Дългото чакане след трансфер- тема 111

  • 26 587
  • 722
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 815
Double G, при мен беше същата история горе долу. Трансфер на два, чхг като за два, прокървяване, на прегледа се видя едно. Лекарите, при които ходих, ми твърдят, че ако е имало втора имплантация и впоследствие отпаднал ембрион, се вижда като сянка...наслаждавай се на хубавото чхг и добре развиващата се бременност Simple Smile

# 76
  • Мнения: 14
Момичета помагайте, днес (5ден след трансфер ако броим и деня на трансфера но той беше рано) имах глупостта да напишкам един тест и се появи втора много бледа чертичка на 2-3 минута. Вчера имах прегнил 100 дали е възможно да е от него? Друг път също съм била прегнил и теста е бил абсолютно отрицателен.

# 77
  • Мнения: 110
Здравейте момичета.
Някоя поставя ли си Декапептил 1мл в момента?
Никъде не мога да го намеря.

# 78
  • Мнения: 1 485
Момичета помагайте, днес (5ден след трансфер ако броим и деня на трансфера но той беше рано) имах глупостта да напишкам един тест и се появи втора много бледа чертичка на 2-3 минута. Вчера имах прегнил 100 дали е възможно да е от него? Друг път също съм била прегнил и теста е бил абсолютно отрицателен.

Използвала ли си Хориомон или нещо такова? По-добре изчакай още преди втория тест. Дано да е станало Flowers Four Leaf Clover

# 79
  • Мнения: 14
Момичета помагайте, днес (5ден след трансфер ако броим и деня на трансфера но той беше рано) имах глупостта да напишкам един тест и се появи втора много бледа чертичка на 2-3 минута. Вчера имах прегнил 100 дали е възможно да е от него? Друг път също съм била прегнил и теста е бил абсолютно отрицателен.

Използвала ли си Хориомон или нещо такова? По-добре изчакай още преди втория тест. Дано да е станало Flowers Four Leaf Clover
Да, преди 12-13 дни но всеки път имам и теста е напълно отрицателен.

# 80
  • Мнения: 17
Момичета, днес станах от сън в чудесна дееспособност, което направо си ме притесни, защото от деня на трансфера изпитвам леки неразположения в таза. Напишках един тест и се появи категорична втора чертичка ( на 11.03 беше трансфера и поставих инжекция Овитрел). Явно се поуспокоих, но след това започна едно особено зацапване, дори не мога да определя цвета (сиво-розово-бежово), при следващо ходене до wс видях и нещо като сива нишка върху салфетката, а от там насетне воднисто-розово течение. Много изявени болки изпитвам при слабините и се чудя как ще свърши всичко това.

Последна редакция: пн, 18 мар 2024, 16:33 от MrsJacky

# 81
  • Мнения: 1 485
Може да е имплантационно кървене Relaxed Честито! Flowers Four Leaf Clover

# 82
  • Мнения: 17
И аз за това се моля, но съм особено притеснителна, защото имам доста спонтанни аборти и всичко ме държи на тръни! Благодаря за куража 🥰

# 83
  • Мнения: 1 941
Свържи се с тези, може да имат наличности:
https://www.afya-pharmacy.bg/productbg/5949

Здравейте момичета.
Някоя поставя ли си Декапептил 1мл в момента?
Никъде не мога да го намеря.

# 84
  • Мнения: 63
Момичета, аз вече съм в тотална паника.
Утре е денят за кръвен тест след ЗЕТ на две 5 дневни ембриончета. В събота ме засърбяха ръцете и от абсолютна глупост направих един уринарен. Излезе категорично положителен с една хубава розова чертичка.
И сега ме тресат мисли дали може да е фалшиво положителен. 🤦🏼♀ Какво ли не ми минава през главата. Но след 6 години обикаляне по лекари и всякакви диагнози, спонтанни аборти, неправилни лечения, неуспешен СЕТ, се притеснявам дали наистина щастието чука на вратата ни.
Идвам да си помрънкам само и да си излея терзанията. 😃

Пожелавам успех на всички, които са по пътя към сбъдването на най-съкровената мечта! 🍀

# 85
  • Мнения: 128
Успех за утре! Вярвай, че чудесата се случват! 🍀🤞🙏
Момичета, аз вече съм в тотална паника.
Утре е денят за кръвен тест след ЗЕТ на две 5 дневни ембриончета. В събота ме засърбяха ръцете и от абсолютна глупост направих един уринарен. Излезе категорично положителен с една хубава розова чертичка.
И сега ме тресат мисли дали може да е фалшиво положителен. 🤦🏼♀ Какво ли не ми минава през главата. Но след 6 години обикаляне по лекари и всякакви диагнози, спонтанни аборти, неправилни лечения, неуспешен СЕТ, се притеснявам дали наистина щастието чука на вратата ни.
Идвам да си помрънкам само и да си излея терзанията. 😃

Пожелавам успех на всички, които са по пътя към сбъдването на най-съкровената мечта! 🍀

# 86
  • Мнения: 63
Успех за утре! Вярвай, че чудесата се случват! 🍀🤞🙏
Момичета, аз вече съм в тотална паника.
Утре е денят за кръвен тест след ЗЕТ на две 5 дневни ембриончета. В събота ме засърбяха ръцете и от абсолютна глупост направих един уринарен. Излезе категорично положителен с една хубава розова чертичка.
И сега ме тресат мисли дали може да е фалшиво положителен. 🤦🏼♀ Какво ли не ми минава през главата. Но след 6 години обикаляне по лекари и всякакви диагнози, спонтанни аборти, неправилни лечения, неуспешен СЕТ, се притеснявам дали наистина щастието чука на вратата ни.
Идвам да си помрънкам само и да си излея терзанията. 😃

Пожелавам успех на всички, които са по пътя към сбъдването на най-съкровената мечта! 🍀

Много благодаря за подкрепата! ♥🍀

# 87
  • Мнения: 1 941
ellystay май нямало фалшиво положителни. Тъй че утре смело и да кажеш резултата. Очаквам 3 цифри 😉

# 88
  • Мнения: 44
Стискаме палци и само положителни мисли! 🍀🍀🍀


Момичета, аз вече съм в тотална паника.
Утре е денят за кръвен тест след ЗЕТ на две 5 дневни ембриончета. В събота ме засърбяха ръцете и от абсолютна глупост направих един уринарен. Излезе категорично положителен с една хубава розова чертичка.
И сега ме тресат мисли дали може да е фалшиво положителен. 🤦🏼♀ Какво ли не ми минава през главата. Но след 6 години обикаляне по лекари и всякакви диагнози, спонтанни аборти, неправилни лечения, неуспешен СЕТ, се притеснявам дали наистина щастието чука на вратата ни.
Идвам да си помрънкам само и да си излея терзанията. 😃

Пожелавам успех на всички, които са по пътя към сбъдването на най-съкровената мечта! 🍀

# 89
  • Мнения: 63
ellystay май нямало фалшиво положителни. Тъй че утре смело и да кажеш резултата. Очаквам 3 цифри 😉

Благодаря тии. Дано да са 3 цифрите 🌞❤❤

Double G ♥ Благодаря от сърце!

Момичета вдъхвате ми кураж. Благодаря на всички!

Общи условия

Активация на акаунт