Какво да правя?

  • 5 483
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 493
Жените изискват пари, внимание и време. Колкото повече мъже го осъзнаят, толкова по- успешни и дългосрочни отношения ще имат.
За някои обаче, да го проумеят е повече и от квантова физика.

# 91
  • Мнения: 12 865
Моята гледна точка е, че не трябва мъжът до мен да ме приема за даденост. Един огън, в който не хвърляш съчки, загасва, знаеш.

А през това време има други хора, които предлагат внимание и от тази гледна точка може да стане сложно, особено, ако жената е необвързана, какъвто е вашият случай. Надявам се, че го разбираш.

Ти си познаваш жената, вече от доста време. Най-добре ще прецениш как да й стоплиш сърцето.

# 92
  • Мнения: 22
Моята гледна точка е, че не трябва мъжът до мен да ме приема за даденост. Един огън, в който не хвърляш съчки, загасва, знаеш.

А през това време има други хора, които предлагат внимание и от тази гледна точка може да стане сложно, особено, ако жената е необвързана, какъвто е вашият случай. Надявам се, че го разбираш.

Ти си познаваш жената, вече от доста време. Най-добре ще прецениш как да й стоплиш сърцето.

Това го разбирам, може би късно и точно това ме притеснява. Реално не виждам някакви сигнали или действия, освен това чуство на изстиване, но то и няма как да знам честно казано. В крайна сметка дано успея отново да запаля пламъка в очите и. Проблема е, че няма как да компенсирам това време по никакъв начин, мога само да се погрижа да не се случва отново.

Последна редакция: чт, 07 мар 2024, 16:47 от StaykoPet

# 93
  • Мнения: 776
Моята гледна точка е, че не трябва мъжът до мен да ме приема за даденост. Един огън, в който не хвърляш съчки, загасва, знаеш.

А през това време има други хора, които предлагат внимание и от тази гледна точка може да стане сложно, особено, ако жената е необвързана, какъвто е вашият случай. Надявам се, че го разбираш.

Ти си познаваш жената, вече от доста време. Най-добре ще прецениш как да й стоплиш сърцето.

Това го разбирам, може би късно и точно това ме притеснява. Реално не виждам някакви сигнали или действия, освен това чуство на изстиване, но то и няма как да знам честно казано. В крайна дано успея отново да запаля пламъка в очите и. Проблема е, че няма как да компенсирам това време по никакъв начин, мога само да се погрижа да не се случва отново.
До автора: А 5-те хубави години те къде отидоха? 5 хубави срещу 1 лоша. Много се самообвинявате. Излезте утре, вижте как ще се държи, дали ще се трогне искрено, но имайте предвид, че в една връзка няма един виновен само. В скандал участниците са минимум двама. Лошо е, че няма обърнати карти на масата, ясно да е определено ще се борите ли/ и двамата/за връзката и то без да си припомняте и натяквате за грешките на другия или няма да може да стане. Единият да зацикли на неприятните емоции, това е краят.

# 94
  • Мнения: 22
Моята гледна точка е, че не трябва мъжът до мен да ме приема за даденост. Един огън, в който не хвърляш съчки, загасва, знаеш.

А през това време има други хора, които предлагат внимание и от тази гледна точка може да стане сложно, особено, ако жената е необвързана, какъвто е вашият случай. Надявам се, че го разбираш.

Ти си познаваш жената, вече от доста време. Най-добре ще прецениш как да й стоплиш сърцето.

Това го разбирам, може би късно и точно това ме притеснява. Реално не виждам някакви сигнали или действия, освен това чуство на изстиване, но то и няма как да знам честно казано. В крайна дано успея отново да запаля пламъка в очите и. Проблема е, че няма как да компенсирам това време по никакъв начин, мога само да се погрижа да не се случва отново.
До автора: А 5-те хубави години те къде отидоха? 5 хубави срещу 1 лоша. Много се самообвинявате. Излезте утре, вижте как ще се държи, дали ще се трогне искрено, но имайте предвид, че в една връзка няма един виновен само. В скандал участниците са минимум двама. Лошо е, че няма обърнати карти на масата, ясно да е определено ще се борите ли/ и двамата/за връзката и то без да си припомняте и натяквате за грешките на другия или няма да може да стане. Единият да зацикли на неприятните емоции, това е краят.

Много е вярно наистина това, което сте написали. И като се замисля наистина и това ме притеснява, че докато давам това време и всичко което мога да оправя нещата, може да си остане в този момент на неприятна емоция. Наистина по-голямата част от годините бяха хубави, но като човек знам, че хората помнят лошото, а хубавото го забравят бързо.

# 95
  • Мнения: 2 228
Човек и добре да живее, един ден се жени.
Усещаш ли как полека, полека те подбутваме към отбора на набутаните балъци.

# 96
  • Мнения: 22
Човек и добре да живее, един ден се жени.
Усещаш ли как полека, полека те подбутваме към отбора на набутаните балъци.

Не мисля, че е чак толкова зле

# 97
  • Мнения: 7 493
Авторе, изобщо даже не е зле.
Промени отношението си към нея, показвай й любов и повярвай, всичко ще бъде, както преди.
Тя просто трябва отново да види в теб мъжа за себе си.
Купувай пръстена ( по възможност диамантен 😆) и падай на колене.

# 98
  • Мнения: 22
Авторе, изобщо даже не е зле.
Промени отношението си към нея, показвай й любов и повярвай, всичко ще бъде, както преди.
Тя просто трябва отново да види в теб мъжа за себе си.
Купувай пръстена ( по възможност диамантен 😆) и падай на колене.


Наистина ли смятате така? Не знам аз взимам да си мисля, че връщане като преди няма?

# 99
  • Мнения: 357
Авторе, изобщо даже не е зле.
Промени отношението си към нея, показвай й любов и повярвай, всичко ще бъде, както преди.
Тя просто трябва отново да види в теб мъжа за себе си.
Купувай пръстена ( по възможност диамантен 😆) и падай на колене.


Наистина ли смятате така? Не знам аз взимам да си мисля, че връщане като преди няма?

Защо да няма?
Хубаво е, както ви казаха, да няма дъвкане на миналото като се видите. И не само утре, а по принцип. Ако държите един на друг, това ще е изхода от ситуацията.
И да знаете, че много жени не са ентусиазирани точно от датата 8 март..
В смисъл, че ако е за сметка на останалите 364 дни, защо да се фръцкаме доволно само защото е празника на жената. Няма много смисъл..
Направете така, всеки ден и за двама ви да е неповторим, да е истински, да го изживявате като нещо хубаво и много истинско.
Успех!

# 100
  • Мнения: 7 493
Жените винаги отразяват усилията, които се правят за тях. Особено от мъж, за който им пука.
Има ли желание, винаги има поправяне.
А най- много мразят неуверени и комплексирани мъже, които не знаят какво искат.

# 101
  • Мнения: 12 865
Авторе, изобщо даже не е зле.
Промени отношението си към нея, показвай й любов и повярвай, всичко ще бъде, както преди.
Тя просто трябва отново да види в теб мъжа за себе си.
Купувай пръстена ( по възможност диамантен 😆) и падай на колене.
Наистина ли смятате така? Не знам аз взимам да си мисля, че връщане като преди няма?
Авторе, послушай хората с дългите връзки. Има приливи, има отливи. Може да не стане, но може и да стане, гаранция няма. Но шанс има.
Просто период, наистина тежък, който може да се окаже за добро, за да се оцените един друг.
Една двойка трябва да може да си решава точно конфликтните ситуации. През хубавото всеки може да мине.

# 102
  • Мнения: 7 421
Аз пък мисля, че й е омръзнало да те чака да й предложиш брак и да й направиш дете. Най- вероятно те мрази, но седи при теб, докато търси друг вариант. На 35 години си млад само в бг мама.

# 103
  • Мнения: 1 153
Аз мислех, че аз ще съм "черния" коментар от последните, но Фрау си му е казала истината.
Мъж, който обяснява вината си като :" виновен съм, щото съм ги допуснал скандалите"... ми не, не е това разаяние и търсене на начин да оправиш нещата. Това е хвърляне вина върху другия за твоето пренебрегване и опит да се изкараш изкуствено разбиращ.

# 104
  • Мнения: 14 956
Мда, и с едно много характерно интригантско и мазно изсулване жената е изкарана безсърдечна мързелива мърла. За сметка на това нищо по същество, едни невинни въпроси, зададени с един тъжен, неразбиращ тон... С жена на 35 такова поведение шанс няма, освен ако не е ужасно тъпа или адски отчаяна за дете.

Общи условия

Активация на акаунт