Естетични процедури за лице и тяло – 54 тема

  • 53 025
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 404
Естетик клуб, Варна. PhilArt eyes и philart next (за деколте, шия, ръце и т.н.) се казват.
Тук сложих и ботокс на няколко зони, доволна съм.
При кой ходиш там? Михайлова ми прави устните, но сега обмислям консултация с Ганчева.
Аз съм по-доволна от Ганчева, препоръчвам я,има лека ръка,много е приятна и умерена.

# 721
  • Мнения: 346
Кой каза, че Саня Борисова изглежда добре след филърите?

# 722
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Лелеее тя не е същата 😳

# 723
  • На планетата земя
  • Мнения: 794
Гледах го и аз този репортаж, не знам ама нямаше такова превземане и физиономии, толкова изкуствена изглежда. Относно лицето на мен ми харесва, окръглено леко, но може с годините да е позагубила обем, все пак и тя е почти на 40 год. На живо сякаш не си личеше толкова, колкото тук на тези снимки.
Ето така искам да изглеждам на тези години, макар и не с бяла коса:

Последна редакция: нд, 12 май 2024, 07:03 от BUBA_k

# 724
  • Мнения: 1 832
Лелеее тя не е същата 😳
Не е същата от преди 20 години ли?
Вие същата ли сте?
Понякога не разбирам какво очаквате от популярните личности.
Аз пък съм виждала Саня в Дермаакт и беше много красива и добре направена. Според мен снимките са с лошо осветление.

# 725
  • Мнения: 3 502
Лелеее тя не е същата 😳
Не е същата от преди 20 години ли?
Вие същата ли сте?
Понякога не разбирам какво очаквате от популярните личности.
Аз пък съм виждала Саня в Дермаакт и беше много красива и добре направена. Според мен снимките са с лошо осветление.

Не знам коя е тази жена и как е изглеждала преди, но сега определено изглежда добре.

# 726
  • Мнения: 3 300
Снимките са лоши. Личи се, че лицето е правено, но изглеждаше много добре в предаването.
В Дерма Акт ли я правят?

# 727
  • Мнения: 81
И на мен ми харесва Саня. В "Търси се" беше много хубава. Да, видно е, че  нещо е правено, но лицето й изглеждаше сочно и младо. Малко е и напълняла също. Преди беше много изпита, ръбеста, скулеста и зъбите й стърчаха някак си напред. Сега ми е в пъти по-красива и женствена. На 41 години е.

# 728
  • Мнения: 3 990
Сочно е много яко за пълнените с филъри лица.
Имам чувството, че всеки след първата игла губи и съответен обем клетки за реално възприятие.
Добрата корекция не си личи. Саня ди е точно като пълнена пуйка. По ТВ не личеше толкова, защото ползват много силни филтри и стои замазано лицето.

# 729
  • Мнения: 23 476
Не всеки губи клетки, моля.
Саня и за мен не изглежда добре и го коментирах преди няколко страници след въпрос при кой лекар ходи.

# 730
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета. Знам, че ще ме нахокате, че то предварително се проучва, не средварително. И ще сте прави... но... нагазих, та сега да питам....
Поставих си полимлечна киселина на цялото лице (без чело).
Първо упойката блокира очите ми, не можех да ги затворя. Добре, това мина за 20ина мин. Но не беше всичко.
Часове сред процедурата се подух, на следващата сутрин се събудих с огромно лице, подути очи, синини под очите. Бузите ми са огромни, подути и болезнени, топли на допир.
Изпих един урбазон по инструкция на лекарката. Днес, на втората сутрин, положението е почти същото.
Според лекарската е по-силна реакция на организма / имунната система, но нищо страшно. Аз започвам да се плаша вече.
Някоя от вас имала ли е подобна реакция?

# 731
  • Мнения: 81
Сочно е много яко за пълнените с филъри лица.
Имам чувството, че всеки след първата игла губи и съответен обем клетки за реално възприятие.
Добрата корекция не си личи. Саня ди е точно като пълнена пуйка. По ТВ не личеше толкова, защото ползват много силни филтри и стои замазано лицето.

Имайте си го чувството, не ми пречи Grinning
Важното е Вашият обем с клетки да си е на мястото...

# 732
  • Варна
  • Мнения: 426
Здравейте, момичета. Знам, че ще ме нахокате, че то предварително се проучва, не средварително. И ще сте прави... но... нагазих, та сега да питам....
Поставих си полимлечна киселина на цялото лице (без чело).
Първо упойката блокира очите ми, не можех да ги затворя. Добре, това мина за 20ина мин. Но не беше всичко.
Часове сред процедурата се подух, на следващата сутрин се събудих с огромно лице, подути очи, синини под очите. Бузите ми са огромни, подути и болезнени, топли на допир.
Изпих един урбазон по инструкция на лекарката. Днес, на втората сутрин, положението е почти същото.
Според лекарската е по-силна реакция на организма / имунната система, но нищо страшно. Аз започвам да се плаша вече.
Някоя от вас имала ли е подобна реакция?
Съжалявам, за това което преживявате. Дано по-бързо се оправите. Кой е продукта с полимлечна киселина, може ли да споделите?

# 733
  • Мнения: 9
Power Col-Tra е продуктът

# 734
  • Мнения: 1 282
Продължавате с анти алергичните. Аз след малко ще пия алергозан и след това ще се боядисвам. Ето от това ме е страх и приключих с филърите. Не мога да си обясня защо никой не предлага тест за алергия преди да ти сложи някакъв продукт в лицето. Един урбазон не Ви е достатъчен освен ако е сложен инжекционно. Звъннете на личната си лекарка и питайте за дозата.

Общи условия

Активация на акаунт