Естетични процедури за лице и тяло – 54 тема

  • 53 003
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9
GPто ще ме убие, като разбере какви съм ги свършила 😅
Пия от 16мг урбазон, не от 4. Днес на своя глава си взех още едно. Лекарката беше казала само вчера едно и стига...
Кажете ми моля за боята, че ми стана интересно. Мислех, че.само аз съм с такъв проблем. При боядисване ми излизат сърбящи червени петна - пъпки по врата. Изчезват сами след 1-2 дни

# 736
  • Мнения: 1 282
Аз съм алергична към доста неща, например лидокаин, суров белтък, пеницилин и др. Къносвам се от студентка, но малко преди Нова година след къна получих едно усещане, че ще ми се отпори кожата от главата. После имах сърбеж и доктора каза да спра за поне 6 месеца. Сега плескам от боите без амоняк, но по негов съвет пия 3 дни по 1 алергозан преди лягане,  в деня на мазане го пия 30 минути преди боята и още 2 дни след това. Аман от тия алергии!

# 737
  • Мнения: 23 475
Ако човек е алергичен не е ли редно да каже на лекаря ?

# 738
  • Мнения: 9
Ако визирате мен, аз я информирах за реакция, която съм имала към хиалуронова киселина, но освен учудване, друго не последва. Пък и полимлечната не е хиалурон...
Но съм съгласна, че трябва тестове за алергии да правят. Никой не го прави, то почти никой и не прави консултация, направо боцкат. На мен ми се посмяха на рецепция, че искам първо да говорим, преди да запиша час.

# 739
  • Мнения: 44
Здравейте момичета,предложете ми тема естетични процедури за тяло .По точно ме интересува областта,,корем".Търся,но без резултат.Благодаря ви ❤️

Аз също влязох да чета тази тема, защото е за процедури лице и тяло. Обаче, изчетох доста от темите, но се коментира повече за лице. Ако някой попита за тяло, в повечето пъти се подминава. В предишни теми, едно момиче Слънце888 ако не бъркам, беше ползвала криолиполизата, но не сподели по- нататък за резултатите.
Аз сега съм си запазила час за тази процедура в областта на корема. Също така ходя и на кавитация, която ще стопирам за сега, и 2 седмици след криолиполизата ще възстановя, тъй като след нея било хубаво да се правят процедури, като кавитация Вела шейп 3 и Винъс Легаси за стягане на кожата.

# 740
  • София
  • Мнения: 6 503
Прочети повечко за кавитацията, никога не бих правила.

# 741
  • Мнения: 44
Да, безсмислена процедура.

Извинявам се, че така нахълтвам, но колко процедури криолиполиза правихте?

# 742
  • Мнения: 39 808
Криолиполиза (като процедура) не ми я препоръчват.

# 743
  • София
  • Мнения: 52
Прочети повечко за кавитацията, никога не бих правила.

Кое в кавитацията ви притеснява? Аз съм чела, но не намерих нещо притеснително освен ако се прави на пациенти след липосукция - тогава е противопоказна, защото се получават сраствания.

# 744
# 745
  • Sofia
  • Мнения: 4 232

Аз правя кавитация всяка пролет. Още първият път масажиста ме предупреди за ефекта върху черния дроб, който може да се прояви ако се правят повече от една процедури на седмица. Смисълът е, че на организмът му е необходимо достатъчно време, за да изхвърли токсините натрупани в черния дроб след процедура. Затова ако са твърде начесто има риск. Бях изумена колко клиентки пренебрегват тези предупреждения и правят по няколко процедури в различни салони.

# 746
  • Мнения: 31 429
Не правете криолиполиза. Няма ефект, а е страшна. Прочетете всичко вк. за Линда Еванджелиста.
Аз направих преди пандемията на корем, но не бих никога повече. Нямах ефект.

# 747
  • Мнения: 346
Извинявам се, но тази полимлечна киселина PLLA (poly-l-lactic-acid)  не е някакъв вид термоластична пластмаса?
По същият начин като sculptra ??


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Thermoplastic




Здравейте, момичета. Знам, че ще ме нахокате, че то предварително се проучва, не средварително. И ще сте прави... но... нагазих, та сега да питам....
Поставих си полимлечна киселина на цялото лице (без чело).
Първо упойката блокира очите ми, не можех да ги затворя. Добре, това мина за 20ина мин. Но не беше всичко.
Часове сред процедурата се подух, на следващата сутрин се събудих с огромно лице, подути очи, синини под очите. Бузите ми са огромни, подути и болезнени, топли на допир.
Изпих един урбазон по инструкция на лекарката. Днес, на втората сутрин, положението е почти същото.
Според лекарската е по-силна реакция на организма / имунната система, но нищо страшно. Аз започвам да се плаша вече.
Някоя от вас имала ли е подобна реакция?

# 748
  • Мнения: 9
Точно нa принципа на Scluptra e.

Извинявам се, но тази полимлечна киселина PLLA (poly-l-lactic-acid)  не е някакъв вид термоластична пластмаса?
По същият начин като sculptra ??


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Thermoplastic




Здравейте, момичета. Знам, че ще ме нахокате, че то предварително се проучва, не средварително. И ще сте прави... но... нагазих, та сега да питам....
Поставих си полимлечна киселина на цялото лице (без чело).
Първо упойката блокира очите ми, не можех да ги затворя. Добре, това мина за 20ина мин. Но не беше всичко.
Часове сред процедурата се подух, на следващата сутрин се събудих с огромно лице, подути очи, синини под очите. Бузите ми са огромни, подути и болезнени, топли на допир.
Изпих един урбазон по инструкция на лекарката. Днес, на втората сутрин, положението е почти същото.
Според лекарската е по-силна реакция на организма / имунната система, но нищо страшно. Аз започвам да се плаша вече.
Някоя от вас имала ли е подобна реакция?

# 749
  • Мнения: 44
Прочети повечко за кавитацията, никога не бих правила.

Попрочетох относно кавитацията, но не срещнах нещо фрапантно. А и във всяка процедура има плюсове и минуси.
За мен кавитацията, последвана от лимфопресата е страхотно. След първата процедура бях 4см.надолу, което шокира дори жената, която извършваше процедурата. Измерването беше на следващото ми ходене след 8 дни, когато пък третирах паласки. Във вторник съм на трета процедура, та ще видим.
Иначе, дори и да не свалях на сантиметри талията пак щях да ходя, защото е много приятно.

Относно криолиполизата, доста познати си махнаха упоритите мазнинки от корема точно с тази процедура, та за това се реших.
Поне две процедури ще направя. Ако имам време за трета, ще направя и нея.
Просто нямам време за тренировки от моето малко зверче. Не ме оставя да дишам даже- взима ми тока от всякъде.

Последна редакция: нд, 12 май 2024, 21:40 от djeryko

Общи условия

Активация на акаунт