Отговори
# 270
  • на пистата
  • Мнения: 5 874
ей тук,магазина е в стара загора https://http://www.galix.bg/beds.htm момичета имам много реален и практичен списък за бебето ако някой иска да даде скайп ник да му го пратя

# 271
# 272
# 273
  • София
  • Мнения: 1 244
И аз съм за предложението на Лекси  Peace
За по-нататък (понеже някои като мен още не са ги ритали  Blush) предлагам "Юлското човече ритничета раздава вече".  Simple Smile

За очакванията... аз съм прекалено претенциозна, особено за момиче  Grinning Например ако може да е брюнетче като мен, но с пъстрите очи на баща си и също чупливата му коса (понеже моята е права и четинеста), освен това е добре да вземе неговото дупе, че моето не е хубаво  Mr. Green И т.н. и т.н.
За момче нямам много претенции, но пък при тях не е важно да са красавци, а да са чаровни  Grinning

На 22 на лекцията няма да мога да дойда, защото ще съм първа смяна  Tired

# 274
  • Мнения: 140
Момичета да ви попитам, защото съм новобранка - усещам бебчо /или поне така мисля/ много ниско долу, а по-нагоре в темата видях, че някоя мама го усеща около пъпа и леко се притесних. Нормално ли е според вас да го усещам толкова ниско?

# 275
  • Мнения: 1 856
Много ми харесва предложението на Лекси...а и на Фил също - идеално е за следващата темичка
Янамама, абсолютно съм съгласна с теб - много по-важно е как общува таткото с детето, отколкото дали присъства на раждането. Но все пак за татковците със здрави нерви и желание, има такава опция Grinning
днес съм ужасно щастлива и раздавам прегръдки и усмивки Hug Grinning

# 276
  • София
  • Мнения: 7 242
Момичета да ви попитам, защото съм новобранка - усещам бебчо /или поне така мисля/ много ниско долу, а по-нагоре в темата видях, че някоя мама го усеща около пъпа и леко се притесних. Нормално ли е според вас да го усещам толкова ниско?
Ани и при мен е така - съвсем ниско долу. Даже имам чувството, че бебокът се е изправил вертикално и подритва буквално върху шийката на матката. И не е ритане, а пърхане или вибриране. Много странно...

# 277
  • Sofia
  • Мнения: 523
аз забравих да си кажа предпочетанието за темичка - тази на Лекси ми харесва.
за ритането - аз споменах за ритниците около пъпа - ама то не е само там. при мен просто явно там са локализирани - а не изключвам и една доза въображение  Laughing .... аз също усещам нещо като "пърхане" ниско долу, така че според мен си е нормално - пък и сега имат място да лудуват.

освен това на мен ми казаха, че плацентата е по предната стена. аз се шашнах  и четох наляво надясно какво може да значи това. та при мен просто ще е затруднено чуването на тоновете на бебо, а и ще го усещам малко по-трудно. НО във сторник ще съм при моята си доки и ще видим тя какво ще каже.

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 16:25 от arksi_

# 278
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте скъпи мами!  Hug
Наскоро разбрах, че съществува този форум и реших да се запиша. Много интересни неща сте написали ... Аз съм 17 седмица и още не усещам бебо като че ли ...  Sad Има някакви леки движение, но незнам дали ми е перисталтиката или бебо?!  newsm78 Единственото, което ме притеснява е, че когато меналата седмица бях на преглед за ултразвук, майки в 6-7 месец изглеждат по-слаби от мен ... Аз съв вече 69кг, а съм висока 167см ...

# 279
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Добре дошла, Стефи! Прати ми на лични термин, години, поредна бременност и момче или момиче очакваш, ако знаеш вече.

Аз го усетих първоначално много в дясно. после леко в ляво и към пъпа. Днес вилня ниско долу - усещащ нещо като надуване и после почукване.

# 280
  • Мнения: 140
Момичета много ви благодаря за бързите отговори. Дори в момента съм седнала и усещам тези странни помръдвания /може би от все още доста стегнатите дънки- ще трябва да се откажа от тях/.

# 281
  • Sofia
  • Мнения: 523
Stephy, добре дошла!
не се притеснявай чак толкова как изглеждат другите майки - те може да са почнали от по-малко килограми от теб.
Ани, аз от известно време съм се отказала от стегнатите дънки - много по-комфортно е и на теб и на бебо Simple Smile.

# 282
  • Мнения: 295
здравейте и от мен в този мрачен мокър петък.

много нещо сте изписали, а само ден и половна не съм влизала Wink днес бях при доки - каза, че ще е момче, но аз не вярвам докато не ми го потвърдят на ФМ в понеделник. все си мислех, че ще е момиче, но каквото и да е - само да е живо и здраво. а иначе на прегледа мърдаше ли мърдаше, като успяхме да го хванем в много сладка поза - цялото личице се вижда, тумбачето и разперени ръчички сгънати в лактите Simple Smile душанка сладка Wink

приятна вечер и приятна почивка през уикенда.

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 17:54 от Аси®

# 283
  • София
  • Мнения: 7 242
Единственото, което ме притеснява е, че когато меналата седмица бях на преглед за ултразвук, майки в 6-7 месец изглеждат по-слаби от мен ... Аз съв вече 69кг, а съм висока 167см ...
Добре дошла Hug
Не си ме видяла мене, за да се поуспокоиш Mr. Green. Започнах от много и до сега съм качила 7 кг. Надявах се докторицата да ми се поскара, че да взема по-сериозни мерки, но тя каза, че 7 кг. е нормално и сега не е време да мисля за килограми...
Аси® и ти ли със синьо щъркелче Laughing блазе ти, че си го видяла така добре бебока.

# 284
  • Мнения: 741
Добре дошла,Stephy!И аз съм отгоре с 6кг,а бях 49!Исега всеки като ме види ми казва,че много съм напълняла.Всичко в името на бебенце.

Общи условия

Активация на акаунт