Дългото чакане след трансфер- тема 111

  • 26 473
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 165
Здравейте, днес си записах час за д-р Калчев, но е чак на 16.10. Все пак ще отида за пункцията в Надежда в понеделник и ако отново отношението и резултатите са такива, ще се махна от там, тъкмо малко да се стабилизирам физически и психически след всичко преживяно. Прегръщам ви много, желая успех и много благодаря на всички момичета, които ми писаха. 🍀❤🍀
Калчев не прави инвитро нали знаете

# 706
  • Мнения: 1 806
Той не прави инвитро, но си сътрудничи с турски клиники и лекари и те му имат изключително доверие
Freakonaleash, това, което описваш ми звучи много непрофесионално като отношение. Стискам ти палци да вземеш правилното решение и да попаднеш на точните хора
Dayana, честито и от мен Flowers Four Leaf Clover

# 707
  • Мнения: 1 904
Забранен е грейпфрут. За други храни не ми казаха. Аз сама ги ограничих. Още като ми дойде МЦ спрях кофеина и сладкото. Не пуша и не пия алкохол. Макар да съм яла сладко 2 пъти от януари до сега. Но като цяло може да се каже, че не ям. Не пия чайове, повечето плодови са с хибискус, а той не е препоръчителен. Билковите не всеки става и е голямо четене. Фурми и ананас също не ям.

# 708
  • Мнения: 9
Здрвейте, не знам дали е удачно да питам в темата, но тъй като имам вече 4 неуспешни инсиминации и 2 неуспешни инвитро опита. Според вас трябва ли някакви специфични изследвания да правя за 3 тия опит? Чета за разни имунологични и мутации ,но не съм наясно доктора също нищо не ми предлага по различно, та се чудя щом не става значи трябва да се предприеме нещо друго? С неизяснен стерилитет сме уж всичко е ок по показатели,но не се получава , а имам и едно детенце със спонтанно забременяване без медицинска намеса.

# 709
  • Мнения: 1 904
2 въпроса имам.
1. Партньорът същият ли е?
2. Двата опита без имплантация ли са или е имало биохимична?

Малко информация за четене: https://www.doctorbaev.com/blog/povtaryashti-se-implantatsionni- … ki-na-eshre-2023/

Последна редакция: сб, 13 апр 2024, 22:28 от anichka.bs

# 710
  • Мнения: 9
2 въпроса имам.
1. Партньорът същият ли е?
2. Двата опита без имплантация ли са или е имало биохимична?

Малко информация за четене: https://www.doctorbaev.com/blog/povtaryashti-se-implantatsionni- … ki-na-eshre-2023/
[/

Да, партньорът същият спермограмата му по думите на доктора е за донор (много добра), първия път нямаше имплантация , сега втория имаше но ЧХГ днес падна на 2,54. Благодаря сега ще го прочета.

# 711
  • Мнения: 194
Здравейте,нормално ли е по време на бременност да се отделя секрет ,който не е прозрачен?

# 712
  • Мнения: 2 595
Здравейте,нормално ли е по време на бременност да се отделя секрет ,който не е прозрачен?
Стига да няма неприятна миризма или сърбеж е нормално, доколкото са ми споделяли 😁

# 713
  • София
  • Мнения: 2 672
И да не е странен цвят 😀

# 714
  • Мнения: 2 595
И да не е странен цвят 😀
Това го пропуснах 🤣 Между другото и след трансфер имам доста по-обилно воднисто течение 😁

# 715
  • Мнения: 194
И да не е странен цвят 😀

Странен цвят,като например лилаво ли 🤣
Може ли да е от прегледа или от всичките тези лекарства и инжекции

# 716
  • Мнения: 2 595
Цветът при инфекции може да варира. Много зависи и каква е консистенцията. Ако става въпрос за течение подобно на извара, най-вероятно са гъбички, което си е нормално по време на бременност. Най-добре да се пусне една микробиология на вагинален секрет. ☺️

ПП подготвих новата темичка, но ще пусна линк към нея след 1-2 странички. 🍀

# 717
  • София
  • Мнения: 2 672
И да не е странен цвят 😀

Странен цвят,като например лилаво ли 🤣
Може ли да е от прегледа или от всичките тези лекарства и инжекции

Зелено, жълто 🙂 Ако е бяло, е нормално, както и по време на бременност, левкорея се казва или нещо подобно.

# 718
  • Мнения: 129
Здравейте, аз след като се похвалих с положителен резултат, нещо тотално се сдухах. До петък включително ме боляха гърдите и бяха наистина твърди. Вчера, 15ти ден след трансфер, се събудих с омекнали гърди. На всичкото отгоре имам две подкожни болящи пъпки (излизат ми винаги преди цикъл 😖).
Зная, че хормоните бушуват и сигурно болките в гърдите са били от пролутекса, а не от самата бременност, но тази рязка промяна ме притесни.
Нямам кървене или силни болки.
На преглед съм чак на 30.04. (извън Б-я съм и тук така се процедира).
Чудя се дали да пусна нов ЧХГ тест или да настоявам за по-ранен УЗ преглед?
Освен плоден сак и жълтъчно тяло, какво може да се види на ултразвук в 5та седмица? Може ли да се установи евентуално опасно за бременността състояние, което да бъде предотвратено?

Не искам да истерясвам, зная, че всичко от сега до следващите 30 години ще е свързано с чакане и притеснения… ще съм благодарна да споделите мнение и успокоите малко 😢🙏🏼

# 719
  • Мнения: 1 469
Аниесте, около датата на евентуалния цикъл аз имах маточни спазми като преди цикъл, а и по-силни. Гърдите е нормално да се отпуснат, само една лека болка изпитвах в тях. Ако искаш пусни ЧХГ пак, за да се успокоиш, аз така правих. Simple Smile
На другите въпроси ще оставя на друг да отговори.

Това за следващите 30 години ми се вижда положително Smirk Жената, докато е с акъла си, мисли и се тревожи за децата си.

Нормално е да се изпитва нервност. Просто си пусни ЧХГ заедно с прогестерон и ще видиш, че всичко е наред. Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт