Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 21

  • 54 494
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 54 802
Лайфа е довечера, да напомня.

# 526
  • Мнения: 1 575
Този път навих алармата, че миналите два пъти забравих за лайфа.. 🫠

# 527
  • Мнения: 24 647
На мен ми праща 15мин по- рано напомняне
Пускайте, че са 6 талона този път

# 528
  • Мнения: 1 575
Талоните на Балеа само за травъл сайз продукти ли са?

# 529
  • Мнения: 231
Разочарована съм от подвеждащата информация в етикета на балсам за устни https://www.dm-drogeriemarkt.bg/alverde-naturkosmetik-balsam-za- … 066447242515.html на сайта в състав, пише едно , а на етикет друго.За мен най-важната разлика е , че на сайта липсва цинков оксид , а по етикет го има.Въпросът е принципен , че има несъответствие.Съжалявам , че разкъсах опаковката и след това видях съдържанието.Просто ако на някой му е важен съставът на продуктите , да внимава.
Скрит текст:

# 530
  • Мнения: 13 632
Талоните на Балеа само за травъл сайз продукти ли са?
не

# 531
  • Мнения: 3 810
Супер, добре че напомнихте, успях да си взема талоните Simple Smile Ще взема повечето неща. Особено на жилет и Раид Simple Smile

# 532
  • Мнения: 54 802
Този път навих алармата, че миналите два пъти забравих за лайфа.. 🫠

И аз от вчера съм я направила. Много са талоните този път, супер!

# 533
  • София
  • Мнения: 22 999
Пропуснах лайфа. Беше ли интересен?

# 534
  • Мнения: 1 797
Разочарована съм от подвеждащата информация в етикета на балсам за устни https://www.dm-drogeriemarkt.bg/alverde-naturkosmetik-balsam-za- … 066447242515.html на сайта в състав, пише едно , а на етикет друго.За мен най-важната разлика е , че на сайта липсва цинков оксид , а по етикет го има.Въпросът е принципен , че има несъответствие.Съжалявам , че разкъсах опаковката и след това видях съдържанието.Просто ако на някой му е важен съставът на продуктите , да внимава.
Скрит текст:
Можеш да го върнеш и да изискаш възстановяване на сумата срещу касова бележка, има го в клиентските привилегии.

# 535
  • София
  • Мнения: 6 309
Е, този път и аз го изпуснах! С 2 напомняния, но бях в движение и се сетих да погледна вече като беше свършил. Интересни ли са талоните?
Тъкмо няма да харчат, че много взех да се запасявам с козметика. 😁

# 536
  • Мнения: 1 058
Едва намерих къде е бутона за лайфа. Този път беше кофти организиран на сайта. Даже не съм успяла да разгледам купоните. Дано имам време да отида до ДМ ,за да ги използвам.

# 537
  • София
  • Мнения: 22 999
Е, този път и аз го изпуснах! С 2 напомняния, но бях в движение и се сетих да погледна вече като беше свършил. Интересни ли са талоните?
Тъкмо няма да харчат, че много взех да се запасявам с козметика. 😁

И аз питах за лайфа, но.... не споделят. Simple Smile

# 538
  • София
  • Мнения: 12 557
На мен лайфа ми беше скучен, нищо интересно не казаха. Талоните ми харесват.

# 539
  • Мнения: 526
Хареса ми лайфа. Връзката ми прекъсна и си го пуснах пак да го доизслушам, въпреки че вече имах талони.

Общи условия

Активация на акаунт