Искам да кажа...(216) през МАРТ 2024

  • 41 916
  • 840
  •   1
Отговори
# 750
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 219
Добро утро!!!
Пожелавам да оздравяват всички болни!
Трябва и аз да посетя ендокринолог....
Пускам само TSH и FT4, редовно, защото съм с по-малко от половин жлеза...

И на мен ми се пътува....
Съни, аз мисля да наблегнем на писане....
Пишеше грозничко, но четливо... е успял е да развали "краснописа" 🤣
Аз съм на обучение, та ще оставям задачи на сестра ми 🤣

# 751
  • Мнения: 39 543
Добро утро!
Буб, да се оправя малката бързо. От днес момчето е във ваканция. Естествено след подстрижката. Снощи го почна разстройство.....Случайност? Не мисля! Simple Smile
Хубав ден от мен.

# 752
  • Мнения: 14 349
Добро утро!

Всичко пускам за ЩЖ аз и ехография.

И аз мога да си стегна багажа за 5 мин, даже утре ще си купувам куфар. Снощи изпрах, та бройте ме!

Бубе, бързо да се оправя Билянка!

Селесте,  кумицата е в същия филм като тебе и тя не знае какво да прави...

Спокоен ден, банда!

# 753
  • Бургас
  • Мнения: 16 403
Добро утро!🍀
Мони,с инхалации пробвахте ли?

# 754
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 727
Еха, стабилна група се събра! Какво ли би било, наистина да се осъществи. Ще е базкрайно весело!
Янче, запазвай ни хотел! Blush

Мари, да се оправя юначето ти!

# 755
  • Мнения: 1 206
Добро утро!

И аз ще стегна набързо куфарите, няма да се деля 😃.

Бубе, Мари, да се оправят децата 🤗!

Селесте, много сложно наистина при вас, то колкото лекари, толкова и мнения. Дано се намери правилното лечение.

На зъболекар съм после, ходих в сряда, че ме заболя един зъб. Той направо се самоумъртвил и станало инфекция. Пия и антибиотик по този повод, че е горен и е близо до синусите. Аман от моите зъби 😒.

Айде хубав ден да имате всички ☀.

# 756
  • Бургас
  • Мнения: 6 571
Добро утро!

Бубе, да оздравява бързо Билянка!

Марѝ, и на твоето момче бързо да му минават стомашните неразположения! Може ли толкова притеснения за една прическа?!

Бел, успешно и кратко да е зъболечението!

Ваканцията се надявам да са ни пощадали откъм домашни /ученичката и мен Simple Smile /. Засега само два преразказа на "Серафим", единият от името на палтото Rolling Eyes , съмнителна работа ми е това.

Хубавко слънчице е напекло, аз вече съм се настроила за топли дни, още снощи изпрах и последното ми по-плътно палто. Испанците почиват днес, така че работа няма да има, късно снощи приключих и всичко странично, сега ще си поошетам по-сериозно, после съм на педикюр, довечера излизане по женски. ММ мина по реда си снощи с мъжка сбирка, днес аз Simple Smile

# 757
  • Мнения: 14 817
И при нас е топло, само дано не духа като вчера. Дребната се пазари за рокля, но няма с къс ръкав, всичко омаля. 😁
Станала е в 6. 🙄 Ляга си в 20 часа вечер и сутрин става рано. Казах й за  ваканцията да си смени режима. 🤣 За работа ще ставам в 8:30 и ако ме буди в 6 няма да се разберем.
ММ е последен ден на работа! 🥳 Много съм хепи. 😁
Оздравяване на всички болни и хубав петък! ☀🥰

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 19:35 от Anyyyone

# 758
  • Germany
  • Мнения: 7 979
Не спах добре. Малкият кашля доста през нощта и аз се будих няколко пъти. Сега се е кротнал и спи, дано успее да се наспи. Нищо друго му няма, само тази пуста кашлица. Мари, инхалациите с физ. разтвор обикновенно само го разкашлят повече, та не правим. Лекарката е дала някакъв спрей и ако днес продължава да буха утре ще му го купя. Времето при нас е отвратително. Духа леден вятър и е мрачно. Тази година пролетта ни пропусна...
Болните да оздравяват!
Хубав уикенд на всички!

# 759
  • Бургас
  • Мнения: 6 571
О, тук е чудно времето, на слънчице си е направо за къс ръкав.

Мони, освен нещо противоалергично да даваш.
Скрит текст:
Единият специалист УНГ, при когото бяхме вчера, а съм ходила и друг път, ми напомни отново, че инхалации, дори и само с физиологичен р-р, не се правят без лекарско предписание, защото сливицата е като гъба, която покрай хремата се е навлажнила, с инхалациите  я "накисваме" допълнително и става чудна среда за всякакви бацили. Иначе и аз вадех инхалатора още при първи симптоми.

# 760
  • Бургас
  • Мнения: 7 395
Аз нямам инхалатор. Да се чуди моите деца как са изкарали без него.
Сега в обедната излизам по центъра. Много приятно време е .
Трябва да събирам багаж за Пловдив,  но не знам какво да сложа, освен банските Wink
Записах си час за фризьор и понеже съм замаена фитка  забравих дали беше за 12 или за 13,та ще трябва да се излагам

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 14:24 от lina_bs

# 761
  • Мнения: 14 817
И аз съм по къс ръкав и заврях направо. Прибрах се на хладно вътре. 😁
Инхалатор не съм купувала, освен сауната за лице, но не я ползвам за такива цели. Дано и не се налага.

# 762
  • Бургас
  • Мнения: 16 403
Мони,говори с лекаря за инхалациите с физ.разтвор и пулмикорт. Да чуеш и неговото мнение.

Моите веднага ги пресичам с инхалациите!

Селесте, направи консултация и с др. Илиев. Имаше кабинет зад пицария Зорница. Много е добър.
Често децата израстват третата сливица. Аз ако бях,не бих дала да я махат.

# 763
  • Germany
  • Мнения: 7 979
Инхалатор имаме и много пъти ни е спасявал, но сме го ползвали с вентолин и кортикостероид. Само с физ.разтвор не действаше добре при малкият. Но той е/беше с астма и при всеки вирус правеше бронхоспазъм и нямаше друг начин. И аз с големият не знаех що е то инхалатор...

# 764
  • Бургас
  • Мнения: 16 403
Мони,имай предвид,че докато диша с инхалатора,кашля много. Понеже се чисти от секретите. После се успокоява кашлицата.

Черпя ви,прясно,прясно 🌊💙😍



Общи условия

Активация на акаунт