач да ходи, да видим дали ще сколасаме за мача. Снощи по съседски ни нахраниха, пийнахме и към 1 такава прекрасна луна имаше, с такава красива лунна пътека….морето блестеше. Викам на ММ, да скокнем до плажа, не му било романтично, спяло му се…къде го намерих такъв.

# 776
  • Бургас
  • Мнения: 16 555
Оххх,биричка,море.... Само така момичета!
Роди, за първи път виждам тази 🍻. Само в него район ли я има? 😉

# 777
  • Мнения: 1 213
Добро утро!

Руми, весело да ви е и аз се нареждам за снимки 😊.

Пия кафе и ще водя малката при мама, че имам маникюр и фризьор за днес, а баща ѝ работи. Следобед ще ида да си я взема и утре е партито за рождения ден.

# 778
  • Мнения: 14 393
Добро утро!

В 6.30 станах аз, ама не се оплаквам. Пих дълго време кафе, извадих тънки дрехи.  Ще погладя и запрашвам градска.

# 779
  • Мнения: 15 102
Добро утро.
От 6.30 шетам. Боядисах се. Втора пералня върти. Давам си още час -два и изчезваме.
Руми, след екскурзия до Хърватска няколко години отказвах автобусни екскурзии.  Стори ми се безкраен този път.
Хубава събота.

Общи условия

Активация на акаунт