Естетични процедури за лице и тяло – 54 тема

  • 53 003
  • 759
  •   2
Отговори
# 705
  • USA
  • Мнения: 7 378
Защо се правите,че не разбирате.

# 706
  • Мнения: 2 049
Михайлова от Естетика клуб Варна я следвам в Инстаграм, пуска снимки и обявява едни поставени количества филар, които ме плашат под 3 мл. не ми е попадало до момента.

Ботокса на зона или на единици слага?

# 707
  • Варна
  • Мнения: 1 915
Михайлова от Естетика клуб Варна я следвам в Инстаграм, пуска снимки и обявява едни поставени количества филар, които ме плашат под 3 мл. не ми е попадало до момента.

Ботокса на зона или на единици слага?
Аз също я следвам и имам познати, които ходят при нея. На едната и напълни лицето с 5-6 мл. Филъри за цялото лице, заради загубен обем. Около 5000 лв беше всичко това преди около 5-6 г. Та недоволна е жената, хем са колеги лекари и двете. Другата ми приятелка ходи на ботокс при нея на единици е, не на зона. И тя със смесени чувства. Каза веднъж ми слага за мигрена и чело, после какво пак и правила, та и тя със смесени чувства. Каза че винаги се налагало да я чака да се наговори с някой за да я започне, а тя излиза от работа за да иде на процедура. Та това също не прави добро впечатление. Нямам лични други наблюдения върху нея, само устни ми е правила, и там усетих търговското в нея. За това искам при Ганчева да пробвам. Даже за Костова в скин лайн си мисля да събирам мнения. Искам лекар, който няма да ме гледа като касичка.

# 708
  • Мнения: 2 049
Михайлова от Естетика клуб Варна я следвам в Инстаграм, пуска снимки и обявява едни поставени количества филар, които ме плашат под 3 мл. не ми е попадало до момента.

Ботокса на зона или на единици слага?
Аз също я следвам и имам познати, които ходят при нея. На едната и напълни лицето с 5-6 мл. Филъри за цялото лице, заради загубен обем. Около 5000 лв беше всичко това преди около 5-6 г. Та недоволна е жената, хем са колеги лекари и двете. Другата ми приятелка ходи на ботокс при нея на единици е, не на зона. И тя със смесени чувства. Каза веднъж ми слага за мигрена и чело, после какво пак и правила, та и тя със смесени чувства. Каза че винаги се налагало да я чака да се наговори с някой за да я започне, а тя излиза от работа за да иде на процедура. Та това също не прави добро впечатление. Нямам лични други наблюдения върху нея, само устни ми е правила, и там усетих търговското в нея. За това искам при Ганчева да пробвам. Даже за Костова в скин лайн си мисля да събирам мнения. Искам лекар, който няма да ме гледа като касичка.
Благодаря за споделеното, определено ми е полезно!

# 709
  • София
  • Мнения: 52
Жаки, супер полезна информация.
Ще чакаме отзиви за крайния резултат.

Еех, има надежда за над 40+ годишните. Simple Smile
1 - 2 мл филъри да изкретаме до 50 г. и после лифтинг в Турция Simple Smile
Цените за мен са доста добри за дълбок лифтинг.

Alma Rodrigez, напълно те разбирам. Аз съм с издължено, слабо и плоско лице и след радиочестотен лифтинг по препоръка на дерматолог лицето ми буквално се стопи. Оттогава като чуя за всякакви лазерни процедури и настръхвам. Само и единствено Дженезис за розацеята ми и Пико за петната.

Аз също търся лек до среден обем и лифтиране.

Дженезис като лазер не стопява мазнини, нали? И аз знам, че радио честотата може и да стопява, че в много случаи ултразвуковите като Ултера май най-сериозно стопяват, но и за лазери, че може. Искам да си намаля порите и се чудя да рискувам ли с лазер и някой тук знае ли при кои лазери няма риск от стопяване на мазнини? Или си зависи не от лазера, а от оператора?

Правих в Дерма акт от предишните промо пакети - карбонов пилинг + лазер Дженезис и ми допадна - има някакъв ефект върху порите. Сега са пуснали пак пакета, но е карбонов пилиг + лазер Ревиво, което ме притеснява. За Дженезис четох в интернет, той си съществува и в чужбина. А този Ревиво е само в Дерма акт, никъде другаде не ми излиза.
Също добавили са PhilArt Eye - "PhilArt Eye е с основна съставка полинуклеотиди и се прилага точно върху фината зона около очите с цел освежаване на кожата, терапия срещу бръчки, „пачи крак“ и птози на клепачите."
Някой слагал ли си този вид полинуклеотиди и какъв е ефектът? Освен полинуклеотиди съдържа ли и друго, напр. хиалуронова киселина или са чисти полинуклеотиди без филът ефект?

# 710
  • Мнения: 79
Здравейте, момичета Flowers Hibiscus
Сигурно е коментирано назад, но в момента нямам време да прочета и синтезирам информацията, та директно ще помоля да ми препоръчате лекар за поставяне на ботокс за гр. Пловдив.
Предварително ви благодаря!
Аз ходя при д-р Хатър за ботокс. Доволна съм.

# 711
  • Мнения: 4 651
Здравейте, момичета Flowers Hibiscus
Сигурно е коментирано назад, но в момента нямам време да прочета и синтезирам информацията, та директно ще помоля да ми препоръчате лекар за поставяне на ботокс за гр. Пловдив.
Предварително ви благодаря!
Аз ходя при д-р Хатър за ботокс. Доволна съм.
Благодаря ти!

# 712
  • Мнения: 344
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър дерматолог във Варна.

Последна редакция: сб, 11 май 2024, 22:56 от *Emerald

# 713
  • Мнения: 81
Скрит текст:
Жаки, супер полезна информация.
Ще чакаме отзиви за крайния резултат.

Еех, има надежда за над 40+ годишните. Simple Smile
1 - 2 мл филъри да изкретаме до 50 г. и после лифтинг в Турция Simple Smile
Цените за мен са доста добри за дълбок лифтинг.

Alma Rodrigez, напълно те разбирам. Аз съм с издължено, слабо и плоско лице и след радиочестотен лифтинг по препоръка на дерматолог лицето ми буквално се стопи. Оттогава като чуя за всякакви лазерни процедури и настръхвам. Само и единствено Дженезис за розацеята ми и Пико за петната.

Аз също търся лек до среден обем и лифтиране.

Дженезис като лазер не стопява мазнини, нали? И аз знам, че радио честотата може и да стопява, че в много случаи ултразвуковите като Ултера май най-сериозно стопяват, но и за лазери, че може. Искам да си намаля порите и се чудя да рискувам ли с лазер и някой тук знае ли при кои лазери няма риск от стопяване на мазнини? Или си зависи не от лазера, а от оператора?

Правих в Дерма акт от предишните промо пакети - карбонов пилинг + лазер Дженезис и ми допадна - има някакъв ефект върху порите. Сега са пуснали пак пакета, но е карбонов пилиг + лазер Ревиво, което ме притеснява. За Дженезис четох в интернет, той си съществува и в чужбина. А този Ревиво е само в Дерма акт, никъде другаде не ми излиза.
Също добавили са PhilArt Eye - "PhilArt Eye е с основна съставка полинуклеотиди и се прилага точно върху фината зона около очите с цел освежаване на кожата, терапия срещу бръчки, „пачи крак“ и птози на клепачите."
Някой слагал ли си този вид полинуклеотиди и какъв е ефектът? Освен полинуклеотиди съдържа ли и друго, напр. хиалуронова киселина или са чисти полинуклеотиди без филът ефект?

Не, Дженезиса е доста слаб и категорично не топи мазнините. Правя си го години наред по 4-5 процедури зимните месеци. Действа ми добре на розацеята, забелязвам също, че намалява пигментни петна и леко свива порите.

# 714
  • Мнения: 386
Имам въпрос към дамите, които са поставяли скулптра. Мога ли да се върна на работа след поставяне на 1 флакон или да си взема един ден отпуск? В крайна сметка се престраших и имам час след 2 седмици. Ще пиша подробности.

# 715
  • Мнения: 13 087
Можеш, лек оток нищо страшно

# 716
  • Варна
  • Мнения: 426
Аз днес се престраших и сложих 1 ампула Philart Next на деколте и шия в Естетик клуб при Тодорова. Той е комбиниран скинбустер - полинуклеотиди и ХК, докато Philart eye е само полинуклеотиди. За него имам час в края на месеца, като минат баловете. Решила съм да направя по две процедури на зона и после ще чакам резултати Simple Smile

Nona M, на единици слага ботокса Михайлова. Моето впечатление е, че не набухва много единици наведнъж. Предпочита по-малко, а на ретуша да добави още ако е необходимо.
Как й е профила в инстаграм, нещо не мога да го открия

Последна редакция: сб, 11 май 2024, 14:32 от Faith

# 717
  • Мнения: 3 300
Скулптра наистина ли поизпъва контура на лицето, без да го променя?
Жаки, изпращам ти положителна енергия.

# 718
# 719
  • Мнения: 16
Аз в крайна сметка си записах час за филър рестилайн, но вече започнах да се разколебавам. Страх ме е защото съм с хашимото и не искам да си докарам беля на главата. 😖
Искам също да попитам и се извинявам ако въпроса ми е отчайващо глупав ,но докторката ми каза,че цената на филъра е 450лв,но това сумата за 1 мл ли е или за опаковка?

Последна редакция: сб, 11 май 2024, 17:58 от Janeta777

Общи условия

Активация на акаунт