Диета с жито- кой е с мен?

  • 33 416
  • 123
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 195
влизам за отчет ...
 ура  - минус 1 кг съм!!!!!!!!!
И аз , и аз! newsm44

# 61
  • Мнения: 664
здравейте, в понеделник ядох жито, вчера ябълки, днес пак съм на жито и съм минус 1 кг.  засега съм доволна

# 62
  • Мнения: 2 724
Здравейте   Grinning. Днес ми е 4 ден, чувствам се прекрасно yes, желая и на вас да се чувствате така .Успешен ден на всички   Hug.

# 63
  • Мнения: 4 195
Днес ми е четвърти ден.Омръзна ми да ям жито!Сутринта прегреших с едно плодово мляко.Надявам се да издържа поне още 2 дена. newsm17

# 64
  • Мнения: 1 424
Здравейте,момичета  Grinning
За 4 дни не съвсем стриктна диета съм -1кг  Party 
Дано издържа още някой и друг ден, но вече не издържам на това еднообразно хранене  Confused

# 65
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Mинаха 3 дни, днес е 4. Но вчера.... не издържах и похапнах по случай двата празника. Резултата - оставам си засега с 1 свалено килце само  Confused
Но от днес продължавам с нови сили  Peace

# 66
  • Мнения: 2 126
Здравейте Grinning
Имам един въпрос за диетата - колко време може да се прилага?В смисъл,чета в началото че пише 3 дни,дали неможе повече newsm78 Също някои от вас говорят за  5 или 7 дни Thinking Дали ще има последици някакви,негативни ако се поудължи?Аз мисля да я почна,но имам повчеко кг за сваляне и след нея ще премина на някоя от другите.Също така и кърмя и четох при плодуващите, че при прочистването на организма в кърмата се отделят токсините Confused.Вие знаете ли нещо по въпроса и конкретно за тази диетка?
Успех на всички пожелавам Hug и пак ще пиша,вече като започнала да хрупа жито Mr. Green

# 67
  • Мнения: 1 267
 и при мен действа житната диета, но аз не обичам да се ограничавам. та след 2 дни ядене на жито на корем ( като се има в предвид, че ти писва и не е баш на корем), резултата бе МИНУС един килограм. получавам много енергия, чувствам се добре и т.н. а за ценните съставки няма да говоря. освен това стимулира и лактацията, пак плюс за мен. подслаждам го с мед или пък с малко сол и моркови да речем. могат да се правят комбинации с ябълка или друг пресен плод.

# 68
  • Мнения: 2 724
Аз знам ,че за да има прочистващ ефект, се прави 10 дена и се яде само жито, мед ,орехи и ябълки , нищо друго, но ако целта е само отслабване, вариантите сигурно са повече .В момента съм на този режим ,защото имам хран. проблеми и така се лакувам .

# 69
  • Мнения: 4 195
Здравейте,момичета  Grinning
За 4 дни не съвсем стриктна диета съм -1кг  Party 
Дано издържа още някой и друг ден, но вече не издържам на това еднообразно хранене  Confused
Аз вече спрях диетата. Rolling Eyes От утре започвам японско чудо. Hug

# 70
  • Мнения: 2 724
Браво бе ,сама ли останах   newsm45 ни вест ни кост от никого ,а аз вече съм седми ден  newsm68.

# 71
  • Мнения: 2 673
..в момента ям...но не жито... Mr. Greenядох го 4 дни, сега почивам Laughing
но ще почвам пак Peace
Браво бе ,сама ли останах   newsm45 ни вест ни кост от никого ,а аз вече съм седми ден  newsm68.
...няма да си сама! колко свали newsm78

# 72
  • Мнения: 2 724
Ура, човек на хоризонта  newsm44 !Кари ,свалила съм почти 3 кг, но не това ми е целта. Аз се лекувам по този начин, иначе съм слабичка, даже сега съм много слаба ,но пък се чувствам чудесно ,нищо не ме боли и кипя от енергия   Grinning

# 73
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Aз прекратих след 14, нямаше как, малко сгафих с разни храни на Св.Валентин. Но от утре ще се помъча да съм твърда  Crossing Arms, пък да видим докъде ще я докарам ....  newsm78

# 74
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Сполайте житарки !И аз се включам от утре 19.02. Може ли 2 уточняващи въпроса? По 100 гр сух материал/жито/ ли се вари всеки ден и след покриване с кърпа колко време престоява? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт