💕ЕДИН ЗА ДРУГ 💖 Сезон 5 (Тема 2)

  • 48 781
  • 924
  •   1
Отговори
# 795
  • Melmak
  • Мнения: 3 275
Според мен Дарето и Денис са чао. Жалко, не са ми от най-дразнещите. Ама много грешки направиха…
Трябваше Ивана и Ивайло да са на тяхно място.

Според мен ще останат Гери и Светльо. И тях харесвам.
Яд ме е, че Гери се отказа. Не е непреодолима тази игра, но не е за хора с фобия. Явно тя наистина има голям страх.

# 796
  • Мнения: 2 539
И двете двойки са готини и искрени. Така изглеждат поне. ДиД са скромни млади хора от малко градче. Толкова нормални и естествени, а така да сме отвикнали да гледаме такива хора -с обикновен живот и разбиране. Нямат шанс пред останалите мисля.

# 797
  • Мнения: 1 045
Ужаснааа игра! Сияна и Марго що така злобно коментираха мъжа на Гери... Аз видях, че той не я притиска да играе, напротив подкрепяше я в решението да се откаже. При него нещо много ме дразни в говора му.
Галена голямо преиграване, изкуствено и лигаво поведение на синхроните.

# 798
  • София
  • Мнения: 7 168
И двете двойки са готини и искрени. Така изглеждат поне. ДиД са скромни млади хора от малко градче. Толкова нормални и естествени, а така да сме отвикнали да гледаме такива хора -с обикновен живот и разбиране. Нямат шанс пред останалите мисля.
Съгласна съм, че са естествени и като поведение и като външен вид, няма джуки, сиси и други екстри. Но са много незабележими и прекалено свити..
Не успях много да я изгледам тяхната игра, тя много ли се изложи..биоложката?

# 799
  • Мнения: 2 539
Не, не се изложиха според мен.

# 800
  • София, България
  • Мнения: 3 623
И двете двойки харесвам Simple Smile Малко стигаме до момента, в който свиквам с всички на екрана и никой не искам да си ходи. И Дарина и Денис са ми симпатяги. Просто според мен са по-мълчаливи и странят, като съответно такива хора не са особено харесвани Simple Smile

# 801
  • София
  • Мнения: 7 168
Ивайло ще започне да ми харесва, разсъждава мъдро и е благороден.. ДиД може да обърнат резултата, на кантар са..

# 802
  • Мнения: 269
Имам чувството че през 10 Мин пускат реклами, връх на наглостта след двете новинарски емисии... ще осъмнем докато разберем коя двойка си тръгва

# 803
  • София
  • Мнения: 3 845
Жалко,  Д и Д си отиват, а са толкова искрени. Другата двойка е фалшива, особено Светльо, който на играта с въпросите не натискал бутона, за да не се изцапа жена му. Фалш от класа

# 804
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Трети блок реклами, общо 30 мин. Наваксаха си.


ПП
Ха, отпаднха по-силните. Факт!

Последна редакция: нд, 17 мар 2024, 23:38 от Ала-Бала

# 805
  • Melmak
  • Мнения: 3 275
Ивайло ще започне да ми харесва, разсъждава мъдро и е благороден.. ДиД може да обърнат резултата, на кантар са..

Според мен Ивана и Ивайло гласуват за слабия противник. В игрите Д&Д са по-слаби.

# 806
  • Асеновград
  • Мнения: 1 382
Много ме е яд че Гери и Светльо си тръгват...
Бяха ми в топ 3 любими двойки...
много кофти наистина..😒😒

# 807
  • Мнения: 1 456
Маргото и мъж кво се правят на "приятели", сигурна съм, че ги избраха защото са по-слаби....

# 808
  • Мнения: 3 431
Аз съм в шок , че Гергана си тръгват !
Стратегия ли беше това или наистина тия харесват повече Дарина ?!

# 809
  • София
  • Мнения: 3 845
Сбъркала съм, радвам се, че така се случи. Гери и Светльо са силна двойка и другите се възползваха.

Общи условия

Активация на акаунт