Следродилен косопад

  • 248
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, ще помоля да ми препоръчате шампоан, витамини, ампули или маски, които са ви помогнали да спрете или намалите косопада след раждане?

# 1
  • Мнения: 6 938
От златна рибка има една серия мн сме доволни и аз и майка ми
Ще ви я снимам

Винаги на промоция на черен петък купувам кутия за всяка.
Скъпичко е,но действа!

# 2
  • Мнения: 18 996
Аз пиех ликьор от зелени орехи (по 1-2 лъжици на ден, взимах капсули на Фитовал (не бяха скъпи) и жълтия шампоан на Фитовал (трябва да се остави като маска няколко минути да действа, преди да се измие). Или помогна нещо от тези неща, или просто си премина косопадът.

# 3
  • Мнения: 4 572
Нормален е, месец-два, дори три месеца след това косата си опадва. Обикновено в последните месеци от бременността спира да пада и така след раждането си компенсира. Ако не спре, тогава вземайте мерки. Ако е много силен косопад с изсушаване, възможно е да имате липса на желязо след бременността и тогава никаква козметика не помага.

# 4
  • Мнения: 274
Аз съм много доволна от витамините на Phyto, серия Phanere, както и шампоана от същата серия. Имах адски косопад след раждането.
Понеже цената по аптеките не ми изнасяше си ги поръчвах оттук: https://www.aptekapromahon.com/phyto-promo-phytophanere-240caps- … 9m4hoCnxIQAvD_BwE

Сега друга нова мама покрай мен пие втори месец ампулите на Парусан, течния колаген, казва че косопадът и е спрял и кожата и също е в добро състояние.

Общи условия

Активация на акаунт