Юнски бебета 2024 - Тема 3

  • 30 939
  • 793
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 406
И аз като Ваня взех от приятелка и си мислех, че не е кой знае какво, но като бяхме на почивка преди няколко сед и бях без нея ми се видя доста кофти😅
Сега съм в 34гс и корема вече е доста ми е мн удобна, преди това беше малко so/so положението

# 646
  • Мнения: 4 178
Аз сега съм 32-ра и не ми е съвсем топ находката. Може би по-напред ще я оценя подаващо 😃

# 647
  • Мнения: 493
Слагам между краката обикновена възглавница, по-висока. Като стане време да се въртя я изхвърлям май и толкова 😁

# 648
  • Мнения: 738
Имам права, сгъвам я на подкова, отгоре моята си възглавница и накрая една от тези за път Grinning Тази бременност до тук не са ме боляли тазобедрените стави, вероятно защото от предните две си е разширен таза та не съм я слагала между краката. Но има ноши, в които ми е добре само с обикновена възглавница. Абе откачено е 🤷😬

# 649
  • Мнения: 75
Здравейте
Някоя мама дали ще ражда или е раждала в Майчин Дом София
При кой лекар
И доволна ли е

# 650
  • Мнения: 180
Аз ще раждам при д-р Дяволов и се надявам да остана доволна, както и до момента при прегледите

# 651
  • София
  • Мнения: 386
Момичета, ваксинирахте ли се против коклюш? В 35 гс съм и все още се чудя. Не съм антиваксър, вярвам в науката и медицината, но нещо ме е шубе и още го мъдря, а нямам много време...

# 652
  • Мнения: 492
Аз сложих ваксината в петък. Бях в 32 г.с. Болеше ме рамото два дни.

# 653
  • Мнения: 493
Аз в петък влизам в 37г.с. Вече ми е късно и гледам да не го мисля. Надявам се да се опазим. Говорих с АГ миналата седмица и ми обясни, че не е много ясно и какво става с бебетата, които ще получат сега през бременността антитела. Как ще се ваксинират след това като ваксинационния календар я предвижда на 2ри, 3ти и 4ти месец май.

# 654
  • Мнения: 75
Може ли да се отиде без час за преглед в майчин дом софия

# 655
  • Мнения: 492
Момичета, днес бях на преглед - точно в 32 г.с. Бебето е 1.750 кг. Стори ми се малко ..
Вашите колко тежат?

# 656
  • Мнения: 155
Измерванията на тегло по ехограф са ориентировъчни, по формули. Няма как на 100% да са точни. Wink Може да отидеш на преглед при друг лекар.
Моята девойка е с голяма глава и ориентировъчно е 2.800кг в 34+5 Heart

# 657
  • Мнения: 61
Момичета, днес бях на преглед - точно в 32 г.с. Бебето е 1.750 кг. Стори ми се малко ..
Вашите колко тежат?
32 беше 1900,сега 35+1беше 2600

# 658
  • Мнения: 4 178
Момичета, днес бях на преглед - точно в 32 г.с. Бебето е 1.750 кг. Стори ми се малко ..
Вашите колко тежат?

Моето в 31-ва беше 1967 г, сега съм 32-ра и трябва да е минало 2 кг. Но наистина замерванията понякога не са точни, защото измерват глава, корем, крайници и по формула се изчисляват кг. Не е като да се качи на кантар 😃 Ако се притеснявате, идете друг лекар да измери. Вашия какво каза? Иначе, ако действително е по-малко, наблегнете на храни с протеин и дори го включете като добавка.

# 659
  • Мнения: 1 167
Аз не питам, доктора казва, че си отговаря и това е. В 28г.с беше 1100гр. Сега съм 31г.с
С предишните две питах само в 9ти месец. Отговора беше, че са над 3кг. Момиче родих 3,300, момче 3,750. Сега пак е момче, дано не бие рекорда на батко си.

Общи условия

Активация на акаунт