Пазаруване от Best Secret- Тема 2

  • 20 550
  • 277
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 119
В съобщението пише, че са ги наредили. Около 2- 3 -4 дни отнема, написали са Ви - "няколко дни", не става веднага.
Точно това ме обърка. Не съм знаела, че има банкови преводи, които отнемат няколко дни. Аз си го представям, че получаваш превода на същия или най-късно но следващия ден до обед.

# 136
  • Мнения: 7 167
В България може да получиш превод веднага например с блинк, може и не веднага, но същия ден -  само ако преводът е направен преди 10 часа сутринта - така знам аз.
От БС ти пишат, че са получили връщането и са обработили сумата за връщане, но точно кога ще я наредят - не знам. Когато ми пишат, че са обработили връщането, ако съм платила с пейпал - виждам след няколко часа, че парите са там, но не са обработени, затова после от пейпал в сметката по картата - отнема 2-3 дни да се прехвърлят - с ПИБ съм. Може да се проследи в линка в самото писмо, с което ме информират.
Когато плащам с карта на друга банка - пак е приблизително толкова като време, може би с половин ден по-бързо.
От сайта са си го написали това в условията, прочетете (няма смисъл да си "представяте"), няма смисъл и от притеснения, а и няма хора, писали в темата, които не са си получили парите.

# 137
  • Сф
  • Мнения: 4 775
В съобщението пише, че са ги наредили. Около 2- 3 -4 дни отнема, написали са Ви - "няколко дни", не става веднага.
Точно това ме обърка. Не съм знаела, че има банкови преводи, които отнемат няколко дни. Аз си го представям, че получаваш превода на същия или най-късно но следващия ден до обед.

Банковите преводи могат да отнемат и 4-5 дена, зависи кой и до къде ги праща. Минават през кореспондентски банки, през проверки и т.н.
В Европа до макс 2 дена след изпращането се получават преводите.

# 138
  • Мнения: 13 380
Ако сте като в моята куца банка, отнема им 3 дена да осчетоводят превод.

# 139
  • Мнения: 5 089
За последното връщане, за което писах тази седмица, смс получих в петък към 15ч. Имах работа в Булбанк и попитах кога ще са видими парите в банкирането. Като казах от къде е преводът, ми обясниха, че най-рано след 24 часа, ама в работни дни, а в случая даже е по-вероятно и във вторник сутринта. Точно така и се получи, във вторник ги видях.

# 140
  • Мнения: 5
Здравейте! Може ли някоя от вас да ми изпрати покана за сайта?

# 141
  • Мнения: 1 688
Здравейте! Може ли някоя от вас да ми изпрати покана за сайта?

Изпратете ми мейл. Няма как да ви пратя ЛС, забранили сте ги.

# 142
  • гр. София
  • Мнения: 4 787
Здравейте! Може ли някоя от вас да ми изпрати покана за сайта?
Също мога да ви пратя покана, но ми изпратете мейл на ЛС

# 143
  • Мнения: 1 893
Здравей, Leila,
Би ли изпратила и на мен покана?
Благодаря предварително 🍀

# 144
  • Мнения: 1 521
Здравейте, има ли хубави раници в сайта? Търся си от доста време…
Ако има, може ли някой да ми изпрати покана:)

# 145
  • Мнения: 5 089
Здравейте, има ли хубави раници в сайта? Търся си от доста време…
Ако има, може ли някой да ми изпрати покана:)
Прати си мейла на ЛС и тогава покана. Относително е това с хубави. Зависи какво търсиш.

# 146
  • Мнения: 336
Имам 16 покани. Ако някой иска, нека ми пише!

# 147
  • София
  • Мнения: 217
И аз мога да изпратя покана. Който има нужда, да пише.

# 148
  • Мнения: 7 167
Може и на мен да пишете за покани, имам много.

# 149
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 759
Записвам се на 10 стр.
Не съм пристрастена. В началото ми беше много атрактивен. Вече го гледам отгоре, отгоре.
Ама ще ви следя за находки. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт