Сайт за ЕБХ

  • 16 726
  • 253
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 373
"Дивото зове", Поли, би се харесало на Слави Трифонов!
Аз съжалявам, че се отказа от първоначалната си идея.
...
За там, където събираме снимките - аз ги организирах в папки - Кърмене, Бременност, Носене, Плуване, и дрън-дрън - включете се всички към всеки от албумите!

# 196
  • Мнения: 373
Природа - ама това няма да е сайт за природата...

# 197
  • Мнения: 816
Вие обсъждате името на сайта, а аз мога ли да попитам ще ми позволите ли да се включа в него със статии, които да насърчават родителите да не се страхуват от високата темп. , да приемат болестите  по философски и да не изпадат в паника при вида на потекло носле. Разбира се нещата ще са ограничени и никъде няма да има дори и лек намек да не водят децата си на прегледи и специалисти. Просто малко увереност искам да вдъхна на ужасно уплашените майки - а повечето са такива.  bouquet

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 15:02 от DOROTEIA

# 198
  • Мнения: 462
DOROTEIA   bouquet !

Да видим дали правилно съм те разбрала - става въпрос да се напише за това, че температурата и сополките са всъщност проява на защитните сили на организма и те сами по себе си не подлеждат на лечение... нещо в тоя дух?

Имаме си раздел "здраве", който определено има нужда от попълване - така че Добре Дошла  Hug!

# 199
  • Мнения: 816
DOROTEIA   bouquet !

Да видим дали правилно съм те разбрала - става въпрос да се напише за това, че температурата и сополките са всъщност проява на защитните сили на организма и те сами по себе си не подлеждат на лечение... нещо в тоя дух?

Имаме си раздел "здраве", който определено има нужда от попълване - така че Добре Дошла  Hug!

Точно за това става въпрос.  За да се вдигне малко вярата на майката в силите на детския организъм. Да се погледне на болестта не като на проблем, който може да ни побърка, а като един естествен период от живота ни, който ни прави за момент по-слаби, но за в бъдеще по-силни.
Нали сайта е за естествено родителство? Та, за това.
Самата аз съм мед.сестра и макар отдавна да не съм се занимавала на практика със сестринство, ми е много приятно да се дообразовам и доусъвършенствам знанията си.
В момента съм се запалила точно в изучаването на психологията на болните хора. Ще ми бъде приятно да напиша нещо.

# 200
  • Мнения: 3 810
DOROTEIA, онази статия за секс. удоволствие на бебетата съм й пуснала цитат и другаде- да не се изненадваш.
Да четат мамите, не само ала- бала...

# 201
  • Мнения: 3 161

Точно за това става въпрос.  За да се вдигне малко вярата на майката в силите на детския организъм. Да се погледне на болестта не като на проблем, който може да ни побърка, а като един естествен период от живота ни, който ни прави за момент по-слаби, но за в бъдеще по-силни.
Нали сайта е за естествено родителство? Та, за това.
Самата аз съм мед.сестра и макар отдавна да не съм се занимавала на практика със сестринство, ми е много приятно да се дообразовам и доусъвършенствам знанията си.
В момента съм се запалила точно в изучаването на психологията на болните хора. Ще ми бъде приятно да напиша нещо.


Аз много се интересувам от тези неща. Ако идваш на срещите на "естествените", това е една от темите, за които бих искала да си говорим в бъдеще. Пиши!   bouquet

# 202
  • Мнения: 373
Какви "срещи" на "естествени", бе, Емем! Каква е тази клика? Аз Дор-отея-а вече я добавих! А теб защо те със снимки няма в онзи сайт, който е за събиране на снимки?

# 203
  • Мнения: 3 161
Заповядайте в комкурса "Моето прекрасно раждане" и дайте своето мнение! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171195.0;topicseen

# 204
  • Мнения: 3 161
Какви "срещи" на "естествени", бе, Емем! Каква е тази клика? Аз Дор-отея-а вече я добавих! А теб защо те със снимки няма в онзи сайт, който е за събиране на снимки?

Ето: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163863.0. Имали сме само една среща, но се надявам да има още много. Заповядай, когато си в Бг!

А за снимките - ми мързелива съм. Някой ден мога и да пратя. А твоите снимки са супер. Браво на Duol за идеята!

# 205
  • Мнения: 373
Заповядайте в комкурса "Моето прекрасно раждане" и дайте своето мнение! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171195.0;topicseen

Уви, няма да съм сред редиците! Не бих могла да разкажа за ПРЕкрасно раждане, когато то е било в болнична обстановка. Иначе беше Окей! Даже беше смешно, когато реших да изкарам Мариам на бял свят, а акушерката се развика - Чакай, Чакай, да си сложа ръкавиците - ама аз не я дочаках и Мариам си излезе самичка! (за какво са й тези ръкавици!)
А защо ще е конкурс? Ще се състезавате ли?

Аз ще съм в Бг от 27 март до 18 април.

# 206
  • Мнения: 1 161
Хайде, избрахте ли домейна, че да регистрирам сайта. Работа ни чака!

# 207
  • Мнения: 373
ох, Людмиле, как да ти кажа! то работата не е спирала! всеки ден пране, готвене, чинии, сушене, изпишкване, разходка, тъй че не знам, как да ти кажа, не е като да сме без работа, искам да кажа! Simple Smile

# 208
  • Мнения: 155
DOROTEIA, онази статия за секс. удоволствие на бебетата съм й пуснала цитат и другаде- да не се изненадваш.
Да четат мамите, не само ала- бала...

Това пък какво е????!!!!

Аз чета разните предложения за имена и съм тотално блокирала, затова не давах мнения и коментари, но все пак...предложението на Поли за "www.deteto.***" ми харесва най- много и най-лесно се запомня. Оттам нататък дали ще е естествено, природно или инстинктивно все е добре.

Много ми хареса предложенеито на Доротея - идеята е страхотна! 

# 209
  • Мнения: 3 810
Мама Ежка - или по-точно (Дебел)ежка :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158110.msg3368567#msg3368567
 Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт