Естетични процедури за лице и тяло – 54 тема

  • 53 017
  • 759
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 790
Кака Роси отдавна е прекалила с филъри и ботокс.

grosdanat, много си хубава, включително преди!

# 691
  • Мнения: 917
На мен ми се стори доста скъпо. 1800 лв за три процедури и после на половин година пак. Затова предпочетох мезотерапия - никакъв траен ефект, разбира се Wink

Здравейте! Чета темата и събирам смелост, засега неуспешно🙂. Имате ли опит с полинуклеотиди за околоочен контур? Бях на консултация с дерматолог и ми го препоръчаха като неинвазивна терапия, но като гледам клипчета, направо ми се изправя косата. Има ли нещо изобщо за околоочен контур без игли?

И на мен ми ги препоръчаха. Даже имам записан час, но ме хвана страх нещо...Ще се радвам ако някой сподели опит.
На мен ми казаха цена за 3 процедури 1350, но пак е много за 6 месеца ефект. Май и аз ще направя мезотерапия, колкото да не е без нищо.

# 692
  • София
  • Мнения: 39 168
Аз не знам дали ще са точно конци.
Имам час за консултация при Валянова. Всъщност това ще ми е първа консултация с лекар.
Преди това съм ходила при разни козметични, които ми предлагат разни процедури, на които нямам доверие.
Искам да отида и да кажа: Искам това и това. Трябва ли ми и как да го постигнем?

# 693
  • Варна
  • Мнения: 426
За полинуклеотиди Филарт на мен ми дадоха цена 450лв на процедура, като казаха че може и само 2 на зона да са.
Иначе отзивите в нет-а са само положителни, но при терапия под очите при някои се появява подпухналост/торбички, които се задържат около 1-2 седмици. Аз съм с абитуриентка и не ми се рискува. Може сега да сложа на деколтето и/или шията. Там поне по-бързо отшумява всичко. След баловете, ако всичко е наред, под очите.

# 694
  • Мнения: 119
Откъде ти е дадена тази цена, ако можеш да споделиш? Филарт? Не ми говори май нищо Sad Моята цена е от клиниката на Д-р Денокова може би преди повече от година.
Mona11, твоята цена от коя клиника е?  
За полинуклеотиди Филарт на мен ми дадоха цена 450лв на процедура, като казаха че може и само 2 на зона да са.
Иначе отзивите в нет-а са само положителни, но при терапия под очите при някои се появява подпухналост/торбички, които се задържат около 1-2 седмици. Аз съм с абитуриентка и не ми се рискува. Може сега да сложа на деколтето и/или шията. Там поне по-бързо отшумява всичко. След баловете, ако всичко е наред, под очите.

# 695
  • Мнения: 917
Откъде ти е дадена тази цена, ако можеш да споделиш? Филарт? Не ми говори май нищо Sad Моята цена е от клиниката на Д-р Денокова може би преди повече от година.
Mona11, твоята цена от коя клиника е?  
За полинуклеотиди Филарт на мен ми дадоха цена 450лв на процедура, като казаха че може и само 2 на зона да са.
Иначе отзивите в нет-а са само положителни, но при терапия под очите при някои се появява подпухналост/торбички, които се задържат около 1-2 седмици. Аз съм с абитуриентка и не ми се рискува. Може сега да сложа на деколтето и/или шията. Там поне по-бързо отшумява всичко. След баловете, ако всичко е наред, под очите.
От Белисимо. Преди месец бях там на консултация. Но не знам каква марка са, казаха ми само полинуклеотиди.

# 696
  • Мнения: 119
Ще го правиш ли? Какво реши? Simple Smile

От Белисимо. Преди месец бях там на консултация. Но не знам каква марка са, казаха ми само полинуклеотиди.
[/quote]

# 697
  • Мнения: 917
Ще го правиш ли? Какво реши? Simple Smile

От Белисимо. Преди месец бях там на консултация. Но не знам каква марка са, казаха ми само полинуклеотиди.
[/quote]
Ами засега все още не мога да се реша. Ако събера смелост, ще ги пробвам. Аз честно казано с околоочния нямам проблем, тоест не ме дразни, иначе си имам пачи крак, но винаги съм имала бръчици и не ми пречат. Идеята беше в комбинация с ботокс да се тушира започналото увисване, поне така ми го обясниха. Иначе видях снимки на пациенти, които са правили и ефектът беше Уау.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 426
Естетик клуб, Варна. PhilArt eyes и philart next (за деколте, шия, ръце и т.н.) се казват.
Тук сложих и ботокс на няколко зони, доволна съм.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Естетик клуб, Варна. PhilArt eyes и philart next (за деколте, шия, ръце и т.н.) се казват.
Тук сложих и ботокс на няколко зони, доволна съм.
При кой ходиш там? Михайлова ми прави устните, но сега обмислям консултация с Ганчева.

# 700
  • Мнения: 3 821
Бабички, кикимори, що за просташки изказ?

Аз съм споделила информация, която е по темата и може да е полезна на някого. Определено беше полезно за мен да знам. Изобщо не ме интересува кой и дали би дал $25,000 за каквото и да било, нямам нужда от тази информация.
Който иска да остарява естествено и да не прави нищо по себе си не е за тази тема.

# 701
  • Варна
  • Мнения: 426
При Михайлова, само на нея бих се доверила за ботокс и филър. Тя обаче не се занимава с мезота и полинуклеотиди. За тях ми препоръча Тодорова.

# 702
  • Мнения: 1 569
Здравейте! Чета темата и събирам смелост, засега неуспешно🙂. Имате ли опит с полинуклеотиди за околоочен контур? Бях на консултация с дерматолог и ми го препоръчаха като неинвазивна терапия, но като гледам клипчета, направо ми се изправя косата. Има ли нещо изобщо за околоочен контур без игли?

И на мен ми ги препоръчаха. Даже имам записан час, но ме хвана страх нещо...Ще се радвам ако някой сподели опит.
Споделям опит с полинуклеотид Pluryal silk. Преди няколко месеца /март/ го сложих в зоната под очите - доволна съм, страхотен резултат при мен. Уточнявам: Не съм имала торбички или тъмни кръгове, но зоната там беше с изтъняла кожа, хлътване, малки повърхностни бръчици.

След Pluryal silk :
1. Кожата сякаш се озари, избистри;
2. Тургурът се уплътни, бръчиците са забележими само за мен;
3. Лифтира се цялата зона;
Резултатът е видим, но не и натрапчив- т.е. вижда се свежест и подобрение, но няма издайническа промяна .

Сложиха ми Pluryal silk с канюла, оток имах първите ден-два, не посинях, не боля.
Засега ефектът е запазен, но са минали по-малко от 6 месеца. Моята лекарка твърди, че би трябвало да е около 12 месеца трайността. Сложих една ампула.

Споделила съм подробности тук:
https://bg-mam.ma/p/1620589/47656416

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 18:48 от ellis

# 703
  • Мнения: 4 651
Здравейте, момичета Flowers Hibiscus
Сигурно е коментирано назад, но в момента нямам време да прочета и синтезирам информацията, та директно ще помоля да ми препоръчате лекар за поставяне на ботокс за гр. Пловдив.
Предварително ви благодаря!

# 704
  • Мнения: 844
Аз съм слагала Pluryal silk полинуклеотиди под очите 2 пъти през 3 седмици, като вторият път е отпреди няколко дни. След първата процедура останах доволна и реших да направя още една. Лек оток имах първите дни. Цената беше 400 лева на процедура в Хил клиник. Ще видя дали ще имам нужда от трета, по-скоро - не.

Общи условия

Активация на акаунт