как се маха магия??

  • 27 871
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=1893
Тука пише каквото те интересува!!!!!! Peace

# 61
  • Мнения: 3 782
Моля те, не ходи на врачка  Praynig
Само като чуе за магия, и веднага ще и дойде прозрение "отгоре", че сверъква ти има пръст в тая работа!  И ще ти струва толкова и толкова, за да развали магията.
Разбирам, че си се разстроила от случая.. то според мен и това е основната идея на "магиите" - изхвърли това, което си намерила в река, и бъди спокойна, че водата ще отнесе "злите сили", които са ти пратили...
Иначе, при всяко ново начинание е хубаво да се извика свещеник, който да освети помещението - при което и ще напръска със светена вода.
Желая ти успех в това, което сте започнали!
напълно съм съглакна с всичко. Peace

# 62
  • Мнения: 4 753
Абе хора, що се занимавате с глупости и с врете зорлян между шамарите  ooooh!

# 63
Добре би било да не се вярва в магии,но след като човек си е патил от тях,няма как просто!Искам да се обърна към Sugababe:напълно вероятно е да имате подобна намеса в отношенията с приятеля ти.Твърдя го,защото промяната,която описваш у него,ми е много позната-моята дъщеря я разделиха по този начин с приятеля и,с когото имаше 4-годишна връзка и симптомите бяха същите.Но трябва да ти кажа,че се борихме-разваляхме и т.н.,но накрая предпочетохме да си го оставим на мамичката му и да "загубим" битката,защото с такава свекърва...пази Боже!Е,сега синчето и се мъкне с едни мърляви циганки-оная се е хванала за главата hahahaТ.е.-всичко се връща baby_neutralА магиите са много сериозно нещо,защото дъщеря ми едва не умря когатоо се бяха престарали с тях-голям кошмар изживяхме тогава CryАко искаш да ти дам координати и подробности за хората,които са ми помагали,дай Email-не са в Бургаско,но идват при тях хора от цяла BG и са много доволни!

# 64
  • София
  • Мнения: 589

В църквата зад хотел Родина се четат Кипрянови молитви. Преди бяха в четвъртък, сега не знам. Ако те е страх, по-добре иди в църква, а не се занимавай с глупости и суеверия. Това с врачките е само за прости хора, които вярват на подобни небивалици и измислят хиляди глупави ритуали.


 newsm10

# 65
Пропуснах да отбележа,че хората,които са ми помагали за изчистване на магии,не са шарлатани,защото ако видят,че нямаш магия,си казват истината и помагат,когато имаш.Освен това нямат тарифа за заплащане-оставяш им колкото можеш и прецениш!А от ходене на църква;светена вода и т.н. също си има полза-лично аз редовно ходя и не оставам без светена вода.Но има ли вмешателство,трябва да се изчисти,защото малко или много то си действа и най-малкото изсмуква енергията на човек и му връзва късмета!А по-големите поражения-не пожелавам никому!Всичко това го казвам от личен опит или както се казва-ПАТИЛО.Допреди да се сблъскам с тези неща, не ги вярвах особено,но за съжаление е факт,че трудния живот озлоби хората в Bg и много започнаха да си пакостят по този непростим начин ooooh! ooooh! ooooh!

# 66
  • Мнения: 9
Да,пиши ми на mail-a : feygirl@mail.bg
Simple Smile мерси
А ти на колко си год?А дъщеря ти?

# 67
  • Мнения: 1 849
Никой не е победил дявола, респективно нито врачките, баячките, ....
Сама Гостенката каза, че оправия не е видяла, загубена битка...защото разваляш и отново се връща...
Единствено Христос понесе на кръста всяка наша немощ, грях, всякакви магии които ни се правят, проклятия и т.н. Вярата в Христос е достатъчна!
Правили са ми много пъти магии и на децата ми, но не ни хваща...
Свекърва ми и сестра и също се занимават с такива неща...Бях бременна в шестия месец и сестра й се опита да ме натрови и да пометна, но не стана Wink
Лекарите се чудят как оцеля детето.
Когато съпругът ми е повярвал, майка му е писала на де що види екстрасенс и врачка в страната да "се молят" той да се откаже от Бога...е не става Simple Smile
Не се шашкайте хора, достатъчна е само вярата в Христос.

# 68
  • Мнения: 9
Незнам.....отчаяна съм Sad
Незнам какво да направя и как да постъпя .....Страх ме е от баячки,гледачки ,врачки и т.н. .....
Както беше написал някой тук....Човек дето прави лошо - да разваля......
Незнам....Наистина незнам

# 69
  • Мнения: 483
Чакай малко и се успокой!
Нещо лошо станало ли е? Защо си толкова отчаяна? Аз мисля че реакцията ти и силния страх се дължат на стрес натрупан в теб (новият бизнес или нещо друго). Намерила си отдушник за стреса си и излишно се коркаш. Ако не беше открила някакво подозрително парцалче щеше друго да те затресе, повярвай ми...Опитай се да си почиваш повече и не се връзвай на някакви фантасмагории. Помисли така: може ли 2 сантиметра плат да контролират емоциите ти?
Виж какво ти тежи в момента в живота ти къде се корени проблема със стреса, от къде идва преумората и се опитай да си помогнеш по друг начин.
 Hug

# 70
  • Мнения: 9
Чакай малко и се успокой!
Нещо лошо станало ли е? Защо си толкова отчаяна? Аз мисля че реакцията ти и силния страх се дължат на стрес натрупан в теб (новият бизнес или нещо друго). Намерила си отдушник за стреса си и излишно се коркаш. Ако не беше открила някакво подозрително парцалче щеше друго да те затресе, повярвай ми...Опитай се да си почиваш повече и не се връзвай на някакви фантасмагории. Помисли така: може ли 2 сантиметра плат да контролират емоциите ти?
Виж какво ти тежи в момента в живота ти къде се корени проблема със стреса, от къде идва преумората и се опитай да си помогнеш по друг начин.
 Hug


Хмммм ти маи ме сметна за някаква луда...Изобщо няма нищо общо със стрес в работата или където и да е....освен това ,ако в любовта не ми върви никаде не ми върви ,а не обратното....
Другото което е аз не съм откривала никакво "парцалче" (и да чукам на дърво де).....маи бъркаш историите .....
Не съм някаква вманиачена луда....Манячка.....Повече няма да пиша.....Щом изглеждам на такава.....Всяко ли момиче което обича силно и изпитва силни емоции се превръща моментално в луда,вманиачена?
Все пак много благодаря на разумните и практични жени,който ми помогнаха със съвет Simple Smile

# 71
  • Мнения: 483
sugababe , извинявай но аз не пишех на теб а на авторката!!!
Както виждаш аз пиша по нейният въпрос, къде пиша за твоя???
И също така не я изкарвам ненормална Mr. Green това е смешно...а ти се държиш като ухапана...споко маце, едва ли вашите взаимоотношения са се скапали от магия, може просто да си му писнала.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Цитирам нещо, което съм чула и запомнила: " Магиите са за слабохарактерни, да се опияняват от силата им и да почиват на лаврите.".

За "всяка глупост" си има пътници.

# 73
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Цитирам нещо, което съм чула и запомнила: " Магиите са за слабохарактерни, да се опияняват от силата им и да почиват на лаврите.".

За "всяка глупост" си има пътници.

 Joy Peace

# 74
Цитирам нещо, което съм чула и запомнила: " Магиите са за слабохарактерни, да се опияняват от силата им и да почиват на лаврите.".

За "всяка глупост" си има пътници.

Ама магиите са за слабохарактерните, които ги правят. А тези, на които са направени, не е нужно да са слабохарактерни, нали?

Общи условия

Активация на акаунт