Паническо разстройство - Тема 61

  • 15 131
  • 647
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 116
Някой с мнения за серопрам, четох, че той е по-подходящ за паник атаки, отколкото например золофт, който е повече за депресии ?

# 256
  • Мнения: 31
До пилите бринтеликс-имали ли сте изтръпване на крайници и глава (иглички)и усещане за парене или студено .На мен различни части от тялото ми парят и щипят и ми е ужасно,на челото студено.Мисля да го спря ,че през нощта не мигвам....Омръзна ми да блъскам хапове и да ми е все по-зле.Изобщо не трябваше да почвам нищо
Споменахте че преди години сте пили ципралекс и ви е помагал, защо не питате психито пак за него
Пих ципралекс 10 дни и беше ад.Нищо общо с предишните пъти,когато нямах нито един страничен ефект и на петия ден бях нов човек.Ще дам шанс на бринтеликса .Ще стискам зъби .Пси ми каза да чакам 15 дни.

# 257
  • Мнения: 939
До пилите бринтеликс-имали ли сте изтръпване на крайници и глава (иглички)и усещане за парене или студено .На мен различни части от тялото ми парят и щипят и ми е ужасно,на челото студено.Мисля да го спря ,че през нощта не мигвам....Омръзна ми да блъскам хапове и да ми е все по-зле.Изобщо не трябваше да почвам нищо

Аз пия Бринтеликс. Нямам и не съм имала никакви неразположения от него.

# 258
  • Мнения: 734
Защо едно и също лекарство понякога действа по различен начин при ново започване? Това означава ли, че ако е имало кофти странични и след една година решите отново да го пробвате може и да ги няма?

# 259
  • Мнения: 31
Защо едно и също лекарство понякога действа по различен начин при ново започване? Това означава ли, че ако е имало кофти странични и след една година решите отново да го пробвате може и да ги няма?
Не знам и аз.Пих ципралекс два пъти за оо няколко години и никога не съм имала проблем.Скед дълги години затишие реших трети път да го почна и беше лек ужас.А един приятел от 16 години го е почвал много пъти при нужда за по няколко месеца  и никога не е имал проблем.

# 260
  • Мнения: 734
Сега прочетох някъде, че потреперванията на мускулите можело и да са от серотонинов синдром. Добре де, вече месец съм ги спряла, не би ли трябвало този серотонин да е отминал? Да ми идва прегледа по-бързо, че ме хващат лудите...

# 261
  • Мнения: X
Тук често пишете за Ашваганда.
Някой пил ли е тази? Дали е добра?
 https://www.myprotein.bg/sports-nutrition/myprotein-ashwagandha- … ariation=13170776

# 262
  • Мнения: 1 796
Аз пих серопрам в комбинация с флуанксол и клонарекс в началото ....много ми помогнаха...пих около 2 години...от 2 години и няколко месеца  нищо не пия и се надявам да не ми се налага...изкарах бременност,а сега имам бебе на 4 месеца...много се притеснявах,че по време на бременност всичко ще се върне,но слава на Бога не се...
За мускулните потрепвания след като започнах да намалям АД и след като ги спрях месеци наред имах...по цялото тяло...око,устна,корем,крака,ръце абе навсякъде и разбира се много се бях шашнала...един ден казах майната му и дори не разбрах кога са спрели...

# 263
  • Мнения: 66
Здравейте.Да ви попитам....треперят ли ви ръцете от лекарствата?Моите по принцип си треперят от 18 годишна по малко,едвам забележимо тогава.То и сега не е болка за умиране,но когато съм напрегната си е забележимо и ме тормози.Някой като мен?

# 264
  • Мнения: 939
Аз пих серопрам в комбинация с флуанксол и клонарекс в началото ....много ми помогнаха...пих около 2 години...от 2 години и няколко месеца  нищо не пия и се надявам да не ми се налага...изкарах бременност,а сега имам бебе на 4 месеца...много се притеснявах,че по време на бременност всичко ще се върне,но слава на Бога не се...
За мускулните потрепвания след като започнах да намалям АД и след като ги спрях месеци наред имах...по цялото тяло...око,устна,корем,крака,ръце абе навсякъде и разбира се много се бях шашнала...един ден казах майната му и дори не разбрах кога са спрели...

Наде,наскоро се сещах за тебе. Честита радост! Бъдете здрави и щастливи и дано никога не се налага вече да минаваш през всичко това, за което пишем тук! 😘

# 265
  • Мнения: 1 796
Аз пих серопрам в комбинация с флуанксол и клонарекс в началото ....много ми помогнаха...пих около 2 години...от 2 години и няколко месеца  нищо не пия и се надявам да не ми се налага...изкарах бременност,а сега имам бебе на 4 месеца...много се притеснявах,че по време на бременност всичко ще се върне,но слава на Бога не се...
За мускулните потрепвания след като започнах да намалям АД и след като ги спрях месеци наред имах...по цялото тяло...око,устна,корем,крака,ръце абе навсякъде и разбира се много се бях шашнала...един ден казах майната му и дори не разбрах кога са спрели...

Наде,наскоро се сещах за тебе. Честита радост! Бъдете здрави и щастливи и дано никога не се налага вече да минаваш през всичко това, за което пишем тук! 😘
Ох дано дано...но вече със сигурност ще знам,че случи ли ми се веднага на психиатър,а не с месеци да се влача и да ставам все по зле....пожелавам и на всички вас да намерите начина по който да се отървете от това състояние...при мен начинът беше с лекарства...

# 266
  • Мнения: 31
Хора,ако спра от раз бринталикс,който пих 6 дни проблем ли ще е .Ще има ли синдром на отнемане?Не мога да издържам вече ,засилва ми тревожността и безсънието

# 267
  • Мнения: 66
Хора,ако спра от раз бринталикс,който пих 6 дни проблем ли ще е .Ще има ли синдром на отнемане?Не мога да издържам вече ,засилва ми тревожността и безсънието

За толкова малко време едва ли си привикнала.Но се чуй или ходи при доктора да ти го замести с нещо.

# 268
  • Мнения: 116
Аз пих серопрам в комбинация с флуанксол и клонарекс в началото ....много ми помогнаха...пих около 2 години...от 2 години и няколко месеца  нищо не пия и се надявам да не ми се налага...изкарах бременност,а сега имам бебе на 4 месеца...много се притеснявах,че по време на бременност всичко ще се върне,но слава на Бога не се...
За мускулните потрепвания след като започнах да намалям АД и след като ги спрях месеци наред имах...по цялото тяло...око,устна,корем,крака,ръце абе навсякъде и разбира се много се бях шашнала...един ден казах майната му и дори не разбрах кога са спрели...
Здравейте, от серопрама имахте ли странични ефекти и апетита увеличи ли се ?

# 269
  • Мнения: 1 796
Аз пих серопрам в комбинация с флуанксол и клонарекс в началото ....много ми помогнаха...пих около 2 години...от 2 години и няколко месеца  нищо не пия и се надявам да не ми се налага...изкарах бременност,а сега имам бебе на 4 месеца...много се притеснявах,че по време на бременност всичко ще се върне,но слава на Бога не се...
За мускулните потрепвания след като започнах да намалям АД и след като ги спрях месеци наред имах...по цялото тяло...око,устна,корем,крака,ръце абе навсякъде и разбира се много се бях шашнала...един ден казах майната му и дори не разбрах кога са спрели...
Здравейте, от серопрама имахте ли странични ефекти и апетита увеличи ли се ?
Ами от серопрам плюс флуанксол станах плюс 20 кг,но аз бях супер кльощава и отделно бях отслабнала още заради ПР

Общи условия

Активация на акаунт