Сълзи по бузите се стичат, но този път от радост те потичат! ~бебеправене 602~

  • 27 528
  • 841
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 512
Съншайн, съжалявам. Дано следващият месец успеете и да има повече фоликули за пункция.

# 526
  • Мнения: 1 834
Благодаря , Наси 🌺 Не знам какво ще ми изпише , трябва да ми дойде първо .

# 527
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 667
Съншайн, съжалявам, но си трябва да се махне кистата.

Слънце, мисля че ФСХ е по-високо, понеже на теб ти бяха оперирали яйчниците.

# 528
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 726
Съншайн а в четвъртък не можа ли да предвиди това док?

# 529
  • Мнения: 622
Емилия по-добре в Геника,но не и Лина.
Моите ги пусках в Света Марина във Варна,там също има генетична лаборатория,може и там да провериш,също така там има много бодър генетик Д-р Константинова.

# 530
  • Мнения: 1 834
Ами той предположи , че има нещо , но реши да изчакаме до днес . Смалила се е с 2мм , но това е нищо .

# 531
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 726
Дано д-р месец да имаш повече фоликули Сън!

# 532
  • Мнения: 891
Съншайн, писали сме едновременно, стискам палци бързо да се махне кистата и да успеете да направите нова пункция в най-скоро време.

АА, да, имам оперирана киста, но и преди да я оперирам ФСХ е било 11, преди 6 месеца също беше 11. А естрадиола някой знае ли в началото на МЦ какво показваше?

# 533
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 667
Развитието/начеващите фоликули, мисля. В общи линии картинката е на яйчници, които се опитват да се самофорсират доколкото имам впечатления от хормоните. Изчакай хистерото, ще огледате добре положението и ще обсъдиш резултатите.

# 534
  • Мнения: 239
Сън, много съжалявам, тъпа работа. Дано се маха тази киста и още следващият месец да сте на линия. Пийни едно винце, ако не приемаш силни хапчета. Да ти олекне малко.

# 535
  • Мнения: 279
И аз съм за Геника.
Съншайн, съжалявам. Вярвам, че е за добро и следващия месец ще имаш по-добри резултати! (Да се маха бързо тази киста)

Въпрос.  Ако овулацията е настъпила по-рано (на 13 ден) не значи ли, че и менструацията трябва да дойде по-рано?
По принцип цикъла ми е на 30/31 дни. И Ову ми е на 16ти 17ти горе долу (знам, защото я усещам като болка в яйчниците). Покрай инсеминациите обаче малко се разбутаха нещата заради стимулациите, приемането на прогестерон, спирането му…чакането на Ц и прочие. Този месец понеже пропуснахме инсеминацията, и действахме вкъщи, овулацията я хванах с лентички и болки на 13 ден вместо на 17 и сега по приложението ми дава, че трябва да ми дойде на 4ти април, но аз си мисля, че трябва да е по-рано. Сиреч днес (неделя). Така ли е според вас?

Последна редакция: нд, 31 мар 2024, 11:41 от Flowering1808

# 536
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 667
Принципно да, но след прием на хормони да не се учудваш, ако и ЛФ се е разбутала. Но пък хайде, направи тест и дано не ти дойде Simple Smile
А и все пак имай предвид че и засичането на 13 ден може да е с толеранс 48 часа от пика на ЛХ до същинската О. Тъй че си дай вариация за начало на Ц от днес до вторник.

# 537
  • Мнения: 279
Късно. Вече ми прицапа. **** часовника дето съм … 😒
Благодаря ти все пак АА!
Pumpkin продължавам да стискам палци за теб !

# 538
  • Мнения: 389
Съншайн, може пък това да е вашият шанс следващия път да пожънете повече хубаво узрели Я ❤️ стискам палци и ти пожелавам бързо да се разреши въпросът с кистата.

# 539
  • Мнения: 110
Късно. Вече ми прицапа. **** часовника дето съм … 😒
Благодаря ти все пак АА!
Pumpkin продължавам да стискам палци за теб !

Благодаря, мила! Стискам ти и аз палци следващият месец да е вашият месец!
Съншайн,късмет,момиче,и горе главата! Ще се случи чудото,вярвам!
Момичета,аз си направих тест вчера,отрицателен излезе. Както и да е,ще чакам /дано/ закъснение и тогава ще направя пак. Толкова много мнения има как на момичета им отчита няколко дни преди цикъл, че тайнчико се надявах и аз да съм от тях.

Общи условия

Активация на акаунт