Отговори
# 285
  • BG
  • Мнения: 2 217
 Grinning Здравейте отново мили мами! Много ви брагодаря за милото посрещане. Около мен няма други бременни бях много самотна, но сега благодарение на вас нещата се промениха. Лошото относно килограмите е това, че започна да ми пада свода и да ме боли кръста, а по цял ден седя пред компютъра. Краката започнаха да ми оттичат ...  Sad А това е само началото!

# 286
  • Sofia
  • Мнения: 523
Stephy, за отичането на краката - измисли нещо като ниско столче или нещо от този вид върху което да ги вдигаш. кръста - потърси някъде по магазините за бременни едни специални възглавнички, които се закрепят на стола и така ще свалиш малко от напреженито.
за свода - може би едни специални ортопедични стелки ще са ти от полза.
аз за сега нямам такива проблеми, но имам познати мами, които така се спасяваха.
поздрави!

# 287
  • Мнения: 2 011
Здравейте,момичета.Да ви споделя,току що попаднах в много комична ситуация.Влязох в един магазин,където продавачката плюеше и злобееше срещу собственика на един друг подобен магазин,защото имали много повече работа от техния.А този собственик е мъжо и магазинът е нашият,но тя не ме познава.Беше ми много смешно   Joy  Та стоях си там,разглеждах си,а тя се пенеше срещу нас без да подозира   hahaha  После много се смяхме с мъжо.
Томасе ,напълно съм съгласна със строгата хигиена на бебето  Peace  особено в големите градове.Но сестра ми живее на брега на морето,пред къщата има само крайбрежна пешеходна алея.Но съм и на мнение,че всеки може да вярва в каквито си иска суеверия,въпрос на личен избор.
Аз още не съм мислила какво ще купуваме на бебо,много рано ми се струва,само количка съм си харесала и по този повод искам да питам за вашето мнение,заслужава ли си човек да даде доста пари за по-скъпа количка?Още се чудя  newsm78
Много писах,лека вечер   Hug

# 288
  • София
  • Мнения: 153
Stephy добре дошла! И аз страдам от килограми, за съжаление в началото качих доста, до 12 г.с. пиех дуфстон и според мен той ми помогна така да се налея, е и хапвах повечко  Embarassed
Сега много внимавам да не ям сладко и тестеняци и качвам нормално. Но уви, подуват ми се краката още от преди месец, били ме кръста, качила съм един номер обувки, тежат си колограмите - вече са 10 отгоре!

Arksi, мерси много за съветите и ще опитам с такава възглавничка!

Аз съм доволна от лекцията, събрахме се сродни души. Ще се опитам да присъсъвам на лекцията на 22, но този път ще си освободя целия ден, че да се бърза за работа, да звънят телефони не е много приятно.

Томасе, благодаря за линковете, петък вечер я посвещавам на четене  Laughing

# 289
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
dunaika, и аз не вярвам в суеверия. Готова съм още този месец да обикалям и да търся количка. Останалите неща почти ги имам. Ще купя само дрешки към края. Кажи ти каква количка си харесала, за да ти кажа дали си струва да дадеш повече пари. Но за мен повече от 800-900лв ми бърка здраво в джоба и няма да се разпускам отгоре.

# 290
  • София
  • Мнения: 568
Здравей, Стефи, добре дошла! Hug За килограмите не си единствена, ти поне си висока, а аз съм едва 1,60 с вдигнати ръце и пак съм качила доста Joy Единственото, което можем да направим  е да се движим повече и да внимаваме какво ядем, т.е. да не прекаляваме, но пък иначе нали сега ни е паднало да се поглезим. После ще му мислим как да сваляме килца:party:
И аз съм като теб непрекъснато пред компа и ми се подуват краката. Затова гледам да си ги чачвам на столче и да не прекалявам със солта. А за кръста съм изровила един космо диск, ама още не съм го ползвала. Дали може да е вредно?
Това със стелките или удобни ортопедични обувки е добра идея. Представяте ли си какво ни чака през лятото по жегите, сигурно ще носим с по 2 новера по-големи обувки Joy заради отекли крака. #Crazy
Момичета, благодаря ви за линковете. Ще имам какво да си гледам през почивките.  bouquet
И аз усещам бебето по-ниско.
Аси, тогава няма да бързам да ти честитя. Ще чакаме до ФМ.

# 291
  • София
  • Мнения: 568
Момичета, видяхте ли рекламата тук в сайта на в. Капитал. Утре с него ще се продава и филма на ВВС за човешкото тяло. Доколкото си спомням беше много интересен, за формирането на бебето и вътреутробния му период. Дано не бъркам. Ще гледам отре да си го купя.

# 292
  • София
  • Мнения: 568
Извинявайте пак съм аз. Сетих се обаче, че накрая филмът завършва с раждане и е доста натуралистичен. Не си го купувайте ако сте със слаби нерви, по-добре прочетете за какво става въпрос тук:
http://www.capital.bg/dvd2/

# 293
  • Мнения: 22
Виждам че сте засегнали проблема с килограмите, ще се включа и аз към групата на доста качилителЧестно казано не знам колко съм била когато забременях ,но не съм била повече от63-64кг, а сега съм 74кг EmbarassedлЕдинственото което ме спасява е това че съм висока 1.73,но честно казано се замислям на някякво по сериозно въздържане,защото тепърва сега започва сериозното качване на килограми та направо не ми се мисли.
Пожелавам ви приятна събота и неделя

# 294
  • София
  • Мнения: 1 244
Като стана дума днес си дръпнах едни клипчета с раждания от нета... не знам дали аз съм дебелокожа или раждането съвсем не е ужасно, гнусно и не знам си какво... Даже в момента, в който изваждат бебето, ми стана много такова, мило... Е, пък и става въпрос за раждане без усложнения, де...

# 295
  • Мнения: 195
Уффф... тези килограми измъчват и мен. Бях 55кг,а сега съм 65  Confused
phil, ще дадеш ли линк за филмчетата с раждания?

Лека вечер от мен Peace

# 296
  • Мнения: 77
Здравейте момичета, късничко е но реших да се разпиша и аз.
И аз качих близо 10 килограма отгоре, даже лекарката ми се скара на последната консултация. Сега се старая но като че ли резултатът пак ще е същия.
Благодаря ти Томасе, важно е да растат живи и здрави и да ни радват като се родят. Аз да си кажа честно още тайничко си мисля за момиченце, но и момък да е първо ми е и е важно да здравичко.
Мерси и за линковете, като гледам няма шанс скоро да успея да се измъкна от работа за да посетя някоя, друга лекцийка така че за мен нет-а е спасението.
Чао и лека вечер от мен

# 297
  • Мнения: 2 011
  Shocked Ма как ги гледате тез раждания  Shocked  Аз веднъж опитах и направо си признавам че бях потресена какво ме чака Crazy
Томасе ,аз и преди май бях писала,че съм фен на Peg-perego,за мен наистина са най-добрите като дизайн и качество,отскоро на пазара има и едни май испански или италиански бяха,нещо с И започваха,не са лоши,Инглесия май бяха   newsm78
Та количка тип 3 в 1 на Peg-perego е към 1000 лв. Струва ли си?

# 298
  • София
  • Мнения: 568
... Даже в момента, в който изваждат бебето, ми стана много такова, мило... Е, пък и става въпрос за раждане без усложнения, де...
Аз след като родих дъщеря ми се бях побъркала и непрекъснато гледах раждания по Риалити ТВ и на мен ми ставаше такова едно мило и си ревях ли ревях от умиление newsm78. Ама в случая по-добре да предупредя, щото си е доста истинско, пак е без усложнения, но може някое момиче да му стане неприятно или да се уплаши.

# 299
  • София
  • Мнения: 153
Аз се чудя голямата разлика в цените на количките - дали се отразява на качеството, в смисъл по-евтина количка може ли да е опасна за бебето?

Общи условия

Активация на акаунт